455 Shares 4644 views

HTC One V charakterystyka, opis, opinie, ceny. HTC Desire V: Cechy i opinie

W ramach tej małej materiału będzie rozważyć dwa modele smartfonów: HTC Desire V i HTC One V. cech, specyfikacji technicznych oraz inne ważne informacje zostaną podane w niniejszym przeglądzie. Jako pierwsze urządzenie, a drugi trafił do sprzedaży dwa lata temu. Ale nawet teraz są nadal dostępne. Jednak parametry ciągu ostatnich 2 lat, zarówno moralnie i fizycznie przestarzałe.

Opcje

Opcje mają identyczny. Jego struktura, z wyjątkiem urządzenia obejmują:

 1. Bateria (dla jednej jego pojemność wynosi 1500 mA / h i dla chęci – 1650 mA / h).
 2. Standardowy stereofoniczny.
 3. Ładowarka.
 4. Przewód "MikroYuSB / YUSB".
 5. Działających devaysa Guide.
 6. Karta gwarancyjna.

Wszystko inne (na przykład, pokrywa lub folia ochronna) trzeba kupić osobno za dodatkową opłatą.

Obudowa i użyteczność

One smartfon korpus jest wykonany z metalu (na tylną i krawędzie boczne oraz krawędź dolną pod ekranu) i hartowanego szkła (przedni panel na ekranie). Wszystko odbywa się jakościowo, prześwity i bez luzów. Niezwykłą cechą tego urządzenia jest dolna warga. Dla niego przyzwyczaić, ale są wymierne korzyści z jego wyglądem.

Pierwszy z nich – telefon bardziej miły w dotyku, a drugi – mikrofon bliżej ust, a jakość dźwięku podczas rozmowy, staje się o rząd wielkości lepiej. Nieco inna sytuacja z mieszkań w HTC Desire V BLACK. Jego cechy wskazują, że korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego (tyłu i po bokach) i przednim panelu – z tego samego szkła hartowanego. Budować jakość jest gorsza w tym przypadku. Istnieje pewien luz. A monolityczny język ciała nie włącza się połączyć.

Innym szczegółem, że ten smartfon różni się od poprzedniego – jest brak dolnej zginanie. Przekątna w jednym Pragnienie i niemal taka sama. W pierwszym przypadku jest on równy 3,7 cala i w drugim – od 4 do sterowania każdego z tych urządzeń tylko z jednej strony w piwnicy. Dodatkowo, przyciski i klawisze są one identyczne. Przycisk zasilania – w górnej części gadżetu i huśtawki Volume – na jego prawej krawędzi. Trzy standardowe przyciski dotykowe znajduje się powyżej dolnej krawędzi urządzenia.

edytor

Ciekawa sytuacja tych urządzeń okazała centralnego procesora. Podobnie jak w pierwszym jak iw drugim przypadku mówimy o chipów „Kualkom”. Tylko tutaj w jeden zestaw CPU bardziej wydajne, a jego koszt jest znacznie niższy (cena za to teraz jest $ 150, i pożądanie – $ 160) i jest umieszczony w segmencie urządzeń podstawowych. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić dodatków, więc jest to liczba obsługiwanych kart SIM. ONE posiada tylko jedno gniazdo do ich instalowania, i pożądanie – 2. architekturę więc jeden zestaw MSM8255 jednordzeniowy procesor oparty „Scorpion”. Jego maksymalna szczytowa tryb częstotliwości 1 GHz.

Z kolei procesor MSM7227 zainstalowany w HTC Desire V. Specyfikacja miał bardziej skromne. Tak, podobną częstotliwość – 1GHz, ale architektura „A5” jest słabsza „Scorpion”. Dlatego z punktu widzenia wydajności korzystne jest, aby wybrać jeden, ale do tej pory, ta różnica nie jest tak istotne. moc przetwarzania chip jest wystarczająco do takich zadań: oglądanie filmów, słuchanie plików audio, surfowania po internecie zasobów, książki i zacząć czytać bezpretensjonalne gier.

Wyświetlacz i grafika

Podobnie jak w przypadku procesorów, występ karta graficzna jest zainstalowana w jednym. Jest to akcelerator „Adreno 205”, który jest moc obliczeniowa stanowisku będzie lepiej niż „Adreno 200”, który jest używany w V. HTC DESIRE Osobliwości będzie trochę gorzej. Ale znowu, nieaktualne i rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy nie nadają się do ostatnich dwóch lat, zarówno adapter. Nieco większy ekran w DESIRE – jego przekątna wynosi 4 cale. Nieco mniejszy przekątnej One – 3,7 cala. Ale mają identyczną rozdzielczość – 480 800. A liczba wyświetlanych kolorów to samo. – Ponad 16 milionów dotykowy jest przeznaczony dla Touch 2 w tym samym czasie.

kamera

Teraz należy zauważyć, że przednia kamera posiada zarówno pierwszego i drugiego urządzenia. W czasie tych gadżetów jest taki atrybut można znaleźć tylko w bardzo drogich urządzeń. Stąd problem, który polega na tym, że zdolność do wykonywania pełnoprawnym wideotelefon nie jest dostępna. Można też zobaczyć rozmówcę, ale nie będzie widać żadnych odwrót. W obu przypadkach, aparat jest oparty na 5 identycznych matrycy Mn. Ponadto niniejszy autofocus lampa LED. Ale oto wideo z najlepszych HTC One V. Aparat specyfikacji wskazują Obsługuje rozdzielczość 720 1280, czyli pełna „EychDi” niż drugi smartfon nie może pochwalić się (z 480 na 800 pikseli można rejestrować pożądania). I wtedy nie ma problemu z kamerą i procesorem, który One V bardziej wydajne.

pamięć

Podsystem pamięci imponująca organizacja może pochwalić HTC Desire V. Dane w tym zakresie on następujący:

 1. 0,5 GB pamięci RAM.
 2. 4GB posiada napęd wewnętrzny.
 3. Maksymalna wielkość pamięci zewnętrznej w tym urządzeniu Może być 32 PL.

