367 Shares 7086 views

3 iPhone funkcje, które kochają każdego fotografa

IPhone – smartfon z najbardziej znanych i popularnych kamery. Jest to gadżet rozpoczęła trend w rozwoju mobilnej fotografii i nadal prowadzi w tej kategorii. Pomimo faktu, że obrazy uzyskane za pomocą aparatu iPhone, nie ma źródła w formacie RAW, a sam aparat nie jest profesjonalnym ustawienia trybu, urządzenie zachowuje ogromną popularnością. Zdjęcia są natychmiast do nich opracowali szereg zastosowań specjalnych. Wszystkie ustawienia aparatu są uproszczone, a wszystko to odbywa się za maksymalną łatwość i szybkość obsługi. Krótko mówiąc, każdy fotograf pasuje do tego aparatu, można go używać dokładnie tak, jak chcesz.


Nowa wersja smartfona

Nie tak dawno temu, został przedstawiony nowy produkt i jego zdolności fotograficznych nawet lepsze niż w poprzednich modelach. W wierszu istnieje wersja z czterech cali przekątnej, co jest wygodne dla tych, którzy wolą nie zbyt duże telefon z tych samych funkcji, jak w potężnych urządzeń. Jest to bardzo dobra nowość dla fotografów, którzy nie lubią dużych urządzeń. Więc telefon jest wygodny w użyciu w codziennych okolicznościach. Ponadto, nowy smartfon to wysokiej jakości aparat z przodu, choć nadal jest nieznacznie niższa od podstawowej jakości. Jedynym negatywnym – aparat nieznacznie wystaje z ciała, a to jest jak nie wszystkich użytkowników. Główny aparat uzupełnia lampę błyskową, który był obecny w poprzednich modelach. A co najważniejsze, nie są nowe funkcje, które zadowolą wszystkich fotografów, których pasją zdjęć mobilnych.

Im większa liczba pikseli

Nowy smartfon ma mocniejszy aparat 12 megapikseli. Obrazy cyfrowe składają się z tysiącami malutkich elementów zwanych pikselami. Te piksele mają wielkie znaczenie dla rozdzielczości obrazu. Im więcej pikseli, tym lepsza rozdzielczość. Wysoka rozdzielczość oznacza wysokiej jakości zdjęcia i możliwość drukowania go w dużej ilości. W megapikseli, miliony pikseli. W poprzednim modelu było osiem milionów pikseli, ale nowy produkt oferuje dwanaście!

Ulepszony kolor i zmniejszyć ilość hałasu

Odcienie strzał pewien zakres, który pokazuje, jak dobrze, gdy telefon jest w stanie transmitować światło i ciemność. Kamery z małą liczbą pikseli słabo przenoszonych kolor. Ulepszone odcienie trendów kolorystycznych sugerują, że nowy aparat iPhone jest zdolny do robienia zdjęć w taki sam sposób, jak to jest zrobione przez profesjonalnych kamer. Redukcja szumów – wskaźnik opisujący ziarniste obrazy. czujniki smartfonów są wystarczająco małe, więc w niskim tle światła jest wystarczająco dużo ziarna. Bardziej nowoczesnego modelu tego problemu nie jest tak oczywista – twórcy iPhone w ołowiu w usuwaniu szumów na zdjęciach.

ujęcia szerokokątne

Zdjęcia panoramiczne wymagają Szeroki kąt strzału. Aby uzyskać pełny obraz panoramiczny, urządzenia cyfrowe trzeba zrobić kilka zdjęć, które są połączone w jeden obraz panoramiczny. Nowością szerokości soczewki wynosi sześćdziesiąt trzy Megapikselami a wcześniej było czterdzieści trzy. Różnica jest oczywista! Oczywiście, za miły zdjęcie pożądanych i innych komponentów. Tylko jeden wystarczająco wysokiej rozdzielczości do produkcji imponujące rezultaty. Potrzebny będzie również kombinacji warunków, takich jak światło, ostrość, ekspozycja, ostrość, a obraz motyw odgrywa rolę. Jednakże, biorąc wysoką rozdzielczość i za pomocą wysokiej jakości aparat, można dostać o wiele bardziej przyjemne doświadczenie niż w przypadku niskiej jakości aparat z minimum pikseli i braku wrażliwości na światło.