501 Shares 7133 views

Philips W632: przegląd i informacje zwrotne

Smartphone Philips W632 został wydany w odległej, według standardów technologii mobilnych w 2011 roku i przez producenta początkowo ustawione jako rozwiązanie klasy podstawowej przy rozsądnych kosztach i jeden z najlepszych w stopniach moment autonomii.

nisza devaysa

Z „biblioteki” Typowy mikroprocesor budżetowego z modułem obliczeniowym podkładać Philips W632. To samo można powiedzieć o wyświetlaczu, podsystemu pamięci oraz akcelerator grafiki. Jedynym sposobem, aby dokładnie analogowy tło stał się bohaterem tego przeglądu – to pojemność akumulatora. Jest to spowodowane jest to mobilne urządzenie wyróżnia się na tle analogów. Drugą ważną zaletą – jest to bardzo demokratyczna cena gadżetu. To jest dla tych, którzy są najważniejszą rolę w 2011 roku, kiedy nowy „inteligentny” telefon i grać te dwa czynniki, a urządzenie zostało zwolnione.

projekt

Zazwyczaj wersja obudowy, nawet jak na dzisiejsze standardy, zwany batonika powstał Philips Xenium W632. Jego długość wynosiła 123 mm, szerokość – 63 mm, grubość – 14 mm. Masa samo urządzenie w takich wymiarach wynosiła 164 gramów. Na przednim panelu ekranu devaysa został uruchomiony z skromne jak na dzisiejsze standardy długość przekątnej 3,8 cala. Nad nim zostały pogrupowane słuchawkę, grupę czujników i kamery przedniej oka. Pod ekranem – panelu sterowania. Ona, oprócz trzy zwykłe przyciski są również inny dodatkowy, który został nazwany „Szukaj”. Na lewej krawędzi smartphone są przyciski głośności kontroli, a górny koniec – urządzenie przycisk zasilania. Po przeciwnej stronie smartphone są zgrupowane interfejsy przewodowe (micro-YUSB i 3.5mm audiodzhek) Elementary i mikrofon. подсветка на основе светодиода. Na smartphone tylna pokrywa zostały wykonane głośnik, główny obiektyw i jego światła na podstawie jednostkowej LED. Ponadto, producent nie zapomniał umieścić swoje logo tutaj.

podstawa obliczeniowa

базировался на микропроцессоре МТ6573. Philips W632 oparte na MT6573 mikroprocesora. ARM11. Ten układ może pracować z częstotliwością 800 MHz, i jest on oparty na architekturze ARM11 pod kodem. Sprzęt i oprogramowanie składa się z tylko jednej jednostki obliczeniowej. Sam procesor przestarzały już powstał w oparciu o standardy, ale ma znaczenie dla procesu 2011 z tolerancją 65 nm. W tym czasie urządzenia chip może sprostać wyzwaniom poziomie podstawowym i średnim. Teraz, jak już wspomniano, jest nieaktualne zarówno moralnie i fizycznie. Maksymalnie do czego jest zdolny – jest spełnieniem najprostszym i najmniej wymagających zastosowań sprzętowych.

Wyświetlacz i grafika podsystem

Power VR531, который был спроектирован компанией Imagination Technologies. Do przetwarzania obrazu do wyświetlania na pisał jeden z najlepszych akceleratorów entry-level dla urządzeń mobilnych w czasie – Power VR531, który został zaprojektowany przez Imagination Technologies. To rozwiązanie graficzna pracuje z częstotliwością 281 MHz i od pozwala szybko przetwarzać obraz w rozdzielczości 800h480rh. Że takie zezwolenie było wyświetlane w tym telefonie. Jego długość w calach przekątnej jest równa 3,8. ppi и различить отдельную точку на его поверхности обычным глазом было весьма проблематично. Gęstość pikseli dla tego urządzenia został uznany za 246 ppi i odróżnić jeden punkt na powierzchni konwencjonalnego oka było bardzo problematyczne. TFT. Ta sama matryca ekran z najbardziej powszechne w tej technologii czasu – TFT.

pamięć

Obecność 512 MB pamięci o dostępie losowym mogła pochwalić telefonu Philips W632. Pojemność wbudowanego urządzenia pamięci masowej jest równa sumie 180 MB. Zdecydowanie ilość pamięci, aby wygodnie pracować na tym gadżecie nawet w tym czasie nie było na tyle. Więc trzeba było dodatkowo nabyć zewnętrznej karty pamięci. Maksymalna objętość może być równa do 32 GB. A to z pewnością rozwiązać problem braku pamięci na taki „inteligentny” telefon.

kamera

, герой этой статьи был тоже оснащен двумя подобными элементами. Podobnie jak wszystkie obecne Soup, bohater tego artykułu została również wyposażona w dwóch podobnych elementów. Głównym czujnik oparty kamera była 5 Mn. Teraz ten parametr nie są niczym nowym, ale w 2011 roku możliwe jest liczyć na bardzo dobrą jakość zdjęć i filmów. Maksymalna rozdzielczość obrazu w tym przypadku wynosi 2592×1944 pikseli. Również należy zauważyć, że w przypadku kamery głównej zostały wdrożone tak ważna jak technologia automatycznego ustawiania ostrości. To pozwoliło nam znacznie poprawić jakość zdjęcia. Ponadto, jednostka podświetleniowa ma jeden element LED. VGA. Przednia kamera oparta na czujniku do 0,3 megapikseli i może robienie zdjęć i nagrań wideo w formacie VGA. Do prowadzenia wideorozmów, że to wystarczy, ale teraz popularne „selfie” wartość ta nie jest wystarczająca.

