266 Shares 4055 views

Telefon komórkowy Haier: przegląd najlepszych modeli, funkcji i opinie

Na obecnym rynku telefonii komórkowej, jak wiemy, istnieje duża liczba różnych urządzeń lotniczych, które są popytu w taki czy inny sposób. lwia część z firm, które produkują te urządzenia są chińscy producenci aktywnie kopiowania konstrukcja „top” z producentów oprogramowania z całego świata.


Dziś będziemy mówić o innej chińskiej firmy, która prezentuje swoje produkty na naszym rynku. Mówimy o Haier. Producentem tej samej nazwie, a być może nie wie. Jednak to nie oznacza, że jego produkcja nie zasługuje na naszą uwagę. Zwłaszcza, jeśli jesteś zainteresowany w takich modeli low-end, które stają się coraz bardziej technologiczne i funkcjonalne.

O firmie

Jeśli uważasz, że jesteśmy teraz charakteryzować pewną niewielką markę, która właśnie rozpoczęła swoją drogę do przywództwa w branży telefonii komórkowej, mylisz się. W rzeczywistości, telefon komórkowy Haier od dawna domagał się i aktywnie sprzedawany na rynku w Chinach i Korei Południowej. Właśnie otrzymał uznanie na poziomie lokalnym, producent zdecydował się poza granicami kraju i szukać nowych rynków. Nic dziwnego, że kupujący rosyjski, który preferuje niski koszt smartfony mogą również docenić docenione urządzenia. Być może, Haier telefon stanie się sławny i będzie konkurować z innymi producentami w Chinach.

„Młody” spółka również trudne do nazwy: jest obecny na rynku od 1996 roku. Oczywiście, w tym czasie udało jej się uczynić swoją linię urządzeń mobilnych reprezentowanych w niższym segmencie cenowym.

o smartfonach

Zakres oferowanych przez kupującego, to znak towarowy ma około 10 modeli, obdarzone różnymi charakterystykami i mają odpowiednią wartość. W Rosji przedstawił gadżetów serii W, które omówimy bardziej szczegółowo w tym artykule. Wszystkie telefony są smartfony, wyposażone w ekran dotykowy mający (w większości) klasycznych urządzeń do chińskiego projektu. Co dokładnie oferuje producentowi nabywcy każdy jego devaysa, czytaj dalej w artykule.

"Kid" Haier W701

Pierwszym krokiem, będziemy charakteryzować Najmniejszy model przedstawiony w producenta linii. Mówimy o mniejszej wielkości wyświetlacza, a ponadto ma bardzo przystępną cenę telefonu. Na zewnątrz, ale również wygląda całkiem zwyczajnie, pokazując swoją konstrukcję, że stworzył dla niektórych bardzo prostych rozwiązań praktycznych. Pomimo tego, że telefon obsługuje 3G, współpracuje z dwoma kartami SIM i jest warta podczas gdy w 2990 rubli. Nic więc dziwnego, opinie klientów nazywają to doskonały model, który jest całkowicie „płaci” cenę.

Model posiada niewielki ekran o przekątnej 3,5 cala o rozdzielczości 480 x 320 pikseli; Pojemność pamięci 256 MB, w aparacie matrycy 0,3 Mn. Między innymi, urządzenie jest wyposażone w moduł Wi-Fi i Bluetooth, moduł nadajnika.

Procesor MediaTek MT6572 stosowane tutaj, działa na dwa rdzenie o taktowaniu 1 GHz. Cechy wskazują, że Haier W701 jest najlepiej wykorzystywany jako dodatkowa słuchawka do rozmów, a ponadto, jako przenośny punkt dostępu do sieci, który jest pod ręką.

Heier W757

Innym ciekawym smartfon – model W757, wyposażony w kolorowy wyświetlacz IPS. Gadżet będzie kosztować 5490 rubli, a tym samym, że ma więcej funkcji i jest przedstawiony w sposób bardziej „otwarty” design: To wygląda jak zwykły przedstawiciel klasy średniej z systemem Android urządzeń.

Jedną z głównych zalet tego modelu, producent, matryca jest zainstalowany w urządzeniu wyświetlacza 5 cali. To pozwala na używanie telefonu jako odtwarzacza multimedialnego do filmów, programów telewizyjnych i kolorowych gier.

