634 Shares 8379 views

Smartphone Highscreen Hercules: opinie, specyfikacje, ceny

Stylowy i wydajny telefon z firm krajowych – a HIGHSCREEN Herkulesa. Opinii o tym gadżecie, jego komponenty sprzętowe i programowe zostaną szczegółowo omówione w niniejszym materiale.


telefon nisza

Początkowo jako urządzenie przewodniej umieszczony Highscreen Hercules. Cena od niej na tle pozostałych była znacznie niższa. To przyczyniło się do znacznego wzrostu sprzedaży tego urządzenia w 2015 roku. Teraz, ten gadżet może wciąż być zakupione. Od początku sprzedaży smartphone nastąpił znaczny zakres modernizacji modelu w tej klasie urządzeń cyfrowych. Doprowadziło to do tego, że bohater tego przeglądu stało się rozwiązanie średniego szczebla. Ale to nie znaczy, że jego wydajność będzie wystarczająca, aby rozwiązać problem. On jest z dowolnego programu w ramach „Android” po prawej stronie.

Ten elegancki telefon 2 opcje kolorystyczne Corps. Jeden z nich – czarny, który jest bardziej praktyczne (nie jest tak bardzo widoczne odciski palców i zarysowania). Ale Highscreen Hercules Biała To wymaga bardziej wnikliwej postawy i najlepsze dopasowanie dla słabych połowy ludzkości.

Opcje

Typowy sprzęt, dla większości „inteligentnych” telefonów bohatera tego przeglądu, który obejmuje to:

  • Sam gadżet z baterią.

  • Przewodowe słuchawki i mikrofon.

  • Ładowarka USB z portem wyjściowym.

  • Kabel interfejsu.

  • Karta gwarancyjna.

  • Przewodnik dla wykorzystania gadżetu.

W powyższej listy nie posiada warstwy ochronnej na płycie czołowej. Mimo, że jest chroniony przez odporną na uderzenia szkło „GorillaGlaz” trzeciej generacji, ale to nie znaczy, że w pewnych niekorzystnych warunków na powierzchni pojawiają się rysy lub innych niechcianych szkód.

Obudowa jest wykonana z devaysa węglanu. Jest to jednak dość trwałego materiału, ale może również uszkodzić. Dlatego, aby natychmiast powinien zachować oryginalny stan gadżetu przy zakupie urządzenia do zakupu etui do HIGHSCREEN Herkulesa. Kolejnym akcesorium nie jest zawarte w pierwotnej dostawy – na karcie pamięci. W rzeczywistości, bez niego, można wygodnie pracować z tym urządzeniem, ale niektóre z najbardziej zaawansowanych użytkowników zintegrowanego pojemności 16GB wystarczy. W tym przypadku, bez tego akcesorium nie będzie po prostu zrobić.

Konstrukcja pojazdu, jego ergonomia

Większość z panelu przedniego, jak i wielu podobnych urządzeń, jest ekran dotykowy. Poniżej to jest panel sterowania z 3 przyciskami dotykowymi. Powyżej wyświetlacza jest odprowadzany oka przednią komorę słuchawki oraz szereg czujników. Na górnej powierzchni urządzenia zamka umieszczonego przycisku (jest on również używany do włączania i wyłączania devaysa) oraz przewodowy audio jack. Po przeciwnej stronie znajduje się mikrofon micro-USB i piśmie. Lewa wycofane dwa sloty na karty SIM, a po prawej – gniazdo na dysk flash oraz regulacji głośności.

Tylna osłona umieszczona kamerę główną z podświetleniem LED oraz głośnik. Istnieje również otwarcie drugiego mikrofonu, który zapewnia połączenia podczas tłumienia hałasu zewnętrznego. Jak wspomniano wcześniej, gadżet może nabyć 2-kolory. Jeden z nich – Highscreen Hercules Black jest bardziej praktyczne. On nie tyle przyciągają brud i ewentualnego uszkodzenia nim praktycznie niewidoczne. Ale Highscreen Hercules Biała to na pewno nie może się pochwalić. W tym przypadku, właściciel urządzenia cyfrowego jest wymagane aby być bardziej ostrożny, aby skorzystać z ich cyfrowej przyjaciela.

