799 Shares 8961 views

Tanie telefony z lepszym dźwiękiem

Zobacz, co mówią w hałaśliwym miejscu, nie spać w pracy z powodu cichego alarmu i nie przegapisz ważnego połączenia – jest to zwykłe wymogi dla telefonu komórkowego. Jeśli nie wejść do labiryntu na jakość mobilnego gadżetu, najbardziej obiektywnej miary odpowiedzialnych za wykonanie powyższych wymagań, ciśnienie dźwięku, który zależy od charakterystyki akustycznej gadżet ścieżki.

Rosyjskie standardy rozważają figura 70 decybeli, co jest zbliżone do typowego ruchliwej ulicy. Aby wybrać telefon z dobrym dźwiękiem z głośników, będziemy koncentrować się na danych przekraczające tę wartość. Natychmiast należy zauważyć, że nie należy mylić pojęcia „dźwięk” i „dźwięk”, ponieważ ten ostatni jest odpowiedzialny za jakość torów grających przy wyjściu ze wszystkimi kawałkami kHz i nowomodny technologii, takich jak hi-res Audio. W naszym przypadku, uważamy, że jest to top telefon z dobrym dźwiękiem, ale nie dźwięk (choć siebie nie przeszkadza).

Modele ratingowe z dobrym dźwiękiem (głośno):

 1. "Xiaomei Mi4c".
 2. "Maisie MH5".
 3. LG X Moc K220DS.
 4. "Samsung Galaxy J7" (2016).
 5. "Sony Xperia XA Ultra".

Głównym celem przeglądu ratingów / – zapoznanie czytelnika z modeli, które mają dobre wskaźniki maksymalnej objętości, bez limitu kakofonii znaków. Wszystkie gadżety można łatwo kupić w rosyjskich sklepach za stosunkowo niską cenę.

Xiaomi Mi4c

Co ciekawe, wielu producentów gadżetów z takich wypełnień jak „Xiaomei”, nie wahaj się prosić o dwa razy tyle pieniędzy od konsumenta. Jedynym powodem, dla którego chiński telefon z dobrym dźwiękiem uderzył w kategorii budżetowej – jest obudowa z poliwęglanu. Chociaż, jeśli spojrzeć na podobnym Soup ten segment ten element wygląda bardzo godny, a różnorodność zakresie w pewnym stopniu rekompensuje brak „solidności” gadżetu.

budżet telefon z dobrym dźwiękiem Mi4c z „Xiaomei” łatwo zapewnia poziom ciśnienia dźwięku 81 decybeli. Może nie jest to rekord, ale za swoją cenę i zestaw funkcji – bardzo dobry.

cechy devaysa

Co do pozostałych elementów smartfona, a następnie znaleźć winy z siebie, a nie do niczego: dobry ekran na platformie sensowne macierzy zwinny i dobry zestaw gigabajtów na pokładzie. Nowoczesne aplikacje gier działać bez problemów na urządzeniu i drażnić fryzów właściciela, osiadanie FPS i innymi LGD nie są (przy ustawieniach graficznych średnich – na pewno).

Jednak ta komórka ma dobry dźwięk, ale z jakiegoś krytycznego, brak. Wewnętrzna pamięć gadżet jest tylko 16 GB, a każda karta pamięci, niestety, nie obsługuje, więc gracze wideo i lepszy wygląd do starszych modeli marki.

Charakterystyka urządzenia

Warto również zauważyć, że urządzenie jest używane do ładowania nowej generacji interfejs USB. Z jednej strony, jest to rodzaj wygodne, ponieważ złącze mogą być montowane po obu stronach, a po drugie – trzeba nosić lub adapter lub obsadzanie ładowarkę do ładowania devaysa w pracy czy na imprezie.

Zalety modelu:

 • doskonała wydajność dla modelu budżetowego;
 • bardzo szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu;
 • dobra jakość dźwięku;
 • Wyjaśniający matrycę ekranu;
 • atrakcyjną ceną.

wady:

 • nie ma możliwość pracy z kartami pamięci;
 • Gadżet obsługuje LTE-nie wszystkie zakresy.

Szacunkowy koszt – około 8000 rubli.

