339 Shares 1743 views

IPhone 6 Plus: charakterystyczny. IPhone 6 Plus: Cena, Recenzje

Fablet – całkiem obiecujący trend w branży smartfonów, która rozwija od ponad 4 lat. Wszystko zaczęło się od Galaxy Note. Jest to pokolenie spopularyzował fablet. Ponadto, uwaga stała się najlepiej sprzedającą linia urządzeń w segmencie danych. Ogólnie rzecz biorąc, akcje przydzielone fablet tylko 5 procent rynku. Podczas gdy odsetek ten jest bardzo niski, ale nadal jest obserwowany trend w rozwoju.


Jednym z takich urządzeń jest iPhone 6 Plus. Charakterystyczną cechą tego urządzenia zostanie opisane w tym artykule. Tworzenie fablet wyraźnie wyjaśnione przez „opóźniania” Apple w kwestii rozmiaru ekranu. Teraz nie jest to prawdziwy wyścig pomiędzy producentami smartfonów. Starają się stworzyć urządzenie, które będą miały ogromny rozmiar ekranu, preferowany kolor, ale będą ograniczone do niezbędnego minimum wartości z wymiarami urządzenia.

Jabłko w tym wyścigu w ciągu ostatnich 5 lat, a jeżeli jest zaangażowany, to zdecydowanie pasywny. Należy przynajmniej pamiętać, że ich urządzenia mają przekątną 3,5 cala. Cóż, iPhone 5 – 4 cale, ale doświadczone oko jest wyraźnie widoczne, że na ekranie – ten sam 3,5-calowy, po prostu przedłużony wysokości.

Flagowe wykonane w ciągu ostatnich 2 lat, niemal wszystkie mają ekranem o przekątnej który był zbliżony do 5 cali. Oznacza to, że w związku z tym firma Apple jest wyraźnie tracąc swoich konkurentów. Członkowie urządzeń wielokrotnie w sondażach, że potrzebują dużej przekątnej. Prawie jedna trzecia respondentów byli gotowi przepłacać, nawet dla znacznej ilości nowego modelu.

Niektórzy użytkownicy zakupić iPhone ze względu na jej wizerunek, aby wykazać, że posiada środki, aby używać produktów high-end, markowych. Oni zwykle nie zwracają uwagi na jakie normy Urządzenie posiada. Są one być może zdecyduje się na nabycie nowego iPhone 6 Plus. Charakterystyczne dla jego samo znowu nie są zainteresowani, będą kupować urządzenie tylko ze względu na markę i rozmów, które go tam. Chociaż bardziej prawdopodobne opcja ze wspólnym iPhone 6.

A oto inna kategoria – ludzie, którzy cenią sobie wydajność Apple i skuteczności produktów, nie spektakularne. racjonalne powody mogą być różne od tych użytkowników. Ktoś mówi coś na temat projektowania i łatwość obsługi, ktoś – performance. Jednak pozostaje faktem: iPhone 6 Plus, którego cechą charakterystyczną jest pokazany poniżej, zostanie wydana do opinii publicznej i będzie wystarczającego popytu na rynku smartfonów.

Opcje

dostarczane dość skromne. Obejmuje on sam telefon ładowarkę z kablem typu USB, przewodowy zestaw słuchawkowy, instrukcja obsługi, jak również klip do zmiany karty SIM. Jednostka ładowania posiada następujące cechy: Napięcie pracy wynosi 5V, a praca prąd – 1A.

projekt

Wygląd szósty model w zasadzie identyczne z iPhone 5. Konstrukcja jest dość atrakcyjna. Urządzenie wygląda bardzo ekologicznie. Jednak niektórzy użytkownicy po prostu podkreślić, że urządzenie wygląda jakby wzięte 5th modelu i po prostu rozciągnięty.

Tak, być może jest coś w tym napięciu. Ale nawet z tym wzorem wciąż nie traci swój urok, a sprawa jest wykonana z zaawansowanych technologicznie materiałów. Ekran jest pokryty z hartowanego szkła. To, z kolei, jest bliżej krawędzi jakby zaczyna się ślizgać. Deweloperzy skorzystał z oczywiście tak ciekawy, aby ukryć czarny panel przedni. Oznacza to, że wydaje się użytkownikowi, że ramki nie mają ekran.

Plusy i minusy

Jeśli mówimy o materiale powłoki, to jest aluminium. rozwiązania kolorystyczne sugerować 3 opcje: ciemny szary, srebro i złoto. Tylny panel zawiera wkładkę z tworzywa sztucznego. Ich celem jest zapewnienie funkcjonowania anten.

Jakie słabe strony zaprojektować iPhone 7 PLUS? Charakterystyka mówi że sprzęt obudowa może być zgięta, jeśli mamy wystarczająco silne palce. Ten sam wynik może wystąpić w przypadku przenoszenia telefonu w kieszeni, jeśli są masywne obiekty.

Wentylatory gładkie gatunki złe, że komora wystaje ponad płaszczyznę powierzchni tylnego panelu. Jednakże, nie można uznać za znaczącą wadą, ale coś w nim jest nadal. Aparat, nawiasem mówiąc, ma lampę błyskową LED. W razie potrzeby użytkownik może go używać jako latarki.

