347 Shares 2545 views

„Nokia C7”: Telefon i opinie

„Nokia C7 00”, których cechy zostaną omówione w tym artykule, użytkownik po prostu dalej „Nokiey C7”. Ten smartphone w składzie urządzeń, „Nokia” podano szczególne miejsce. W rzeczywistości, jest to drugi smartphone, który działa na systemie operacyjnym Symbian.

Urządzenie ma niższe koszty w porównaniu z Nokia N8, i dlatego oczekuje się, że popyt na znacznie większy niż pierwszy smartphone z systemem Symbian. Porównując te dwa modele nie stwierdzono istotnych różnic w wydajności i farszu całość nie znajdzie, ale telefon obudowa inna, a cena jest niższa. To z powodu tego modelu sprzedaży i oczekuje się być znacznie bardziej obiecujące.

Producent pozycjonuje urządzenie jako telefon dotykowy, który nadaje się do codziennego użytku.

projekt

Wygląd – to jeden z atutów „Nokia C7”. Parametry podane przez użytkowników smartfonów, powiedział, że kurs z niezwykłym wzorem był sukcesem. Mieszanina ta jest typowym firm projektowych i projektowanie pojazdów koreańskich jest na tyle atrakcyjny, aby powiedzieć nic więcej.

Patrząc na zdjęcie smartphone, trudno zrozumieć, co one oznaczają. W rzeczywistości, od pierwszych sekund prawdziwej pracy z urządzeniem staje się jasne, że leży w dłoni wygodnie i bezpiecznie.

wymiary

Rozmiar „Nokia C7”, którego cechą charakterystyczną będą miały kilka punktów poniżej wydajności we wszystkich trzech wymiarach zapewnia następujący obraz: wysokość smartphone z 117,3 mm, szerokość – 56,8 mm, a grubość – 10,5 mm. Dobrze, grubość urządzenia było przyczyną ciągłych sporów. Z jednej strony, to nie jest tak duże, ale z drugiej – do cienkich smartfonów urządzenia jest jeszcze daleko. Jednak nawet takie wymiary telefonu, a nie jak wcześniej wspomniano, w ręku wygodnie i pewnie, używając powodować żadnych problemów do właściciela.

rozwiązania kolorystyczne

Na rynku, to inteligentny telefon jest dostępny w trzech kolorach. Pochodzenie – srebro, drugi – brązowo-czerwony, trzeci – ciemnoszary. Wszystkie kolory wyglądają maszyna jest tym, co odróżnia „Nokia C7”. Charakterystyka mówi również, że większość kupujących zakupić produkt, czerwono-brązowy kolor dla dziewczynek. Jednakże istnieją różnorodne opcje. Na przykład, „Nokia C7” czarny, który jest doskonałym wyborem dla każdego użytkownika, niezależnie od płci i wieku.

Widok ze wszystkich stron

Płyta czołowa może pomieścić przednią kamerę, za pomocą którego możliwe jest wykonywanie połączeń wideo. Obok niego znajdują się czujniki, w tym – bliskości i światła otoczenia.

Za pomocą przycisków strzałek umieszczonych na przedniej krawędzi, można nawiązywać połączenia i je anulować. Ponadto, znajduje się menu i przycisk. Klawisze są mechaniczne, co jest oczywistą zaletą maszyny.

Na prawym panelu posiada dźwignię blokady telefonu i dostosować tryby dźwiękowe przycisk głośności i głośność muzyki odtwarzanej kontrolę kamery.

Tradycyjnie umieszczona na górnej czołowej gniazda do przewodowej zestawu Standard 3,5 mm, a także jako złącze typu Micro USB. Na prawym panelu bocznym zapewnia dostęp do ładowarki.

Na tylnej stronie urządzenia znajduje się głośnik, który zapewnia głośnomówiącego. Obok niego znajduje się moduł kamery (który, nawiasem mówiąc, ma rozdzielczość 8 megapikseli) oraz lampą błyskową LED. Niestety, nie ma auto-focus na „Nokia C7” aparat. Charakterystyka podana przez producenta, to potwierdza. Jednak mówimy o aparat będzie później, ale teraz mówimy o projektowaniu.