W odniesieniu do parametrów technicznych, telefon działa na tym samym procesorze: MT6572, częstotliwość jąder który osiąga 1,3 GHz. Pamięć tutaj ma pojemność 512 MB, aparat – rozdzielczość matrycy 5 megapikseli. Model ten jest bardziej zaawansowany, posiada moduł GPS, dostęp do Wi-Fi i Bluetooth. Urządzenie pracuje z dwoma kartami SIM.

Recenzje opisujące ten telefon Haier, pokazać je na pozytywne strony, zwracając uwagę na doskonały stosunek ceny do jakości i funkcjonalności.

potężny W818

Nie jest to linia gadżetów producentów, których nacisk kładziony jest na wydajność, pomimo niskich kosztach i „budżet” w urządzeniu montażowym. Z ceną 4990, Haier w818 na zainstalowanym procesorem firmy Qualcomm Snapdragon MSM8212, – działa na 4 rdzenie o częstotliwości 1,2 GHz. RAM jest jednak nie wzrosła, pozostawiając go na 512 MB.

Rozdzielczość ekranu wynosi 540 x 480 pikseli, o gęstości ich rozmieszczenia na Haier w818 równa 220 dpi. To pokazuje obrazy w wysokiej rozdzielczości oraz urządzenie wyświetlane jako całości. Recenzje modelu, również udało się znaleźć bardzo pozytywne, prędkość urządzenia oznakowania. Ten telefon Haier naprawdę może dać fory do swoich „kolegów” na linii.

tech W852

W cenie 5990 rubli, całkiem interesujące dla użytkowników smartfonów budżetowych może wydawać modelu W852. Łączy on w sobie kolorowy wyświetlacz (o rozdzielczości 960 x 540 pikseli.), Którego wielkość wynosi 4,5 cala. Matryca jest wykonana na podstawie swojej technologii IPS sprawia, że słuchawka wielkie urządzenie do oglądania filmów i innych rozrywek. Aparat ma rozdzielczość matrycy 8 Megapikselami co wskazuje dopuszczalnych zdjęć.

Dodatkowe moduły, takie jak Wi-Fi, GPS, Bluetooth na urządzeniu Haier w852 są również dostępne.

Jeśli chodzi o platformę sprzętową, a potem, jak już wspomniano, że telefon ma bardzo mocny 4-rdzeniowy MediaTek MT6582. Częstotliwość jąder osiągnie 1,3 GHz; natomiast w pamięci RAM 1 Gb.

Haier w852 możemy nazwać bardzo popularne urządzenia, ponieważ jest to naprawdę doskonałe połączenie wydajności cen i szerokiej funkcjonalności dostarczanej przez system operacyjny Android.

"Flagman" W970

Podobnie jak każdy inny producent, firma, która produkuje telefonu Haier, ma swój „okręt flagowy” – model, który jest sprzedawany jako „najlepszy” (we wszystkich aspektach, w tym najwyższej wartości) w całym zakresie. Takie akty jednostkę W970. Gdy wartość 10990 rubli, urządzenie posiada 13-megapikselowy aparat, rozdzielczość HD ekranu 1280 x 720 pikseli, procesor czterordzeniowy taktowany zegarem 1,3 GHz.

Ten telefon Haier śmiało można nazwać najbardziej zaawansowanym technologicznie wszystkich innych modeli promowanych przez markę. Jednocześnie, jak widzimy, nawet jeśli porównać go z innymi chińskimi urządzeniami, to ma pewne zalety. W szczególności, jest bardzo pozytywny feedback opisania jego montaż i jakość materiałów, a także cały wygląd całości.

odkrycia

W rzeczywistości, widzieliśmy już setki podobnych telefonów: przedstawione w segmencie budżetowym, mają nijaki projekt, opracowany przez mało znany na naszym rynku przez producenta. Jednak te smartfony coś specjalnego.

Jak opinie, zawiesza lub awarii oprogramowania nie zdarzają się tu co 10 minut, w przeciwieństwie do wielu innych podobnych telefonów. Oznacza to, że nawet telefony – „chiński”, ale polegać na ich długotrwałą służbę możliwe. Ponadto, jak wskazano w instrukcji dostarczonych przez producenta, Haier daje gwarancję na ich technikę. I opinie klientów potwierdzają w ten sposób: jeśli masz problem z telefonem – to się zmieni. I to się podoba, ponieważ usługa ta nie będzie czekać na sprzedawców chińskich sklepach, gdzie cena tego urządzenia mogą być takie same, a czasem nawet wyższe.

Ogólnie rzecz biorąc, w związku z tym, możemy polecić telefony tej marki kupić.