Meizu MX5

Kolejny przedstawiciel Chin, które pomogą nam odpowiedzieć na pytanie: „W jaki telefon najlepszy dźwięk” modelu pojawiła się na rynku gadżetów mobilnych około rok temu i spadły znacznie bliżej do nowego, 2017 roku. Jak dla nas interesuje, głośniki devaysa może dać ciśnienie do 78 decybeli, co jest dla smartfonów jest bardzo dobrym wskaźnikiem.

W stosunku do innych cech devaysa tutaj wszystko jest na właściwym poziomie. Inżynierowie firmy są nie tylko w stanie rozwijać telefony z lepszym dźwiękiem, ale aby zapewnić wysoką wydajność gadżet, ze względu na single-chip „Helio X10” system. Możliwości tej technologii wystarczy uruchomić żadnych wymagających aplikacji, dzięki czemu nawet najbardziej „ciężkie” zabawki, jak mówią, „w locie”, bez żadnych opóźnień i listwami. Ponadto, ze względu na korpusie układ devaysa jednoukładowym (metal) nie jest całkowicie ogrzewana.

modelowe cechy

Na jakość obrazu odpowiada nowoczesny AMOLED-macierzy z firmy „Samsung”, więc jakość wyjścia jest właściwe: dobre kąty widzenia i „prawdziwy” kolor. Niektórzy właściciele skarżą się na nadmierną obrazu soczystość i brak profili wbudowanych Aby wyregulować skalę, ale ten punkt nie można nazwać krytyczna, chociaż czasami odwzorowanie dostarcza pewne niedogodności.

Ponadto, gadżety MH5 serii – to nie tylko telefony z lepszym dźwiękiem, ale również urządzenia z innym aparatem marki przez samo „Sony”. Jedyna wada, która dotyka niemal wszystkie China Soup – częściowa niezgodność z LTE zasięgu naszych operatorów komórkowych.

Modele Plus:

 • soczysty, kontrast i jasny obraz AMOLED-macierzy;
 • wielofunkcyjny interfejs zewnętrzny, zawiera skaner linii papilarnych ;
 • doskonała przodu i komorą główną;
 • dobry dźwięk.

Wady:

 • Częściowe wsparcie dla krajowych LTE-zakresów;
 • nieusuwalne baterii;
 • nie można uaktualnić RAM;
 • nie ma profile na ekranie do pracy z kolorami;
 • zbyt śliskie ciało.

Szacunkowy koszt – około 17 000 rubli.

LG X Moc K220DS

Główne zalety linii energetycznej dwa. Po pierwsze, jak już zapewne już realizowane – są telefony z lepszym dźwiękiem: głośnik łatwo daje objętość do 83 decybeli. Drugim, nie mniej ważnym jakości podano w wierszu tytułu – pojemny i mocny akumulator, który zapewnia gadżet niezwykle atrakcyjną autonomii dla konkurentów.

Ponadto, aby przedłużyć „życie” smartphone pomaga stosunkowo słaby (jak na dzisiejsze standardy) i wypełnienie rozdzielczość ekranu skromny do przeciętnej matrycy. Ten ostatni, jak się okazało, znacznie wpływa na komfort pracy na słoneczny dzień – maksymalna jasność wyświetlacza nie jest wystarczające. Jednakże kąty widzenia są całkowicie dopuszczalne, jak również barw.

Cechy wyróżniające gadżetu

Jeśli chcesz wybrać telefon z dobrym dźwiękiem, a następnie modelu K220DS – jest dobrym rozwiązaniem, ale należy pamiętać, że komfortowo grać nowoczesne zabawki nie uda, będą musieli obniżyć jakość grafiki do minimum. Jeśli chodzi o realizację pozostałych zadań, obecny chipset wystarczy. Ponadto właściciel smartphone staje się właścicielem kilku firm marka chip, takich jak oryginalne selfie-fotografowania i różnych trybów wyświetlania obrazu i czytanie książek (tłumienie niebieskiego widma, odwraca, i tak dalej. N.).

Zalety modelu:

 • pojemny i mocny akumulator;
 • idealne dla żarliwy fanów selfie;
 • oczy nie męczą się podczas długotrwałego pracy z gadżetu (czytanie książek).

wady:

 • nie jest jasne, dlaczego zbieżne gniazda karty pamięci i karty SIM;
 • Ciało, jednorazowego użytku;
 • niewystarczająca jasność wyświetlacza;
 • mierny zestaw chipsetów.