Spojrzenie na skraj

Po lewej stronie znajduje się przełącznik, który pozwala na zmianę trybów dźwięku. Należy zauważyć, że dźwignia jest dobrze zabezpieczona, nie jest luźna. Po prawej stronie znajduje się przycisk zasilania, czyli włączanie i wyłączanie urządzenia. Został przeniesiony do górnej granicy oraz w związku z tym iPhone 6 Galaxy S Plus identyczne pod względem elementów wykorzystywanych do sterowania urządzenia. Stało się tak wtedy, że osiągnie przycisk zasilania takiego dużego urządzenia jest znacznie trudniejsze niż przed przycisk znajdujący się na panelu bocznym.

wymiary

Wymiary telefoniczne w trzech płaszczyznach w następujący sposób: a długość 158,1 mm, szerokość – 77,8 mm, grubość – 7,1 mm. Zatem smartphone szacunkowa waga 172 gramów. No, oczywiście nie małe urządzenie nazywane. Można powiedzieć, że jego rozmiar Apple iPhone 6 Plus, których cechy zostały opisane wcześniej projekt, podobny do tych samych urządzeń, ekran o przekątnej 6 cali jest.

Ani szerokość ani grubość smartphone nie jest krytyczna. Aby obsługiwać urządzenie jedną ręką nadal prawie niemożliwe, jest on przeznaczony do pracy z obiema rękami.

Spółka uznaje, że praca z dwiema rękami dla większości użytkowników będzie kłopot. Dlatego technologia podwójnym tapa został opracowany. Żadna firma aparatura tej technologii nie było wcześniej. Gdy ekran dwukrotnie tapas jest zmniejszona. W ten sposób można wybrać żądaną aplikację. Ikona znajduje się w menu, można przewijać w poziomie.

Jednakże, zawartość ekranu, aby przewijać, jak również skala nie jest możliwe.

pokaz

Wcześniej patrzyliśmy na cały urok i wad projektowych iPhone 6 Plus. Dane zostaną podane później, a teraz będzie starał się uporządkować wyświetlanie smartphone.

iPhone 6 wersja posiada przekątną ekranu wynosi 4,7 cala. Ale fablet pod tym względem wyraźnie udało: jego przekątna wynosi 5,5 cala. Jak dobrze wiadomo, zwłaszcza Apple chce zoptymalizować aplikacje na ekranie geometrii konkretnego modelu. W wersji 6 nie ma problemu z tym nie jest przestrzegane, ale musiał pracować nad iPhone 6 Plus. Dane techniczne zmusiły deweloperów do dokonania pewnych kompromisów, aby zapewnić maksymalną optymalizację.

W 5 modelach, jak wiemy, używane proporcji 16: 9. I najnowszy model ze stosunku 3: 2 była dokładnie modelu 4S. Optymalizacja aplikacji przeznaczonych do 5. modelu, ale z fablet uwolnienia wszystkich z nim w rzeczywistości, amortyzuje i stracił swoje znaczenie. Czcionki wyświetlane na ekranie, gdy stary optymalizacja, były nierówne. Programiści musieli ciężko pracować, a oni na pewno nie żałuję, że zatrzymał się na takim rozmiarze ekranu. W przeciwnym razie, ilość pracy będzie dalej wzrastać. Być może, to mamy do czynienia z optymalizacją absolutnie wszystkich programów.

żywność

Baterie litowo-polimerowy typu mają wiele urządzeń dzisiaj ich liczba przyszedł iPhone 6 Plus. Funkcje telefonu względnie autonomiczne działanie w następujący sposób: może wytrzymać do 12 godzin na rozmowach podczas korzystania z Internetu (w sieci) – do 1 dnia, w trybie czuwania 16 dni, podczas korzystania z Internetu (sieć bezprzewodowa) może wytrzymać do 12 godzin. Odtwarzanie muzyki może nieprzerwanie przez 80 godzin i oglądać wideo – w ciągu 14 godzin.

Pojemność baterii wynosi 2915 mAh. Naładować urządzenie może być nieco dłuższy niż 3 godziny. Powyższe dane są wartościami maksymalnymi, które zostały zadeklarowane przez producenta. W rzeczywistości, w trakcie użytkowania mogą się różnić w zależności od obciążenia aplikacji innych firm z jasność ekranu i innych parametrów. Ale wszystkie te same cechy fablet efektywności zasilania są na wysokim poziomie.

iPhone 6 Plus: charakterystyka, ocena wydajności, pamięć

pamięć RAM o pojemności 1 GB. Urządzenia opiera się na systemie operacyjnym „Android”, identycznie jak w tym modelu, ilość pamięci RAM do 3 Gb. Na pierwszy rzut oka różnica jest ogromna, ale nie możemy zapominać o bardzo chłodnym optymalizacji prowadzonej ekspertów Apple. Robią pracy żelaza na tym samym pasie jako urządzenie z systemem Android może być mniejszy w tym pamięci RAM. Ponadto, podczas pracy urządzenia, w wyniku optymalizacji jest zwiększona.

Wbudowana pamięć dla większości modeli – trochę więcej niż 16 GB. 9 z nich jest podana przez system. Jednak użytkownicy, którzy mają ten rozmiar pamięci wewnętrznej jest niewielka, można kupić iPhone 6 Plus 128GB. funkcje telefonu pozostają takie same, tylko zwiększy ilość pamięci.

Dwa rdzenie pracujące z częstotliwością 1,4 GHz, pozwala na stabilne i sprawne działanie systemu operacyjnego. Ale z gier sytuacja jest nieco gorsza.

iPhone 6 Plus: Dane techniczne, cena

Obecnie cena tego urządzenia jest około 62 tysięcy rubli dla wersji z wbudowaną pamięcią 16 GB. iPhone 6 Plus to, że cechą, która została rozebrana w artykule jest do kupienia z dużą ilością pamięci, ale koszt jest urządzenie będzie znacznie droższe.