804 Shares 7875 views

Przenośne ładowarki: główne kryteria wyboru

Wraz z rozwojem technologii mobilnych, przenośne ładowarki stają się coraz bardziej istotne. Mogą one być wykorzystywane nie tylko w parze ze smartfonów, ale także inne produkty: odtwarzacze muzyczne, aparaty wideo, nawigacji samochodowej, i tak dalej. Dziś będziemy rozmawiać o tym, co są przenośne ładowarki.


cechy konstrukcyjne

Zdecydowana większość swojej pracy na podstawie wewnętrznego typu akumulatory. Jeśli bateria jest martwa, logiczne byłoby niemożliwością pracy przenośnej ładowarki. Niektóre akcesoria mogą być przeznaczone wyłącznie dla danej marki smartfonów, takich jak iPhone tylko. Ale producenci starają się rynek uniwersalnych ładowarek.

Porady dla tych, którzy zdecydują się kupić zewnętrzną baterię

Istnieją ogólne wytyczne, które będą interesujące dla użytkowników:

1) Przenośne ładowarki powinny być wybrane w oparciu nie tylko na ich właściwości techniczne, ale także wskaźniki urządzenia, dla którego wybrać baterię. Dowiedzieć się, jak dużo energii smartfon wykorzystuje i kupić opłatę o większej mocy.

2) Czy lubisz podróżować? Następnie należy kupić inny zasilacz. Tym razem na przenośnej ładowarki. To nie będzie w stanie zapewnić Smart Energy zawsze.

3) panele słoneczne przeznaczone do długich podróży. Jeśli przyszłość unosi perspektywę kampanii z wielokrotnego ładowania telefonów komórkowych, panel słoneczny jest niezbędna.

4) Wysoce wydajny panel słoneczny jako przenośne ładowarki w jasnych, słonecznych dni. Te niezależne źródła dostaw energii będzie praktyczny analog innych baterii, ponieważ mogą one ładować podłączone urządzenia bez interwencji człowieka.

5) W niektórych urządzeń elektronicznych nie wolno używać ich podczas procesu ładowania. Nie zapominaj o tym. Jeśli zasilacz jest ładowany przez panel słoneczny, również nie można go używać do ładowania urządzenia.

6) Mimo obecności zewnętrznego akumulatora, nie zapomnij, aby w pełni naładować telefon komórkowy przed długiej kampanii. Zasilacz nie może sfinalizować do końca, a gadżet będzie pozostawiony bez opłat w najgorszym możliwym momencie.

7) Przenośna ładowarka do iPhone 5 jest zaprojektowany w sposób szczególny i zalecamy, aby nie nabyć zewnętrznych źródeł innych rodzajów żywności, tak aby nie uszkodzić baterię urządzenia mobilnego.

Kryteria, które muszą być rozwiązane. źródła

Przenośne ładowarki wyposażone w baterie wewnętrzne. Inaczej zwane zasilaczy. Aby móc ładować smartfon, aby utrzymać się w biegu zasilania. Jakie metody ładowania większość producentów oferuje zewnętrznego żywotność baterii?

1) PC (poprzez port USB).

2) prądu przemiennego.

3) Panel słoneczny przyłączonego lub typu wbudowanego.

4) Wymiana baterii AA norma.

moc wyjściowa

Opcja ta jest często określana jako najważniejszej cechy. W najgorszym przypadku, przenośna ładowarka do telefonu urządzenia muszą mieć porównywalne nie tylko, i równa mocy nominalnej. Jednak lepiej jest, jeśli to będzie więcej niż smartphone, który ma być pobierana. W przeciwnym razie, urządzenia będą odprowadzane wprost przeciwnie.

Złącza i interfejsy

Przenośne ładowarki są wyposażone w wyjścia kilku standardach: zwykłym, mini i mikro. Istnieją modele, które działają za pomocą adapterów. Liczba wejść może być inna. Tańsze modele – tylko jeden. W środku – tylko dwa. Jest to najlepsza opcja.

pojemność baterii

Im większa jest to, że więcej cykli ładowania może być przeprowadzone. Zazwyczaj mierzy się w ten charakterystyczny wymiar „mA godzin” i przenosi „mAh”. Oblicz, ile razy zewnętrzny zasilacz będzie w stanie naładować smartfon (znając pojemność baterii z dwóch urządzeń), nie będzie trudne.