244 Shares 5986 views

Lenovo S930: zdjęcia, ceny i opinie użytkowników

Trudno powiedzieć, co to klasa urządzeń Lenovo S930. Z jednej strony, smartphone z aktywnym obsługuje dwie karty SIM, a po drugiej – tabletki, wyświetlacz o przekątnej 6 cali jest przyzwoite. To był jego specyfikacje i zostaną omówione w tym krótkim artykule.


Nabycie, design i ergonomia

Choć wymiary tego typu smartphone mają dość imponująca, ale producent przypisuje go do klasy urządzeń wtórnych. Stąd, jak się okazuje, czego się spodziewać czegoś niezwykłego nie jest konieczne, aby ustawić. Wszystko, co w tym przypadku dość banalne:

  • Smartphone o wymiarach 170 x 86,5 mm. Przy czym grubość 8,7 mm, a całkowita waga 170 g, co jest nawet nieco fablet do takich wymiarów.
  • Bateria o pojemności 3000 mA / h.
  • Normalne stereo. Jakość dźwięku jest bardzo przeciętne, ale zazwyczaj przeciętny meloman to będzie za mało. Ale melomani lepiej od razu myśleć o zakupie innego, bardziej wysokiej jakości system głośników.
  • Przewód i zasilacz w jednej osobie – „MikroYuSB” – „YUSB”. On ładuje akumulator i podłączyć do PC pozwala.
  • Wydajność opłaty „YUSB”.

Również bez wątpienia nie są ręczne i, oczywiście, karta gwarancyjna. Folia ochronna i woreczek dostarczane Lenovo S930 nie jest wliczony w cenę. Przedni panel jest wykonany z błyszczącego plastiku zwykle gadżetów. Więc nie rób bez specjalnej folii ochronnej. Boczne żebra są wykonane z niklowanego żelaza, a tylną osłoną – poliwęglan. Przyciski sterowania objętości i wyłączania są zgrupowane po prawej devaysa krawędzi i czujnika znajdują się poniżej wyświetlacza. Wszystko to pozwala, w razie potrzeby, do sprawowania kontroli tylko smartfon przy użyciu tylko palce jednej ręki. Mimo to 6 cali nałożyć swój „ślad” na łatwość obsługi, ze takie wymiary to jeszcze lepiej zrobić to z obu rąk.

Zasoby sprzętowe smartfon, aparat i ekran

Procesor z gronem karty graficznej jest najsłabszym ogniwem w tym fablet. Nadal MT6582 z 4 rdzeniami audytu „A7” i częstotliwością 1300 MHz szczytowej nie wystarcza już dzisiaj. Jednak większość zadań z pomocą jego zdolności obliczeniowej może być rozwiązany. Ten widok filmów i odtwarzanie nagrań muzycznych i czytanie książek, a surfowanie po globalnej sieci. Lenovo S930 również łatwo poradzić sobie z większością gier. Wyjątek w tym względzie stanowią jedynie najbardziej wymagających najnowszej generacji zabawek, które wymagają dużych zasobów obliczeniowych procesora. Podobna sytuacja jest z kartą graficzną Mali-400MP2. Jak wspomniano wcześniej, przekątna ekranu w tym telefonie jest imponująca 6 cali. On obsługuje do 5 dotknięć jednocześnie. Jego rozdzielczość 1280 x 720, wyświetla ponad 16 milionów kolorów. Jak to jest w oparciu o wysokiej jakości IPS matrycy, która powoduje, że kąt widzenia, najbardziej zbliżonym do 180 ° C. W S930 za pośrednictwem komory głównej jest na tyle niską macierz 8 MN. Jego uzupełnieniem jest system automatycznego ustawiania ostrości, lampą błyskową LED i zbliżeniem cyfrowym. W rezultacie, jakość zdjęć na akceptowalnym poziomie, w połowie zakresu. Drugi aparat znajduje się na przednim panelu, oparty na matrycy 1,6 megapikseli i jest idealny do połączeń wideo.

A co pamięć

Ilość pamięci zainstalowanej w telefonie komórkowym Lenovo S930, budzi żadnych zastrzeżeń. Wielkość pamięci RAM nich wynosi 1 Gb. Wbudowane urządzenie pamięci o powierzchni 8 GB. W razie potrzeby wartość ta może być zwiększona do 32 GB poprzez dodanie zewnętrznego standardu karty Flash microSD. Wszystko to kwota zapewnia płynną i komfortową pracę na tym urządzeniu.

