592 Shares 1116 views

Co należy zrobić w przypadku zapomnienia hasła w telefonie? Siedem skutecznych sposobów, aby zresetować limit!

Telefon komórkowy jest unikalnym repozytorium danych użytkownika w przypadku utraty kontroli nad urządzeniem. Rozważymy przypadek, gdy urządzenie jest zablokowane, i zapamiętać kody odblokowujące nie udało. I to nie jest naturalne pytanie: „Co zrobić, jeśli zapomniałem hasła do użytkownika telefonu?” Tak więc uważamy, główne punkty uwolnienia.


Och, jak wielu z was nie ma!

Niestety, w świecie nie istnieje uniwersalny kod do zniesienia ograniczeń w korzystaniu z urządzeń różnych producentów. Co więcej, nawet sposobów na odblokowanie każdego konkretnego modelu tej marki są fundamentalne różnice. W związku z tym, niektóre telefony modyfikacja wymaga indywidualnego stosowanie się do metod w procesie usuwania kodu ochronnego lub blokowania dostępu. Ten artykuł zbada możliwość odblokowania główne marki z branży telefonii komórkowej, takich jak Samsung i Nokia. Na pytanie o to, co zrobić, jeśli zapomniałem hasła w telefonie – będzie to podane do zwięzłe i na pewno użytecznej odpowiedzi.

Panie i panowie, pamiętam hasła na Nokia nie musi, jeśli używasz …

Metoda № 1

Jeśli dane na telefon dla ciebie nie jest tak ważne, aby spróbować wprowadzić numer serwisowy – * # 7370 #. Urządzenie mobilne kasuje dane użytkownika i powróci do ustawień fabrycznych.

Metoda № 2

Ta metoda – ekskluzywna opcja uzyskania kwalifikowanej odpowiedź na pytanie „Co należy zrobić, jeśli zapomnisz hasła na telefonie.” To odwołanie do oficjalnej strony producenta Nokia, gdzie będą wspierane i oferowane rozwiązania trudnych problemów.

Metoda № 3

Nie jest tajemnicą, że Internet, istnieją pewne usługi, które pozwalają uzyskać kod administratora. W efekcie wygenerowany IMEI swojego gadżetu, zostanie wysłany unikalne połączenie cyfrowe poprzez wprowadzenie ograniczenia na korzystanie z telefonu zostaną usunięte.

Metoda № 4

Skontaktować się z autoryzowanym centrum serwisowym, jeśli nie chce „przeszkadza” w celu tworzenia różnych urządzeń i nauczyć się podstaw pracy z lutownicą.

zestaw dżentelmeńską „Samsung” -solutions

Co należy zrobić, jeśli zapomnę hasło do telefonu, a informacje przechowywane w urządzeniu, to jest konieczne? Zasadniczo metody resetowania prawie zawsze sparowany z nieuniknionej utraty danych. Ale jest jedno proste rozwiązanie z podobnym problemem. Załóżmy usunąć hasło ograniczające z Samsung Galaxy. Ponieważ telefon to urządzenie z systemem Android, zatem inne komputery działające pod kontrolą tego samego systemu operacyjnego może być także z powodzeniem „wyzwolony” od stanu, gdy użytkownik zapomniał hasła do zablokowania telefonu.

Metoda № 1

Uruchom telefon. Należy pamiętać, że karta SIM musi być zainstalowana w urządzeniu. Po pojawieniu się monitu o wprowadzenie hasła, zadzwoń na gadżet na ekranie. Nie biorąc połączenie, przejdź do menu „Ustawienia”, wybierz „Prywatność”, a następnie „wyzerować wszystkie dane” i potwierdzić odpowiednią zgodę. Hasło zostanie zresetowany, a informacje o użytkowniku pozostanie na swoim miejscu.

Metoda № 2

Więc: hasła telefonu, co robić i jak to ograniczenie może być usunięte? Odpowiedź może służyć następujące metody: hard Reseta. Gdy telefon jest wyłączony konsekwentnie stłumić trzech przycisków VOL + «», «Start» i «moc». Po pojawieniu się logo marki, zwolnij klawisze. Pod koniec procesu inicjalizacji informacji do twojej uwagi jest zaproszony do menu serwisowego, gdzie trzeba wybrać «wycierać dane / Reset fabryczny». Naciskając «Strona główna» potwierdzenia. Następnie na «wytrzeć partycji cache usunąć wszystkie użytkownika» i «Home» ponownie. Z listy wybierz «del» i nacisnąć przycisk «Start». Po ponownym uruchomieniu komputera, włączyć «teraz» zrestartuj system. Telefon „rozwiązał” z hasłem.

Metoda № 3

Pełny reset ustawień użytkownika i powrót telefonu do stanu pierwotnego. Wprowadź kod: * 2767 * 3855 # i nacisnąć przycisk "zadzwoń". Niektóre smartfony mogą przejść do menu inżynierskiej z kombinacji * # 56658378 #. Zlokalizuj poz «Reset telefonu hasło» i cieszyć się w pełni wykorzystać. Nawiasem mówiąc, hasło jest ustawione na „0000” standard lub „00000000”.

Konkludując

Powodzenia i być ostrożnym. Zawsze zapisywać haseł, ponieważ pamięć ludzka jest niedoskonała. Konto wymaga także pewnego „rytuału” magazynowania, ponieważ w niektórych przypadkach odzyskać hasło jest możliwe tylko jeśli masz konto Google.