Szacunkowa cena – około 16 000 rubli.

Samsung Galaxy J7 (2016)

J7 Series – to nie tylko telefony z lepszym dźwiękiem, ale także prawdziwy raj dla selfimanov. Jeszcze inne zalety gadżet jest również brakuje. Pierwszy z nich to, oczywiście, dźwięk – rzędu 78 dB na wyjściu. Następuje wyraźne cechy konstrukcyjne drogiego wygląd, który spadł jak wielu właścicieli smartfonów.

Ponadto, urządzenie do otrzymania dobrego ekran na nowoczesnych AMOLED macierzy. Nie jest jasne, dlaczego, ale producent pozbawił gadżet czujnik światła ze wszystkich wyżej wymienionych sterty zasługi. Zrobiono to najwyraźniej podkreślić jednostkę akcesoriów do segmentu low-end, więc regulować jasność podświetlenia do użytkownik będzie musiał ręcznie.

Charakterystyka urządzenia

Warto również zauważyć, że inżynierowie marki udało się dobrze pod względem efektywności energetycznej gadżetu. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę to nie zbyt żarłoczny platformę, w połączeniu ze średnią rozdzielczością ekranu, niezależnie raz w 3300 mAh urządzenie pracuje na baterii bardzo imponujące.

Modele Plus:

 • bardzo dobry wskaźnik żywotności baterii dla „android” -device;
 • jakość i bogate jasność obrazu z dobrym marginesem;
 • wsparcie dla absolutnie wszystkich odpowiednich częstotliwościach w Rosji 4G sieci;
 • Dostępność interfejs NFC;
 • pojedynczy slot karty.

Wady:

 • Czujnik oświetlenia i bez powiadomienia.

Szacunkowy koszt – około 18 000 rubli.

Sony Xperia XA Ultra

Jestem pewien, że wiele w kwestii tego, czy w jaki telefon najlepszy dźwięk, nie wahajcie się odpowiedzieć: „!”, „Oczywiście” Sony Modele Xperia zawsze były nie tylko dźwięk o wysokiej jakości, ale również pozazdroszczenia maksymalna objętość. W naszym przypadku jest to około 83 decybeli.

Ponadto, model można nazwać bardzo udany dla miłośników autoportretów. W ogóle, to byłoby dziwne, aby oczekiwać czegoś innego od devaysa, gdzie producent pracował także nad przednią kamerę, dając mu wiele wodotryski i cech pozazdroszczenia. Optyczna stabilizacja obrazu, auto-focus i ulepszoną rozdzielczość 16 megapikseli pozwala na cuda nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jedyną rzeczą, która naprawdę rozczarowany z tego modelu, ponieważ jest żywotność baterii. Tam nawet nie trzeba być ekspertem, aby zrozumieć – pojemność 2700 mAh nie jest wystarczająca dla ekranu sześciu cali, a jeszcze bardziej z niewymienialną baterię.

modelowe cechy

Następnie, nie mogą mieć takiego krytycznego czasu związanego z niezwykle cienkich ramkach. Oczywiście, projekt w tym przypadku wyraźnego zwycięzcy, ale to tylko taka konstrukcja zapewnia praktycznie stały ekran dotykowy losowych, jak również wyświetlania fałszywych alarmów. Z powodu tych dwóch nieprzyjemnych momentów model nie był w stanie dostać się na szczycie naszych rankingach, nawet jeśli jest to z dużym wyprzedzeniem wskaźników ilościowych innych respondentów.

Gadget zalety:

 • przodu aparatu ma wiele wzdęć;
 • oddzielne miejsce dla gniazda na karty pamięci;
 • dobry do napełniania, jak również ogólne właściwości;
 • doskonały ekran o soczystym, jasny i kontrastowy obraz.

wady:

 • zbyt słaby akumulator przez te wszystkie wodotryski;
 • brak czujnika linii papilarnych;
 • bateria typu nieusuwalne;
 • nie bardzo dobra lokalizacja dla tych, którzy lubią grać dynamikę;
 • cena jest nieco zawyżona.

Szacunkowa cena – około 28 000 rubli.