Ma podobne cechy i One V. Oznacza to, że okazuje pełną równość między smartphone podsystemu pamięci.

akumulator

Ciekawa sytuacja z autonomicznej pozycji składa się z tych urządzeń. Pragnę pojemność baterii jest więcej – 1650 mA / h przed 1500 mA / h w jednym V. Ale wielkość ekranu ma więcej, a liczba slotów dla kart SIM – 2 na 1. Zatem, żywotność baterii będzie mniejsza niż pierwsza z nich , Dlatego z punktu widzenia ciągłej pracy na jednym naładowaniu akumulatora jest lepiej kupić HTC One V. producentem telefonu cecha dla tego parametru zapewnia 3 dni życia baterii.

Oprogramowanie systemowe

Jednym z pierwszych smartphone, który działa pod kontrolą „Android” z numerem seryjnym 4.0, był HTC One V. Dane z nim w tym czasie był naprawdę dobry. Sytuacja jest podobna do V. DESIRE działa na podstawie dokładnie tego samego systemu operacyjnego. Nawet nadbudowa na OS mają identyczny – SENSE 4.0 z HTC. Dzięki niemu można całkowicie zmienić interfejs gadżetu do własnych potrzeb. Podobnie jak to, czy nie, ale z pozycji oprogramowania systemowego okazuje równość tych modeli.

oprogramowanie

Ten sam zestaw aplikacji zainstalowane zarówno na pragnienie, V, oraz w HTC One V. Charakterystyka podsystem pamięci, poprzednio uważane nie jest możliwe ustalenie na ich różnorodnych zastosowań. Jednak standardowe narzędzia (kalkulator, SMS, komunikator i kalendarzowe) został zainstalowany. Nie należy również zapominać, twórców programów „Google”, które są zainstalowane na nich w całości. Istnieją międzynarodowe usługi socjalne, "Facebook", "Instagram", "Google +" i "gwizdek". Cała reszta będzie musiała być podjęta z „Play na rynek.”

Wsparcie dla interfejsów

Ten sam zestaw łączności w HTC One V i HTC DESIRE V. Cechy T328W w związku z tym są one następujące:

 1. „Wi fi” moduł dostarcza informacji w Internecie z prędkością do 150 Mbit / s. Idealny dla wszystkich plików wielkości.
 2. Pełne wsparcie dla najbardziej wspólnej sieci. Ten "ZHSM" i "3G". W pierwszym przypadku, maksymalna prędkość przesyłu danych wynosi 0,5 Mb / s (bezpretensjonalny strony mogą przeglądać i interakcji w sieci społecznych), a w drugim – 15 Mbit / s (w tym przypadku praktycznie limity ilości ściąganych danych nie jest obecny).
 3. Moduł „Bluetooth” pozwala na natychmiastowe przesyłanie plików do małej objętości na podobnych urządzeniach.
 4. Moduł nawigacyjny „ZHPS” sprawia, że łatwo znaleźć najkrótszą drogę przez miasto lub okolicę.
 5. Przewodowe interfejsy wszystkie 2 "MikroYuSB" oraz port audio 3,5 mm. Pierwszy z nich pozwala na naładowanie baterii i, jeśli to konieczne, być podłączony do komputera osobistego. Drugi wyświetlacz umożliwia sygnał audio do zewnętrznego głośnika.

Recenzje właścicieli tych gadżetów

Zarówno pierwszy jak i drugi model smartphone od dawna sprzedawane, i bardzo skutecznie. Dlatego na tych opinii, można łatwo znaleźć. Wskazują one następujące korzyści dla jednego V:

 1. Obudowa i wzornictwo.
 2. „Android” z obecnej wersji 4.0 jeszcze. Jest to jeden z pierwszych uruchomionych gadżetów ten OS.
 3. Nadbudowa „Sens 4,0” pozwala na optymalizację devaysa interfejs.
 4. Flawless system nawigacji.

Wady mu takie:

 1. Niewydolność układu antenowego (dolna gięcia). W pewnych okolicznościach, z powodu tego sygnału mogą zostać utracone.
 2. Niestabilne działanie oprogramowania. Często smartphone restartuje bez widocznego powodu.

Teraz o DESIRE V. Posiada te same zalety jak w One V, ale dodał do nich jeszcze i to:

 1. Pomoc 2 karty SIM.

Wady oprócz tych wymienionych powyżej, na jedną V, w następujący sposób:

 1. Nieudana konstrukcja tylnej okładce. Otwory w nim zbierać brud i uzyskać ją stamtąd dość problematyczne.
 2. Słaba jakość wykonania obudowy z tworzywa sztucznego.
 3. Niska głośność głośnika.

streszczenie

Jako część tego małego badania zostały szczegółowo omówione 2 smartphone: HTC Desire V i HTC One V. Dane techniczne, cenę oraz inne ważne informacje na temat tych dwóch gadżetów dano. Bardziej korzystnie kupić w tej chwili ONE V. On CPU i bardziej wydajne i lepiej wytrzymałość i korpus wykonany z metalu. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy trzeba smartphone z dwóch kart SIM. W tym przypadku, pożądanie V nie ma alternatywy.