Jeśli zdjąć tylną obudowę, można od razu zauważyć gniazda karty SIM. Użytkownik zawsze może zastąpić kartę bez konieczności wyjmowania akumulatora. Ale nawet w tym przypadku, gdy telefon zostanie automatycznie ponownie uruchomiony. To właśnie z powodu tej różnicy między względami zamienne Karty SIM jako takie, nie jest przestrzegana.

montaż

Ta opcja nie wymaga wiele dyskusji. Zmontowane jakość jednostkowej, bez żadnych problemów. Gdy położenie głośnika telefonu spadkowej obliczu tego elementu zostaną skasowane. Albo raczej, a nie głośnik, a jego konstrukcja. Brak komentarzy od producenta działającego głośnika nie daje, więc zakładamy, że to tylko „tajemnica wojskowa”.

pokaz

Rozdzielczość ekranu urządzenia to 640 przez 360 pikseli. Wielkość wyświetlacza wynosi 3,5 cala. Wyświetlacz jest pokryty szkłem. technologii produkcji pozwala utrzymać ekran do oddawania barw 16 mln kolorów, który jest obecnie normą.

Między pierwszym a drugim ekranach smartfonów na Symbianie (to jest, odpowiednio, o N8 i C7) nie występują żadne różnice. Wszystkich tego samego typu AMOLED, dostawca sam ekran (Samsung), cały kolor samo wykonanie. W produkcji wyświetlacza technologia Przezroczysty Czarny został zastosowany, który jest przeznaczony do polaryzacji światła.

Zwykle ekran wyświetla linie tekstu 15-16. Rozmiar czcionki można wybrać w ustawieniach, wszystkie ich 3. Kiedy naturalne światło do czytania tekstu na ekranie, jest całkiem możliwe, tutaj wszelkie roszczenia wobec producenta nie.

Zintegrowany telefon oświetlenie lekka konstrukcja. Regulacja podświetlenia względu na jego działanie w trybie automatycznym jest wykonywana. Regulacja poziomu ręcznie nie działa, oprogramowanie takiej możliwości nie zapewnia użytkownikowi. Ogólnie mówiąc – średni ekran, bez „wodotryski”, ale bez istotnych wad.

"Nokia C7 01": Funkcja pamięci

Wbudowany automat do pamięci długoterminowej o pojemności 8 GB. O pieniądze można kupić za „Nokia C7” pokrywy, a także karty pamięci, maksymalna wielkość, która jest obsługiwana przez maksymalnie 32GB. Pamięć flash musi mieć typ MicroSD. Slot, jak również dla karty SIM znajduje się wewnątrz telefonu. Aby zainstalować dysk, zdjąć pokrywę tylną.

RAM, wbudowany telefon ma 256 MB. Spodziewano się, że wzrost ten będzie przełomem w dziedzinie zwiększania prędkości pojazdu, jak również jego stabilność. Cóż, prędkość jest coś poprawiła. Ale stabilność systemu operacyjnego działa, jak również oprogramowania, nadal występują problemy, pomimo wzrostu „RAM” dwukrotnie.

żywność

Urządzenie pojemność baterii wynosi 1200 mAh. W trybie czuwania, telefon może obsługiwać prawie 400 godzin, lub dokładniej, 380. W tym samym czasie pracy w trybie rozmowy, jest w stanie do południa. Odtwórz wideo wstać do 7 godzin słuchania muzyki – do 50 godzin nagrań wideo – do 4 godzin.

Co znajduje się co i nawet jeśli chodzi o różnice między czasem pracy baterii C7 i N8 bardzo zauważalne. A nie na korzyść najnowszego modelu. Ale nawet przy takim obrotem wydarzeń spowodować smartphone pracować dłużej niż 2 dni bez ładowania jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Wiele konkurenci są w tej samej kategorii cenowej z tym urządzeniem, „na żywo” nie więcej niż jeden dzień, a to, co odróżnia „Nokiyu C7”. Największy odsetek za absorbowane przez biurku, na którym, jak wiemy, nie ma wystarczającej liczby widżety.

Więcej opłata może być wydane na „surfowanie” w Internecie. Maksymalna jasność jest zamontowany na urządzeniu, skrócić czas może działać na 20 procent. Od sieci elektrycznej, telefon ładuje się trochę mniej niż 2 godziny.

Telefon „Nokia C7”: Charakterystyka działania

Wielu z nich nie będzie w stanie powiedzieć o wydajności maszyny. To nie jest smartfon do gier, na pewno. Jak procesor jest ARM11. To działa na częstotliwości 680 MHz.

opinie

Recenzje modelu sugeruje, że urządzenie będzie dobrym nabytkiem dla zwykłych użytkowników. Oznacza to, używać telefonu jako „dialer”, a środki tekst wiadomości jest możliwe. Jednak nie więcej niż to. Urządzenie kupujący również uwagę, że „Nokia C7” dać niezbędne doświadczenie dla ludzi, którzy po prostu zatrzymać przy użyciu telefonu tonowego i poruszają się na urządzeniach dotykowych.