Semiconductor serce smartfon

Bardzo mocny procesor stosowany w decyzji Highscreen Hercules. Recenzje dodać do tego fakt, że ten smartfon bez najmniejszych problemów radzenia sobie z niemal każdego zadania, w tym najbardziej skomplikowane. Nie jest to zaskakujące. Gadżet wykorzystuje MT6592 CPU, opracowany przez „biblioteki”. Składa się z ośmiu jednostek obliczeniowych natychmiast. Z jednej strony, są one oparte na architekturze A7. Jego cechą charakterystyczną jest wysoki stopień efektywności energetycznej. Z drugiej strony, częstotliwość każdego modułu można osiągnąć przy maksymalnym obciążeniu 2 GHz. Okazuje się, że ten procesor jest harmonijnie połączone ze sobą wydajności i produktywności. Dlatego nawet najbardziej wymagających oprogramowanie do tej pory na tej devayse przejść bez zaczepów (w tym najnowszych gier trójwymiarowych).

Graphics Accelerator gadżet

Smartphone Highscreen Hercules Akcelerator graficzny jest wyposażony w „Mali-450MP.” Ten układ ma cztery jądra graficznego, częstotliwość zegara, z których każda może mieć do 700 MHz. Wszystko to pozwala bez większych kłopotów do przetwarzania obrazów w formacie Full HD. Ponadto, obecność takiego produktywnych rozwiązań graficznych pozwala całkowicie zwolnione z leczenia wyświetlanych obrazów jednostkę centralną. Ponadto, układ bez problemu poradzić sobie z każdym obecnie istniejącym oprogramowaniem do „Android” platformy.

Wyświetlacz i jego opcje

Oczywiście, mocny punkt tego telefonu rozwiązania jest ekran dotykowy. Przekątnej równej 5 cali i rozdzielczości 1080 pikseli (szerokość) i 1920 pikselach (wysokość). Oznacza to, że w tym przypadku, obraz jest wyświetlany w formacie Full HD. Matryca Wyświetlacz wykonany jest najczęściej zdecydowanie technologii IPS. To samo zastrzeżenie zapewnia wysokiej jakości kolorowych i szerokie kąty widzenia.

Podsystem pamięci devaysa

Ilość pamięci RAM, w tym devayse wynosi 2 Gb. Po obciążeniu oprogramowania systemowego zamknięcie około połowy nim zostaną wykorzystane przez przepływ i aplikacji systemowej. Druga połowa jest przeznaczony do uruchamiania oprogramowania właściciela urządzenia. To jest zupełnie wystarczające dla każdego programu. A jeśli używasz skromny wniosek, to możesz od razu rozpocząć 2-3. Na gadżet nie jest w żaden sposób naruszone.

wystarczająco duża pojemność wbudowanej pamięci HIGHSCREEN Herkulesa – 16 GB. Procedura 4 GB początkowo wypełniony preinstalowanego systemu oprogramowania. Użytkownik jest przechowywanie danych osobowych i zainstalować oprogramowanie można wykorzystać pozostały 12 GB. W większości przypadków to wystarczy do wygodnej pracy. Ale kiedy 12 GB zintegrowanej pamięci z jakiegokolwiek powodu nie będzie wystarczające, można użyć zewnętrznej karty flash. Jego ilość może być równa do 32 GB. W przypadku uszkodzenia lub utraty „inteligentnych” telefon zaleca się wykonanie kopii najcenniejszych informacji 1 raz na 2 tygodnie na wszelkich usług w chmurze. W związku z tym, najbardziej opłacalne użytku domowego „Mail.Ru.Oblako” lub „Yandex.Disk”. Decyzja ta była prawdopodobnie w celu uniknięcia utraty danych.

Autonomia i bateria

Mediana pozycja z autonomii szczyci HIGHSCREEN Herkulesa. Przegląd Dane techniczne urządzenia wskazuje na obecność baterii 2200 mAh. Obudowa w tym „smart” telefonu nie jest składany, i umieścić kolejną baterię sam nie będzie działać.

