712 Shares 8286 views

telefony MTS: opis, dane techniczne, opinie

telefony MTS są koszty dość kuszące w ciekawy zestaw cech. Jednakże, należy rozumieć, że wolny jest tylko ser w pułapkę na myszy. Dzisiaj omówimy co MTS telefony komórkowe sprzedawane w poszczególnych wnętrzach komunikacji komórkowej i co mogą zaskoczyć potencjalnych nabywców.

Inteligentne Surf

Komórka operator komórkowy MTS, który omawiamy teraz jest wart około sześciu tysięcy. Przyciąga ich wygląd i całkiem ciekawy design. Urządzenie posiada dość duży wyświetlacz i wspomaga pracę w sieci czwartej generacji. Wykonana jest z tworzywa sztucznego i ma powierzchnię przyłożenia. To pozwala zmaksymalizować „wytrwałość” w ręce telefon, który zapewnia niezawodność.

nadzienie

Nie wszystkie telefony komórkowe MTS może pochwalić się o czterordzeniowy procesor rodziny „Media Library”. Model, który omawiamy teraz może być dobrze. Jest MT6735 układ, w którym rdzeń pracuje z częstotliwością zegara 1 GHz. Pojemność podczas wystarczy rozwiązywać codzienne problemy. Walce, jak przeglądanie Internetu zamarza nie będzie. Pracuj z sieci e-mail i społecznych jest łatwy i szybki.

Jeśli mówimy o systemie operacyjnym, to „Android” wersja 5.1. Dodany powłoki, która sama firma o nazwie „Start”. Aby zapewnić wielozadaniowość inżynierowie zintegrowany z jednostką pamięci RAM o pojemności 1 GB. Do przechowywania danych użytkownika ma 8 GB. Rozwiń tę wielkość można osiągnąć za pomocą zewnętrznego formatu przechowywania microSD.

komunikacja

Wcześniej mówiliśmy, że MTS telefony komórkowe, wśród których jest i przeglądać modelu mamy wsparcie pracy w sieci czwartej generacji. Dodatkowo smartfon może pracować z dwoma kartami SIM. Jednym z nich może być stosowany w gestii kupującego jako liczby roboczej. Po raz drugi będzie osobiste. Pomoże to, aby znaleźć najbardziej konkurencyjne ceny, które będą wykorzystywane do wykonywania połączeń, rozmowy za pomocą wiadomości SMS i oczywiście Internet.

Na pozostałościach gruntowych i innych możliwościach komunikacyjnych. Bezprzewodowy jest w zakresie b, g i n. Wersja 4.0 „Bluetooth” pozwala na współdzielenie plików z innymi urządzeniami. Nawigacja GPS zapewnia. Głównym Aparat jest wyposażony w automatyczną regulacją ostrości i ma rozdzielczość 5 megapikseli. Rozdzielczość "frontalki" – 2 megapiksele. Telefon komórkowy z MTS, których ujawnienie jesteśmy LED, ma pojemność baterii 2100 miliamperów na godzinę.

Inteligentne Sprint

Urządzenie bazuje na wersji 5.1 systemu operacyjnego z rodziny „Android”. Podstawą platformy sprzętowej jest procesor „Mediateka” Model MT6735M. Jego cztery rdzenie pracują z częstotliwością zegara 1 GHz komponentu. Pojemnościowy ekran dotykowy typu ma przekątną 4,5 cala. Matryca jest TN. Odwzorowanie kolorów jest więcej niż 16 milionów kolorów i rozdzielczość – 480 przez 854 pikseli. Moduł główny Aparat jest przeznaczony do 5 megapikseli przodu – na 2. Film utrzymywanej w 1280 x 720 pikseli, 30 klatek na sekundę. Flash i auto focus są obecne.

Telefon działa w sieciach komórkowych drugiego, trzeciego i czwartego pokolenia dzięki modułem LTE. W celu rozwiązania problemów związanych z eksploatacją i zapewnienia wielozadaniowej maszyny w jednej GB RAM osadzony. Dla dzisiejszych „ciężkich” zabawek, które będą wystarczające. Jednak w celu korzystania z urządzenia na co dzień do komunikacji – to za mało. Można powiedzieć nawet z głową.

Do przechowywania danych użytkownika z urządzeniem nabywca posiada 8 GB pamięci flash. Obsługuje instalację zewnętrznego Format MicroSD Pojemność pamięci do 32 GB. Cały zestaw niezbędnych funkcji komunikacyjnych obecnych. Ten Wi-Fi, a „Bluetooth”, a inne interfejsy przewodowe i bezprzewodowe. Pojemność akumulatora wynosi 1800 miliamperów godzin. CRA jest typu litowo-jonowy, zapewnia do 250 godzin czuwania, 18 – czas rozmowy, 20 – Położenie w Internecie, i 30 godzin słuchania muzyki. Koszt urządzenia jest teraz w telefonach salonach komunikacyjnych wynosi około 5000 rubli.

Smart start

Smartphone do 3000 rubli? Proste! Że kupujący dostanie za swoje pieniądze? I otrzyma telefon komórkowy z MTS, których cechy są następujące: pre-instalowany system operacyjny „Android” wersja 4.4, dwa rdzenie przy częstotliwości 1,3 GHz, każdy z 512 MB pamięci RAM i 4 GB „postoyanke”. Wszystko to czeka na ciebie po zakupie. Można również dodać litowa jonowy 1200 mA na godzinę, z przodu kamery z rozdzielczością 0,3 megapikseli. Zestaw interfejsów przewodowych i bezprzewodowych (LTE nieobecny). To nie jest najlepszy i najbardziej efektywnym rozwiązaniem, ale kiedy potrzeba, aby zaoszczędzić pieniądze jest doskonały, ponieważ urządzenie radzi sobie z podstawowymi zadaniami smartphone.

Telefon komórkowy z MTS. Opinie o urządzeniach

Jako kupujący jednostek firmy, prawie wszystkie modele wadą jest mała ilość pamięci RAM. W związku z tym urządzenia mają tendencję do powieszenia na czas nieokreślony po podgrzaniu, że jest pod intensywnego użytkowania. Ale pieniądze mają, oczywiście, uzasadniać. Procesory radzą sobie z zadaniami oraz, ale smartfony nie są przeznaczone dla dzisiejszych gier. Aby to zrobić, bardziej odpowiednie produkty robić z innych firm.

Rozwiązania dostarczane przez MTS, przeznaczony do komunikowania się i korzystania z Internetu. Jeśli chcesz dostać trochę pieniędzy na smartphone z 4G, trzeba będzie udać się do najbliższego salonu komunikacji komórkowej. Należy jednak pamiętać, fakt, że bateria urządzenia jest prawie każda firma jest w stanie pracować przez cały dzień tylko z właściwego zużycia energii. Jeśli nie na chwilę z portali społecznościowych lub Internetu, będą musiały zakupić dodatkową baterię typu zewnętrznego, tak aby był zawsze i wszędzie okazja, aby naładować telefon.