213 Shares 5965 views

Przegląd smartphone Fly FS502 Cirrus: opis, cechy i recenzje

Urządzenia firmy Fly znane są nie tylko niskie ceny, ale imponujące farszu. To właśnie te cechy i obzavolsya nowego przedstawiciela firmy Fs502. Co jest dziwnego, że pracowników państwowych?

projekt

Przy wyborze smartphone nabywca płaci coraz większą uwagę na wygląd. Część sprzętu w tanich gadżetów jest niemal identyczny, ale niezwykły projekt budżetu przydzielone na ogólnym tle. Faktycznie, producent Fly Fs502 i postawić na zewnątrz.

Smartfon ma ładne oczy, o zaokrąglonych kształtach i powłoki z teksturą tyłu. Urządzenie obudowa jest w całości wykonana z tworzywa sztucznego, co znacznie obniżyło koszty. Chociaż materiał i nie świecą oryginalnością, urządzenie wyszło bardzo solidne.

Wśród wielu urządzeń smartphone bezosobowych Fly Fs502 znajdzie oddźwięk w sercach klientów. Jedyną rzeczą, która mylić, więc jest to brak zmian kolorów. Urządzenie jest dostępne tylko w czarnym kolorze.

Zmiany w rozmieszczeniu elementów na ciele nie stało. Znajduje się na przednim głośnik, wyświetlacz, aparat kontroli czujników i sensorów. Lewy bokovushka wchłania regulację głośności oraz prawo – przycisk zasilania. Czai się za aparat, lampę błyskową, główny głośnik, i, oczywiście, Fly logo. Górny koniec wziął gniazdo słuchawkowe oraz dno – mikrofon i gniazdo USB.

Przedmiotem szczególnego zainteresowania jest tylny panel materiału teksturowanych, a także to, co znajduje się pod nim. bateria i gniazd pod przykryciem na kartach. Specyfika polega na tym, że urządzenie pracuje z Micro i Mini SIM.

Do ochrony urządzenia używanego szkła hartowanego na wyświetlaczu oraz olofobnoe powłoki. W telefonie, prawie nie ma odcisków palców, a ekran jest doskonale zabezpieczona przed zadrapaniami. Do budżetu projektu i ochrony po prostu wspaniały.

pokaz

Wyposażony Fly Cirrus 1 Fs502 czarny doskonałe do jego wyświetlania kategorii cenowej. Przekątna wynosi pięć cali, a rozdzielczość dobrze dopasowane – 1280 x 720 pikseli, który jest HD-jakość. W zasadzie, minimalna rozdzielczość dla tego ekranu, ale dla stanu 293 ppi jest dopuszczalne.

Wyświetlacz Fly Fs502 okazało się całkiem jasne, ale jest zdominowany przez ponad chłodnych odcieniach. Kąty widzenia są również ze względu na wrażenie IPS matrycy, ale z dużą skłonność występuje niewielkie zakłócenie. Słońce nie jest to problem, na wyświetlaczu można odczytać bez trudu nawet.

Część sprzętu

Mucha Fs502 dostarczany jest szczególnie dobrze znanym modelem procesor Spreadtrum SC7731. Na podstawie informacji, platforma jest bardzo blisko do MTK MT6582. Jeśli w rzeczywistości cechy są podobne, 502 otrzymał Mighty procesor. Ale dla harmonogramu spełnia już zakorzeniła się w pracowników państwowych Mali-400.

Telefon obzavolsya quad-core 1,2 GHz każdy. Pomimo potężnego nadzieniem oczekiwać od Fly Fs502 niesamowite nie jest konieczne. Z większością zadań urządzenie może obsłużyć bez problemów, ale wymagające gry umieścić go w martwym punkcie.

Urządzenia pamięci RAM nie są szczególnie wyróżniają. Producent umieścił gadżetów gigabajtów pamięci. W zasadzie, pracownik stan jest dobrym wskaźnikiem.

nie spowoduje zdziwienie i własną pamięć. Urządzenie posiada 8 GB, ale tylko 5,5 GB jest dostępny dla użytkownika. Reszta pamięci trwa „Android”. Dostępne karty rozszerzeń i do 32 GB.

system

Interesującą cechą Fly Fs502 Cirrus jest pracować na nowoczesnym „Android” 5.1. Decyzja taka firma była dość niespodziewana, gdyż nawet wielu z klasy średniej nie zostały jeszcze włączone do tego systemu. Jeżeli producent chce zaskoczyć swoich użytkowników, a potem udało.