Teraz wziąć pod uwagę fakt, że procesor w tym przypadku 8-core, a ekran łączy rozdzielczości Full HD i przekątnej 5 cali. Dlatego też, nawet w trybie najbardziej ekonomicznego wykorzystania tego urządzenia właściciele urządzeń mogą czekamy do 2 dni życia baterii. Przeciętnie wartość ta jest dokładnie zmniejszona do 1 dnia. Cóż, po uruchomieniu niektórzy domagają zabawki mogą liczyć na 4-6 godzin. W celu poprawy autonomii gadżetu, zaleca się, aby zakupić dodatkową baterię zewnętrzną o zwiększonej pojemności. Oczywiście, nie jest to ekonomiczne rozwiązanie, ale obecność takiej akcesoriów pozwoli Ci nie martwić się o to, że smartfon przestanie działać w momencie najbardziej nieodpowiednim do tego.

kamera

Smartphone Highscreen Hercules wyposażone w bardzo wysokiej jakości aparatem. Ona czujnik 13 megapikseli. Są światła LED oraz system automatycznego ustawiania ostrości. Przy normalnym świetle otoczenia uzyskanej z nim zdjęcie, nie wnosi sprzeciwu. Ale brak strumienia świetlnego jakość obrazu jest znacznie zmniejszona. Ale te same minus nieodłączne i najbardziej podobnych urządzeń, oraz że krajowy telefon komórkowy w związku z tym nic niezwykłego nie jest przydzielona. Filmy w tym przypadku może być zapisana jako Full HD (30 fps). W przedniej części matrycy aparatu bardziej skromne – tylko 5MP. Ale jego pojemność jest wystarczająca do połączeń wideo i autoportretów.

składnik oprogramowania

Najbardziej popularne i najczęściej platforma oprogramowania jest podstawą Highscreen Hercules. Przegląd Oprogramowanie systemu wskazuje na obecność „Android”. Dopiero teraz jego wersja, w tym przypadku trochę nieaktualne – 4.4. Ale z drugiej strony, obecność tego systemu operacyjnego jest wystarczająca do uruchomienia dowolnego istniejącego oprogramowania na tej devayse dla tej platformy. Update, najwyraźniej, nie należy się spodziewać. Ponieważ z nadejściem wersji 5.0 był długi czas, a producent nie opublikował nowy firmware.

Opinie użytkowników opinia bezpośrednie

Istnieją pewne braki w HIGHSCREEN Herkulesa. Recenzje najpierw przydzielić takie z nich:

  • Mała pojemność baterii, a tym samym krótki czas pracy baterii. Jak wskazano wcześniej, jedynym rozwiązaniem tego problemu jest, aby kupić dodatkową baterię zewnętrzną o zwiększonej pojemności.

  • Drugą główną wadą – starą wersję oprogramowania systemowego. Dla większości użytkowników, to nie jest tak dużo sprawa: każde oprogramowanie platformy oprogramowania bezproblemowo działać na tym telefonie. Więc to nie powinno być problemem.

Ale stosunkowo niska cena i najlepsze parametry techniczne zrobić Highscreen Hercules Czarny absolutny bestseller w segmencie rozwiązań klasy średniej. Ale o urządzeniu w białej wersji nie można powiedzieć. Nie tyle kolorów i praktyczny w codziennym życiu. Specjalnie dla smartphone, że wiele razy dziennie może naliczane od przypadku i jest aktywnie wykorzystywana do rozwiązywania różnego rodzaju problemów.

Devaysa kosztują dziś

Początkowo 19 000 oceniano HIGHSCREEN Hercules. Cena czyni go najtańszym oferta w segmencie urządzeń flagowych na początku 2015 roku. Teraz jego cena spadła i stać się szczęśliwym posiadaczem tego gadżetu, można mieć mniej niż 10 000 rubli. Na tych samych sprzętowych i programowych możliwości urządzenia to będzie na tyle, aby rozwiązać problem w ciągu najbliższych 2 lat.

wyniki

Doskonałe parametry i przystępna cena szczyci HIGHSCREEN Herkulesa. Recenzje zwolnić także jego wszechstronność. Jest doskonale nadaje się do uruchomienia dowolnego istniejącego oprogramowania. I nawet najbardziej wymagających gier wideo na ten gadżet trafi bez problemu. Wszystko to sprawia, że telefon jest w sumie HIGHSCREEN Herkulesa jedna z najlepszych ofert w niszowych urządzeń klasy średniej.