279 Shares 8936 views

"Microsoft Lumiya 532": przegląd, opis, funkcje i opinie

Znowu firma "Nokia" zadowolona była z produktów. Tym razem chodzi o smartfon "Lumiya 532". Wielu kupujących pozytywnie reaguje z powodu rozsądnych kosztów. W stosunku ceny / jakości przedstawiony model od konkurentów poszedł znacznie naprzód. Jednak wady urządzenia są tam również. Przede wszystkim wady dotyczą słabej kamery przedniej.


Ponadto przed zakupem użytkownik musi wziąć pod uwagę dość duże wymiary telefonu. Odważyć złożoną kopię całego 136,3 g. Zwracając się do kwestii kosztów towaru, warto wspomnieć, że na dziś telefon "Nokia Lumiya 532" kupującemu kosztuje około 6300 rubli.

Napełnianie urządzenia

Napełnienie prezentowanego modelu obejmuje raczej potężny procesor. Zadania są w stanie wykonać różne trudności. Chip pod nim jest produkowany przez producenta seria PP20. Jeśli uważasz, opinie od ekspertów, system się zawiesza, tak często się nie zdarza. W tym celu filtry są typu dupleksowego. Są one zainstalowane bezpośrednio za procesorem.

Do zwiększenia częstotliwości urządzenia służą modulatory dwukierunkowe. Ponadto działanie tego systemu zależy od selektora, który jest zainstalowany pod układem scalonym. W tym przypadku jest używany jako typ połączenia. Niewłaściwe zdarzenia występują rzadko. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, cena "Nokia Lumiya 532" wynosi 6300 rubli. Bardzo rozsądne.

Narzędzia do komunikacji

Komunikowanie się z przyjaciółmi w tym urządzeniu jest prawie wszystkim. Internet w tym przypadku może być łatwo skonfigurowany, a menu dla tych celów jest dość obszerny. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na możliwości standardowych komunikatów. Dla producenta jest wiele symboli i można je wybrać z menu. W tym przypadku obiekty mogą być wstawiane do wiadomości. Należy jednak zwrócić uwagę na ich rozmiar.

Do przesyłania dużych plików lepiej używać bluetooth w przypadku braku Internetu. Szybkość przesyłania danych jest dosyć wysoka. Język wprowadzania w określonym modelu można dostosować. Inteligentny system wpisywania tekstu jest domyślnie włączony. Szybki telefon internetowy obsługuje określone.

Która kamera jest zainstalowana?

Aparat tego smartfona jest dostępny w różnych trybach fotografowania. W przypadku portrety urządzenie może być używane. Również przy pomocy tego urządzenia dostajesz dość ciekawe krajobrazy. Rozdzielczość w prezentowanym smartfonie jest wybierana za pomocą zakładki ustawień. Dźwięki z kolei są regulowane w menu głównym. Funkcja wygładzania pasków w urządzeniu jest dostarczona. Użytkownik może ustawić maksymalną jasność na 20 mikronów. Kontrast w tym modelu nie jest regulowany.

Co mówią o aparacie?

W przypadku smartfona aparatowego "Microsoft Lumiya 532" opinie przeważnie są pozytywne. W nocy wykonuje zdjęcia o akceptowalnej jakości. W takim przypadku lampa błyskowa nie jest wyświetlana. Dostępne są ograniczenia dotyczące nagrywania wideo z modelu. Aby ustawić parametry opóźnienia, użytkownik musi przejść do ustawień aparatu.

Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, ekspozycja w urządzeniu może wybrać punkt i uśrednić. Tryb wykrywania twarzy w urządzeniu działa poprawnie. Z galerii zdjęć przesłanych do edycji tego telefonu pozwala. Dla wycieczek campingowych aparat jest dobrze przystosowany. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, na "Nokia Lumiya 532" cena 6300 rubli. Bardzo rozsądne.

