316 Shares 4740 views

Szczegółowe informacje na temat jak wstawić do „iPhone” Simcoe

Ci, którzy otrzymali dar lub kupił swój pierwszy „iPhone” na początku pracy z nimi do czynienia z poważnym problemem. Na pierwszy rzut oka nie wiadomo, gdzie jest włożona karta SIM. W zwykłym smartfonie jest zainstalowany pod baterią, a świeżo upieczony użytkownicy nie mają pojęcia, jak dostać się do zatoki, gdzie się znajduje. Ponadto, wiele osób słyszało, że standard kart SIM w smartfonie nie jest odpowiedni. Więc pytanie, w jaki sposób osadzić w „iPhone” Simcoe, warto rozważyć bardziej szczegółowo.

Rodzaje używanych kart SIM

W zależności od typu smartphone generacji od Apple korzystać z różnych kart SIM. Obecnie karty SIM można znaleźć perforowana aby uczynić go bardziej zwarty. Tak więc, jest możliwe zmniejszenie MicroSim wielkość, która jest wykorzystywana w szeregu i smartfon 4 poniżej. Przed włożeniem do „iPhone” karty SIM, przeczytaj instrukcję. Zazwyczaj jest to możliwe, aby znaleźć informacje na temat pożądanego typu karty. W smartfonów firmy Apple 5 i 6 Series wykorzystuje bardziej małej karty SIM, które producent nazywa nanosim. Odróżnić ją od poprzedniej wersji jest bardziej kompaktowy przez zmniejszenie ilości plastiku wokół chipa, jak również w celu zmniejszenia jej grubości.

Przycinanie karty sim

Przed włożeniem do „iPhone” Simcoe, trzeba go przygotować. Można to zrobić na kilka sposobów:
• Wytnij kartę SIM za pomocą specjalnego urządzenia, które sprawiają, że najbardziej dokładne.
• Wymiana karty SIM od operatora sieci komórkowej w biurze.
• Własna przycinanie.

Dla posiadaczy urządzeń Apple 4 serie na wszystkich nowoczesnych kart SIM mają perforowaną i przycinania nie potrzeba wiele. Największe trudności są spodziewane właściciele udoskonalonych urządzeń 5 i 6 serii. Aby włożyć kartę sim w „iPhone 5”, konieczne jest, aby zmaksymalizować plony. Samemu zrobić to na tyle trudne, ponieważ jest bardzo łatwo uszkodzić procesor. Jest również konieczne, aby szlifować się małą grubość tworzywa sztucznego, za pomocą papieru ściernego. Użytkownicy „iPhone” z kartą self-przycinanie powinni zostawić więcej plastik wokół chipa, niż jest to konieczne, a następnie dostosować rozmiar za pomocą igły.

Jak wstawić w „iPhone” Simcoe: instrukcja

Aby zainstalować kartę SIM do gniazda karty, trzeba znaleźć zestaw kluczy, z której można wyciągnąć uchwyt karty SIM. Aby to zrobić, należy włożyć klucz do otworu w przypadku naciśnij, a następnie wysuń gniazdo kart. Aby włożyć kartę SIM do iPhone 4S »”, trzeba znaleźć klucz dziurę i panel z boku obudowy. Po wyrzucony komorę pod kartą SIM, konieczne jest załączenie przycięty do MicroSIM kartę i ustawić ją z powrotem. Po zakończeniu tej procedury, jeśli wykonano prawidłowo, gdy telefon wykryje kartę i zarejestrować się w sieci. Podobnie, można włożyć karty SIM w „iPhone 6” rozróżnienia jest jedynie zlokalizować komorę pod mapą. On jest na górze, obok przycisku zasilania, a na jego karcie pokojowej przypięty do nanosim.

Co zrobić, gdy telefon nie jest włączony specjalny klucz

Wielu użytkowników do czynienia z sytuacją, w której kluczem do instalacji karty SIM zostaną utracone. Fakt, że jest to bardzo małe akcesoria i łatwo jest wypaść z pudełka i stracić na przykład podczas testowania urządzenia w sklepie. Wymienić specjalnego klucza łatwo zwykły spinacz, który chcesz wyprostować trochę. Otwarta komora powinna ostrożnie, tak aby nie uszkodzić urządzenie. Instalowanie karty SIM w „iPhone” nie jest zazwyczaj trudne. Wycięcie karty SIM Jeśli potrzebujesz nanosim najlepiej pozostawić profesjonalistom, ponieważ kabina lub wymienić starą kartę SIM operatora w biurze gotowy. W chwili obecnej, ze względu na szeroki rozprzestrzeniania się urządzeń Apple dużych firm, które świadczą usługi łączności, wykonane mapy odpowiednie dla danych smartfonu.

Wreszcie ciekawy fakt. iPhone inteligentne telefony pojawiają się w wielu filmach i serialach, ale co do zasady, model telefonu nie ma związku z tematem, a wybrany najprawdopodobniej przypadkowy. Na przykład w „The Big Bang Theory” Dr Kutrapali udało się zakochać z Siri – asystenta głosowego komunikatora iPhone. Często pojawienie się znajome logo na ekranie lub w literaturze jest dobrze zaplanowana kampania reklamowa.