System zawiera szereg aplikacji, ustaw przez spółkę. Naturalnie, większość z nich trafi do złomu lub nie może być używany. Są użyteczne aplikacje do pracy z banków lub oglądania filmów.

kamera

Mam zwykłe urządzenie do państwowych ośmiu megapikseli. W idealnych warunkach, wyniki są do zaakceptowania, pełne życia i dobrej szczegółowości. Sytuacja zmienia się dramatycznie, gdy oświetlenie jest słabe – zdjęcia stają się hałas.

Wiele powiedzieć o wideo również nie będą działać. Usuwa urządzenie walce z jakości HD, ale obraz nie jest w stanie zaskoczyć.

Frontalka również dość powszechne – niedrogich gadżetów. Dostarczenie urządzenia z dwoma megapikseli. Jest to wystarczające do połączeń wideo i autoportretów.

autonomia

Smartfon znajduje wymienny akumulator o pojemności 2050 mAh. Taki akumulator jest wystarczająca do pracy ciągłej. W warunkach wysokiego obciążenia, telefon potrwają osiem godzin, aw trybie gotowości – cały dzień. Zabawy w zaawansowanych gier i oglądania filmów, można skrócić żywotność urządzenia w do pięciu godzin.

Wskaźniki autonomii są dość standardowe i nie wyróżniać. W nagłych przypadkach możliwe jest, aby wymienić baterię na objętość analogowym większy.

cena

Koszt Fly Cirrus 1 Fs502 czarny jest bardzo demokratyczny i atrakcyjne. Stać się właścicielem tego urządzenia może być za 7000 rubli. Telefon jest zdecydowanie warte swojej ceny, biorąc pod uwagę dobrą funkcjonalność. Faktycznie, w segmencie cenowym urządzenia trudno byłoby znaleźć godnych konkurentów.

Opcje

Wspólnie z właścicielem Fs502 otrzyma standardowy zestaw adaptera, zestaw słuchawkowy, kabel USB, baterią i instrukcją. Być może trzeba będzie wymienić słuchawki są wyższej jakości, a także zakupić pokrywę.

negatywne opinie

Na swoim segmencie smartfonów nie jest naprawdę dużo niedociągnięć. Napisany w Fly Fs502 Cirrus 1 opinii pełen wątpliwości co do procesora używanego. Zaznajomiony napełniania odpychać potencjalnych nabywców. Najprawdopodobniej wykorzystanie już przetestowane MTK by zwiększyć popularność smartfonów.

Entuzjastycznie i aparat. Ale tutaj wszystko jest dużo prostsze – zwyczajne 8 megapikseli nie są w stanie zapewnić odpowiedniej jakości.

Szczególne roszczenia do pojawienia się tam, ale tylko w odmianie kolorystycznej przygnębiające. Nawet dodanie standardowym kolorze białym będzie znacznie rozcieńczony design.

pozytywne opinie

Znacznie więcej korzyści uzyskane Fly Fs502 Cirrus 1. Recenzje zwrócić uwagę na wysoką wydajność i gigabajty pamięci RAM.

Nie pozbawiony uwagi i wyświetlić nowe elementy. Zazwyczaj tanie telefony są dozwolone znacznie mniej, i nie ma mowy w ogóle o szybę ochronną.

Miłym bonusem jest możliwość korzystania z różnych modeli simok. Nowoczesne Soup próbują dostosować się do liderów i sprawiają, że coraz mniej kart, zapewniając w ten sposób problemów użytkowników w przejściu do nowego gadżetu.

Ulepszony system nie jest też obojętny właściciel. Oprócz szeregu świeżych zastosowań, szczęśliwy właściciel gadżetu nie ma potrzeby martwić się o aktualizacje.

Zaletą ostateczna i najważniejsza jest cena urządzenia. Okazją, aby uzyskać doskonałe urządzenie za tak niską cenę podoba.

wynik

Rzadko zdarza się, że korzyści w sektorze publicznym więcej niż wad. Jednak Fly firma może udowodnić, że jest to możliwe. Bez wątpienia, nowością będzie korzystać z różnych klientów.