Autonomia i bateria

Nie bardzo odporne na takim urządzeniu markera, akumulator jest zainstalowany w telefonie Lenovo S930. Recenzje właściciele gadżet wskazują, że pojedyncza opłata w większości wystarcza na 12 godzin pracy na baterii przypadkach. Oznacza to, że smartfon należy umieścić na każdej nocy opłatą. Choć pojemność baterii jest imponująca 3000 miliamperów / godzinę, ale mimo wszystko, wyświetlacz o przekątnej 6 cali od niego. Nie zapomnij również o procesorze, który składa się z 4 rdzeni. W ogóle, jak długo będzie w stanie rozciągnąć baterii w takim trybie intensywnym, trudno powiedzieć. Ale można od razu zakupić zewnętrzną baterię z interfejsem do podłączenia „MikroYuSB” i jakoś rozwiązać problem autonomii. Oczywiście, będzie to zepsuć wygląd smartfonu, ale w odpowiednim czasie, że nie zawiedzie.

oprogramowanie

jest uruchomiony przestarzały, ale najbardziej popularne w tej chwili „Android” mobilny system operacyjny w wersji 4.2 z liczbą smartfon Lenovo S930 srebra. Przegląd ustawienia i wskazuje na obecność „Lenovo Lauchera”. Jego głównym zadaniem – jest możliwość konfiguracji interfejsu do potrzeb użytkowników, a on radzi sobie z tym znakomicie. wyposażony również ze standardowym zestawem narzędzi: kalkulator, kalendarz i przeglądarki. Ponadto zestaw programów został zainstalowany z „Google”. Nie zapomnij o chińskich programistów i social media. W tym przypadku mówimy o „Facebook”, „Instagrame” i „Twitter”. Inne na właściciela będzie musiał pobrać i zainstalować z „Android” -marketa.

Komunikowanie

Lenovo Telefony komórkowe są zawsze wyposażone w bogaty zestaw funkcji komunikacyjnych. S930 w tym względzie nie jest wyjątkiem. Pierwszym jest zapewnienie wsparcia sieci „ZHSM” i „3g”. I są one w pełni i jednocześnie pracować. Oznacza to, że dwie karty SIM są zawsze w trybie aktywnym. Sieć „ZHSM” pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 500 kbit / s, a „3g” – do 15 Mbit / s. W pierwszym przypadku istnieje możliwość komunikowania się w sieciach społecznościowych lub pobrać bezpretensjonalne witryn. Ale „3G” pozwala pracować z dowolną ilością danych, a nawet połączeń wideo. Jest też „wi-fi”, którego możliwości są podobne do sieci trzeciej generacji. Jednak prędkość jest w tym przypadku znacznie wyższe – 150 Mb / s, lecz jego zasięg jest zmniejszona do 10, a maksymalnie 15 metrów. Innym ważnym bezprzewodowy interfejs – A „Bluetooth”. Ma niską prędkość i mały promień działania (podobny do „Wi-Fi”). Jednak w przypadku, gdy trzeba przenieść niewielką ilość informacji z tabletu lub smartfona do drugiego, bez to będzie bardzo trudne do opanowania. Zestaw interfejsów przewodowych w tego typu smartphone będzie skromny. Jest tylko „MikroYuSB” i 3,5 mm do podłączenia zewnętrznych głośników.

opinie

Ten telefon jest dość długi czas i bardzo skutecznie sprzedane. Dlatego jest już możliwe, aby znaleźć wiele opinii. Większość z nich mówi o następujących świadczeń:

  • Duża przekątna wyświetlacza, który w tym przypadku wynosi 6 cali fantastyczne z dobrej rozdzielczości (1280 x 720).
  • Dobrze szlifowane „Iron”. Interakcja RAM, karta graficzna i procesor nie wnosi sprzeciwu.
  • Zoptymalizowany pobór mocy. Bateria wystarcza na 7 godzin odtwarzania wideo w bardzo wysokiej jakości.
  • Dźwięk jest bez zarzutu. Uczucia niskich i wysokich częstotliwościach.

Ale jego brak jednego – niestabilne działanie oprogramowania. Ale jeśli chcesz tę wadę można wyeliminować poprzez ponowne instalowanie oprogramowania. W tym przypadku cena od niego jest tylko 190 $. Że dla tej klasy urządzeń i parametrów takich całkiem sporo.

wniosek

Doskonałe połączenie doskonałej wydajności i niskich kosztach – to Lenovo S930. Jedną wadą tego typu smartphone – mała pojemność baterii. Ale tu jest akumulator o większej pojemności w smukłym korpusie wpakować niemożliwe. Co do reszty, to jest to super średniej klasy smartfon z bardzo dużych rozmiarów ekranu, która w tym przypadku jest to fantastyczny 6 cali.