Funkcje odtwarzacza multimedialnego

Odtwarzacz w określonym smartfonie posiada wszystkie niezbędne opcje umożliwiające wygodne słuchanie utworów. Albumy przy użyciu smartfona do tworzenia właściciela są łatwe. W takim przypadku można zmieniać nazwy utworów za pomocą menu odtwarzacza. Można również przeglądać szczegółowe informacje o muzyce. Tryby stereo są wybierane przez menu odtwarzacza. Utracony czas jest wyświetlany na wyświetlaczu. W razie potrzeby można przesyłać pliki z karty pamięci. Według gatunków istnieją również możliwości rozpowszechniania melodii.

Jakie są opinie o odtwarzaczu multimedialnym?

Jeśli chodzi o odtwarzacz, telefon "Lumiya 532" otrzymuje różne odpowiedzi. Jeśli mówimy o plusach, to przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wygodne zarządzanie. W prezentowanym urządzeniu występuje kilka efektów. Bezpośrednio w celu regulacji głośności jest możliwość z menu odtwarzacza. Jeśli to konieczne, dźwięk można całkowicie wyłączyć. Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, zawieszenie melodii jest rzadkie. Dostępna jest opcja alfabetyczna przez producenta.

Co jest w zestawie?

Instrukcja dołączona do telefonu "Lumiya 532" jest wystarczająco szczegółowa. Zapoznanie się z zasadami korzystania z urządzenia z jego pomocą jest dość proste. Również w pudełku znajduje się akumulator i ładowarka. Nie ma pokrywy telefonu. Słuchawki w zestawie bez regulatora. Jeśli jednak uważasz, że opinie konsumentów, to mogą one służyć przez długi czas. Sterownik jest dołączony. W magazynie pokrowce na odbiornik "Lumiya 532" nie jest trudne.

Ustawienia ogólne

Jak skonfigurować "Lumiya 532"? W rzeczywistości to całkiem proste. Aby przejść do ogólnych ustawień tego modelu, użytkownik musi przejść do głównego menu smartfona. Tam jest w stanie wybrać pierwszą melodię do połączenia. Można także skonfigurować kontakty. W tym przypadku można tworzyć grupy lokalne. Zawsze są wyświetlane informacje o połączeniach. Aby określić tryb, musisz przejść na kartę urządzenia.

W tym smartfonie znajduje się wiele standardowych sygnałów. W razie konieczności użytkownik może blokować określone numery telefonów. Bluetooth w smartfonie jest konfigurowany na karcie sprzętu. Jeśli uważasz, że opinie użytkowników, rozpoznawanie akcesoriów jest przeprowadzane automatycznie. Oddzielna uwagę zasługuje na funkcję automatycznego odzyskiwania hasła. Ponadto, w ogólnych ustawieniach smartfonu, właściciel może napotkać różne opcje, które dotyczą bezpieczeństwa korzystania z telefonu.

Ustawienia wyświetlania

Do wyświetlania w smartfonie są osobne ustawienia. "Lumiya 532" umożliwia łatwe przenoszenie ważnych aplikacji na ekran. W tym celu wystarczy przejść do menu głównego. Nowy użytkownik pobierania rysunku ma prawo od internetu. Aby zmienić rozmiar czcionki, zawsze możesz przejść do podstawowych ustawień. Funkcja wyrównania w urządzeniu jest domyślnie włączona i jest bardzo przydatna. Podświetlenie w urządzeniu jest konfigurowane przez kartę ekranu. Wyświetlacz komórki w smartfonie jest wybierany tylko przez menu główne.

Jakie są aplikacje?

Przydatne aplikacje w smartfonie "Lumiya 532" to dużo. Wszystkie uruchomione programy są w stanie śledzić przez "Astro". Ta aplikacja ułatwia usuwanie uruchomionych procesów. W ten sposób wydajność urządzenia może być łatwo zwiększona. Aby znaleźć narzędzia w smartfonie, znajduje się "Adapter Checker". Ta aplikacja umożliwia odczyt plików wideo o różnych rozszerzeniach. Z muzyką użytkownik nie powinien też mieć żadnych problemów. Szczególna uwaga w smartfonie zasługuje na system antywirusowy.