Smartphone baterii. autonomia devaysa

смартфон Philips W632 , была его автономность. Kluczem jakości, który na tle analogów i konkurentów mógł pochwalić Philips W632 smartfon ma swoją autonomię. Pojemność kompletnego wymiennego akumulatora w tym przypadku wynosi 2100 mAh. Teraz można spotkać i duże wartości pojemności dla baterii, ale w 2011 roku ta opcja była rzeczywiście rekord. Pod maksymalnym obciążeniem smartfon mógłby pożyczyć 11-12 godzin, i to naprawdę był rekordowy w tym czasie. Jeśli poziom obsługi urządzenia, aby zmniejszyć średnią, można było liczyć na 3-4 dni na baterii na jednym ładowaniu tak pojemny akumulator.

Lista interfejsów

Liczba obsługiwanych interfejsów przewodowych i bezprzewodowych, praktycznie nic gorszy do nowoczesnych urządzeń mobilnych Philips Xenium W632. Cechy tej jednostki wskazują wsparcie dla następujących:

  • функционировал в сотовых сетях стандартов GSM ( второе название их — это 2 G) и 3 G ( присутствовала лишь поддержка стандарта UMTS, который в 2011 году был наиболее передовым, а сейчас уже принадлежит к морально и физически устаревшему). Urządzenie funkcjonuje z powodzeniem w sieciach komórkowych GSM (drugi nazwać je – to 2 g) i 3 G (prezentujemy tylko standardu UMTS wsparcia, który w 2011 był najbardziej zaawansowany, a teraz należy do moralnie i fizycznie przestarzałe). W pierwszym przypadku, z odpowiednią pokrywą i jakości sygnału można spodziewać się szybkość do 500 kb / s. Ale w drugim – na tych samych warunkach – teoretycznie może dostać 7,2 Mbit / sek.

  • перечне беспроводных стандартов данного гаджета присутствовала поддержка Wi-Fi в версиях b&g с максимальными скоростями обмена информацией в 11 Мбит/сек и 54 Мбит/сек соответственно . Lista standardów bezprzewodowych gadżet obecne wsparcie Wi-Fi wersje B & G z maksymalnych prędkości wymiany informacji na poziomie 11 Mbit / s oraz 54 Mbit / s, odpowiednio. n со скоростью в 150 Мбит/сек . Oczywiście ta lista brakuje wersji N z prędkością do 150 Mbit / s. Ale ponieważ standardy te są ze sobą kompatybilne, szczególne problemy podczas łączenia się z sieciami bezprzewodowymi, więc nie powinno powstać.

  • Bluetooth. Nie ma w tym gadżecie wsparcie Bluetooth. Jego wersja – 2.0. Interfejs ten jest idealny dla dźwiękowego sygnału wyjściowego do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego stereo lub wymiany plików o podobnych urządzeń.

  • GPS и одноименным передатчиком. Funkcje nawigacyjne przedstawiane w tym urządzenia GPS i nadajnik o tej samej nazwie.

  • Można również podłączyć do tego „inteligentnego” telefon przewodowy zestaw słuchawkowy stereo. Ten gadżet został wyposażony w 3,5-mm gniazda audio.

  • Poza tym urządzenie zostało wyposażone w mikro-YUSB. Ten port pozwala podłączyć gadżet do komputera. Innym jego powołania – akumulator jest ładowany.

składnik oprogramowania

Pod kontrolą oprogramowania systemowego urządzenie funkcjonowało jak Android. Philips W632 na podstawie wersji systemu operacyjnego wraz z numerem seryjnym 2.3. Do tej pory, oprogramowanie to system jest przestarzały. Zarówno psychicznie i fizycznie. Ten OS jest nie tak często można teraz znaleźć na urządzeniach mobilnych.

Właściciele opinia

Najczęściej można znaleźć w Internecie jest tylko tylko pozytywne opinie o Philips W632. Charakterystyka on był naprawdę znakomity. Głównymi zaletami tego modelu są następujące:

  • Autonomia, że średnie obciążenie może osiągnąć 4 dni. To nie jest nawet smartphone z tej samej baterii może się pochwalić taką autonomię.

  • Kamera z zaawansowanej technologii w tym czasie, który jeszcze w dalszym ciągu być istotne.

  • Odpowiednia wydajność według standardów 2011 CPU. Zawierał on tylko 1 moduł komputerowy, który jest taktowany zegarem 800 MHz. Teraz, oczywiście, więc nikt nie będzie zaskoczony, ale w tym czasie był to wielki procesor entry-level.

  • Kolejny plus gadżet – to rzeczywiste shell Program, który w tym czasie prawo do uruchomienia dowolnego istniejącego oprogramowania dla tej platformy obliczeniowej.

To właśnie na takich pozytywnych chwil, które są związane z urządzeniem mobilnym i podkreślić jego właściciele w przeglądzie cały światowy forach internetowych i stron internetowych na ten temat.

wyniki

Bardzo, bardzo wyważone urządzenie poziom budżet otrzymał 2011 Philips W632. Istotne braki w jego nie było czasu. Ale obecność pojemnej baterii, zwiększenie autonomii i akceptowalnej wydajności odróżnia go od konkurencji. Inną ważną zaletą było to, że miał bardzo, bardzo niewielki koszt. Cóż, cała ta lista jest uzupełniony przez technologię wsparcie wysokiej głośności, a także nie każdy gadżet entry-level można znaleźć głównego karty pamięci aparatu, które są nawet teraz.