628 Shares 1572 views

Doogee F3 Pro. Przeglądowe, dane techniczne, opinie

Ciekawą nowością od chińskiej firmy stał się flagowym Doogee F3. To urządzenie na siłach, aby rywalizować w wydajności nawet z liderów rynku. Co jest pomysłem Środka zainteresowany?

projekt

Urządzenie jest stylowy i jednocześnie solidną wygląd. Okrągłości nadaje jej podobieństwo do flagowego Samsunga, ale to jest dla Doogee nawet pewnego rodzaju plus.

Wykonany z metalu telefon, a dokładniej tylko jednostce ramki. Decyzja ta doprowadziła do dobrej wytrzymałości, ale waży smartphone Doogee F3 Pro tak samo jak 170 gramów. Pomimo faktu, że maszyna jest ciężka, wygodnie pracować z nim. Wynik ten osiągnięto przez traktowanie strony producenta.

Producent dokonał dość ciekawy ruch w stosunku do kolorów telefonicznych. Są najbardziej zwykły kolor, czarno-białe, ale użytkownik może zmienić tylną obudowę. Firma wydała nie tylko tworzywo sztuczne, ale również z pokrywą drewna.

Szczegóły wygląd nie uległy istotnym zmianom. Przodu kontrole ekran, czujniki, głośnik i aparat. Marginalia po prawej stronie mieści się przycisk zasilania i głośności kontrolę. Lewa marginalia brane pod gniazdami kart.

Znajduje się na tylnej ściance aparatu, logo, flash i głośnik. Butt góry wziął gniazdo zestawu słuchawkowego, a niższy – dla kabla USB.

Integralność przypadek, a piski powstać. Montaż pojazdów chińskich dawna spełniają standardów rynkowych liderów. Firma pod opieką ochrony poprzez ustawienie Gorilla Glass 2.5.

Projekt o nazwie F3 niezwykłe trudne, mimo że urządzenie jest zdecydowanie elegancki. Nawet podobieństwo z koreańskiej flagowego nie zepsuć wrażenie smartphone. Zdecydowanie wygląda okazała się doskonała.

kamera

matryca 13 megapikseli instalacja znacząco wpływa jako Doogee F3 Pro obrazów. Przegląd niemożliwe bez wzmianki o tym, że rozdzielczość zdjęć – 4160 do 3120, to będzie podobać bardzo wielu użytkowników. Zdjęcia są doskonałej jakości, bez hałasu i bardzo szczegółowe.

Telefon obsługuje również nagrywanie wideo. Nawiasem mówiąc, on pędy HD-wideo o rozdzielczości 1920 x 1080 przy 30 klatkach na sekundę. Na jakość filmu, „Samsung”, niestety nedotyagivaet.

Istnieje również frontalka z 5 megapikseli. Znajome flagowych aparatem może nie tylko wykonywać połączenia wideo, ale także zrobić przyzwoity autoportretów.

pokaz

Dostarczany wraz z telefonem pięć-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Wyświetlacz ma rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli, który pozwala na zdjęcie, aby wyglądać niesamowite. Nawet kontrolowania użytkownik nie znajdzie wadę.

Firma uczestniczyła instalację IPS-macierzy Doogee F3 Pro. Przegląd ekran znacznie zwiększona przy użyciu tej technologii. Poza tym zwiększenie kątów i znacznie lepszą jasność. Ekran słońce prawie nie znikną.

Część sprzętu

Wydajność nie jest też pozbawiony Doogee F3 Pro. Przegląd napełniania docenić obecność a osiem rdzeni o częstotliwości 1,5 GHz. Jako procesora używanego MTK6753 – dość dobry, choć i wyborów budżetowych. Rolę akceleratora graficznego realizuje Mali T720.

Wzmocnione wykonanie instalacji aż trzech gigabajtów pamięci RAM. Dla chińskiego lidera jest bardzo imponująca postać. Z uwagi zwraca się również uwagę na natywnego pamięci. Smartfon ma 16GB, ale dostępny tylko dla użytkownika o 13 GB. Kiedy niewystarczająca pojemność pamięci może być rozszerzona na Memory Stick 128 GB.

autonomia

Istnieje również znaczna wada Doogee F3 Pro. Badanie wydajności baterii mówi, że pojemność urządzenia jest niska, ze względu na jego pojemność tylko 2200 mAh. Faktycznie, jest to problem wielu urządzeniach. Akumulator pozwala na urządzenie do rozciągania godzin czuwania. Aktywne wykorzystanie znacznie zmniejszy jego życie, aż do około 4-5 godzin.

system

Miłą cechą F3 było wykorzystanie „Android 5.1”. Najnowszy system eliminuje konieczność poszukiwania odpowiedniego oprogramowania lub oprogramowania. Telefon posiada wszystkie standardowe aplikacje i już od producenta kilka nowych produktów.

cena

Nieoczekiwanie tak potężny smartfon ma bardzo przystępnej cenie. Właściciel tego cudu może być trochę za $ 150. Cena przyjemnie wyróżnia się spośród swoich konkurentów. Niewątpliwie niski ze względu na wykorzystanie taniego wypełniacza koszt, ale wydajność nie będzie cierpieć.

pozytywne opinie

Po prostu chcę podkreślić ciekawy design Doogee F3 Pro. Recenzje emitują zdejmowaną tylną i miły okrągłości urządzenia. Możliwość dywersyfikacji telefonie różne panele jest bardzo oryginalny.

Jest to niemożliwe, aby pozbawić uwagi i wyświetlacz smartfonu. Jego oszałamiające jakości wyświetlacz przyciąga rzesze użytkowników.

Podczas gdy urządzenie wykorzystuje niedrogie napełniania, przy wydajności wysokości. Może do zaawansowanego jednostki flagowej daleko, ale z większością zadań urządzenie radzi sobie z hukiem.

negatywne opinie

Głównym problemem jest to, że bateria Doogee F3 Pro 5.0. Opinie zgłosiło ciężkie uzależnienie od wstępnej opłaty. Pojemność po prostu nie jest wystarczająco dla wszystkich potrzeb smartphone. Niestety, producent zanotował znaczący gafę.

wynik

Ewolucja urządzeń chińskich jest zdumiewająca. Doskonała napełniania i niskie koszty pozwalają F3 konkurować nawet ze znanymi markami. Nieco mylące podobne „Samsung” wygląd i zły akumulator, ale to są drobiazgi.