Dzięki "Trend Micro" właściciel jest w stanie szybko skanować pliki systemowe. Po wykryciu wirusa aplikacja może samodzielnie leczyć wszystkie obiekty. Aby poprawić wydajność aplikacji określonej przez urządzenie jest bardzo przydatna. Jeśli mówimy o rozrywce, gry w smartfonie są bardzo zróżnicowane. Wśród arkad można korzystać z gry "Minigolf". W tym przypadku fani piłki nożnej mogą cieszyć się grafiką "Socker". Jeśli to konieczne, zawsze można pobrać inne gry na przyjemną rozrywkę.

Organizator urządzeń

Kalkulator w smartfonie "Lumiya 532" jest standardowy. W tym przypadku konwerter ma telefon. Użytkownik może ustawić budzik bezpośrednio przez menu główne. Kalendarz w prezentowanym modelu ma charakter wielofunkcyjny. Możliwe jest ustawienie zegara przez niego. Funkcja autocorrect jest dostępna w telefonie. Również w tym modelu użytkownik ma możliwość znalezienia stopera i zegara.

Dostępność

Specjalne ustawienia w tym smartfonie umożliwiają kontrolę ochrony urządzenia. Parametry zabezpieczeń w tym przypadku użytkownik może dostosować się do karty urządzenia. W razie potrzeby można przeglądać informacje o aplikacjach. Ponadto w smartfonie są dane o fikcyjnych lokalizacjach plików. Format wyświetlania jest wybierany z modelu za pomocą karty urządzenia. Istnieją osobne narzędzia do układania ekranu.

Można również wyświetlać obszary podświetlenia wyświetlacza. Aby wyświetlić informacje o kopii zapasowej, użytkownik musi przejść przez menu główne na karcie urządzenia. W tym przypadku jest debugowany przez USB . Wspomniany model różni się dość dużymi raportami o błędach. W takim przypadku informacje o samym produkcie można znaleźć w szczegółach. Aby wybrać funkcje rysowania, zawsze możesz przejść do karty efektów. W przypadku przejścia na dużą skalę istnieją oddzielne ustawienia.

Jak zrobić oprogramowanie układowe?

Kiedy smartfon "Lumiya 532" zaczyna spowolnić, jego pliki systemowe muszą być całkowicie zaktualizowane. Jest kilka sposobów na to. Przede wszystkim użytkownik ma możliwość zainstalowania programu "Rum Manager". Ta aplikacja może znacznie zwiększyć wydajność systemu. Ponadto program może pomóc w błędach operacyjnych w systemie. W celu wdrożenia oprogramowania układowego potrzebny jest komputer osobisty. Z kolei smartfon jest podłączony za pośrednictwem kabla USB.

Po podłączeniu urządzenia użytkownik musi wybrać telefon w programie. Następnym krokiem jest uruchomienie instalacji. W tym celu na dole ekranu znajduje się przycisk uruchamiania. Będzie wydawać firmware nie tyle czasu. Ten smartfon ma około 15 minut.

Jeśli "Menedżer Rom" nie pomaga, zawsze możesz używać programu "Jeden". To jest dość łatwe do znalezienia. Trzeba jednak uważać na wirusy, aby nie zainfekować komputera osobistego. "Jedno" jest aktywowane za pomocą karty startowej. Aby uruchomić proces oprogramowania, należy nacisnąć przycisk "Zainstaluj". Po zakończeniu operacji pozostaje tylko do odłączenia smartfona i ponownego uruchomienia. W przypadku wystąpienia problemów z urządzeniem po jego zainstalowaniu należy przekazać do centrum serwisowego bardziej szczegółową kontrolę.