892 Shares 6930 views

Nokia Lumia 635: Opinie. Nokia Lumia 635 smartfon: specyfikacje techniczne, cena

W czasie, gdy rynek dla urządzeń mobilnych zostało przeprowadzone twardą walkę o prowadzenie pomiędzy Apple i Samsung, innego silnego gracza – Firma Nokia przejęła giganta w dziedzinie IT Microsoft wziął całkiem przyzwoitą pozycję na rynku. Na przykład, wprowadziła nową linię smartfonów Lumia, zarządzany przez system operacyjny Windows. W szczególności, w ubiegłym roku wydała na rynek modelu Nokia Lumia 635 przeglądu, który będziemy trzymać w tym artykule.


Lumia smartfonów na rynku telefonii komórkowej

Aby rozpocząć, należy zauważyć, że smartfony Lumia na rynku przez długi czas, a przez cały ten czas, już udało się zająć dobrą pozycję i zdobył zaufanie klientów. Telefony te mają szereg zalet, nawet w pozornie niekwestionowanych liderów Samsung i Apple (mamy więcej niż jeden raz wrócę do tego porównania).

Po pierwsze, Lumia kontrolowane Windows Phone, który już daje pewną alternatywę dla tych, którzy są zmęczeni Androida i iOS. Po drugie, Lumia ma ładny wygląd, a to jest oczywistym plusem jest to, że jeśli ludzie wątpliwości, jaki model chce kupić. Po trzecie, Nokia słynie z kamer, które mogą być przypisane do argumentów na zakup 635-tego modelu. Wreszcie, po czwarte, Lumia smartphone taniej technologii Apple i Samsung, ale jakość w tym samym czasie będzie zostawić konkurencję daleko w tyle.

Konstrukcja i obudowa

Jak już wspomniano, wygląd urządzeń Nokia jest na wysokości. Pomimo faktu, że ciało jest wykonana z błyszczącego plastiku, do której odciski palców, telefon ma uderzające firmę projektową, zaprojektowane z gładkimi krawędziami. Zatem, telefon wygląda jak zabawka. Tak więc w rzeczywistości, przyciąga uwagę.

Jako całość na Nokia Lumia 635 (przegląd wyraźnie demonstruje go) Klawisz nawigacyjny standardzie układ: są one na boku telefonu. Mobilne urządzenie w dłoni łatwo, jest bardzo przyjemny w dotyku, choć i może dać blask w słońcu. Wadą takiego pięknego ciała okładki można nazwać jej podatność na zarysowania: są na błyszczącej powierzchni będą wyraźnie widoczne.

aparat Lumia

Zwróćmy się z powrotem do tego samego „sztuczki”, które mają wszystkie Lumia. Ten wysokiej jakości obrazy. Nokia Lumia 635 Dane w tym zakresie jest dość wysoki. Urządzenie wyposażone jest w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, który może robić zdjęcia w 2592 na 1944 pikseli. To jest więcej niż wystarczająco, aby uzyskać doskonały obraz. Częściowo także pomaga funkcję automatycznego ustawiania ostrości, który może sprawić, że obraz jaśniej. Aparat może samodzielnie rozpoznać twarze, dzięki czemu fotografie portretowe wychodzą znacznie lepiej niż w tym samym Samsung.

Nokia Lumia 635 (instrukcje są potwierdzone) można również zrobić nagrywanie wideo z prędkością 30 klatek na sekundę. Oto funkcja na znak uziemienia (geotagging) i 4-krotnym zoomem.

System operacyjny procesora i

Zwróćmy się do procesora, który jest wbudowany w naszej Lumia 635. Jak podano w specyfikacji, model jest wyposażony w Qualcomm Snapdragon 400, moduł 4-rdzeniowego, który umożliwia telefon do pracy z zegarem o częstotliwości 1,2 GHz.

Co do korzystania Nokia Lumia 635? Opinie mówią, że takie „wypychania” wystarczy, aby szybko reagować na wszelkie działania użytkownika i wykonywać różne zadania. Ponadto, mobilne działa na Windows 8.1, dzięki czemu urządzenie jest optymalizowane w celu maksymalizacji efektywnej promocji, tak aby zobaczyć jak telefon „buggy” lub powolny, bardzo trudne. Zwykle radzą sobie ze wszystkimi zadaniami wystarczająco szybko smartfon Nokia Lumia 635. Charakterystyka można nazwać całkiem przyzwoity.

Trzeba też wspomnieć o komfort pracy z WP. Jest oczywiste, że wielu, peresevshim na tej platformie z Androidem i iOS, przyzwyczajony do działania w tym logiki. To może wyjaśniać dużą liczbę negatywnych opinii na temat jakości urządzenia. W rzeczywistości, po prostu trzeba pamiętać, że Windows Phone nie jest gorszy i nie lepszy, to jest po prostu inna. Nawet konfiguracja Nokia Lumia 635 jest przeprowadzana nie jest sposób, w jaki czynili to na Android urządzeń. I przy zakupie telefonu, trzeba go zrozumieć.

Jednak ktoś, kto chce korzystać z telefonu pod jego kontrolą, szybko przyzwyczaja. Chociaż, oczywiście, spierać o jaki system operacyjny jest bardziej wygodne, można. To prawda, że liderem w każdym przypadku będzie Google pomysłem. Tutaj jest winny nie specjalnie telefonu Nokia Lumia 635, a programiści, którzy wybrali taką właśnie architekturę systemu.

mobilny interfejs Windows

Z interfejsem, który oferowany jest system operacyjny WP można znaleźć, jeśli nie osobiście, to na oficjalnej stronie internetowej dewelopera. Jak widać, ten OS jest przedstawiona w nieco innej formie. To jest pulpit, na którym pojawiają się siatki dostępnych aplikacji. Każdy, kto pierwszy idzie do Lumia, czuje pewne ograniczenia z powodu nietypowej budowy interfejsu Nokia Lumia 635. Odpowiedzi jednak twierdzą coś przeciwnego: że WP – zaawansowany system, który działa z – prawdziwa przyjemność. Oczywiście, zasada „smaku i koloru …”.

Krzywe charakterystyczne Lumia 635

Funkcje rozkłady wydane smartphone, można również nazwać kolejną mocną stroną Lumia. Na urządzenie wykorzystywane jest wystarczająco silny, aby para silniku graficznym z kolorowym wyświetlaczem IPS-480 na 854 pikseli. Ten pakiet zapewnia dopasowanie do jasnej i kolorowej ciała również doskonała, kolorowym ekranem. Ze względu na to, że telefon można nazwać jeszcze bardziej żywy i atrakcyjny. W lewo na Nokia Lumia 635 opinii to potwierdzić: telefon brzmi dużo ładniej powodu takich wykresów. Ponadto, możliwe jest, aby pracować z obrazami i Multimedia: pokaż wykonane zdjęcia, filmy, filmy i wiele innych. 4,5-calowy ekran pozwala na to wielkość.

Nokia Lumia 635: Sprzęt

Opcje, które sprzedaje telefon komórkowy, są zainteresowani przede wszystkim tych, którzy chcą go kupić. Jednak w tym przypadku nie intryga dokonać tego, co pochodzi z Lumia 635, jest to niemożliwe: nie ma nic nadzwyczajnego. Pudełko zawiera telefon, ładowarka, zestaw słuchawkowy. Smartphone oferowany jest bez dodatkowych instalacji sterowników i urządzeń. Wszystko bardzo prozaiczne i praktyczne, mimo powodując oryginalny design.

Nawiasem mówiąc, sprzedaży pięć różnych modeli 635 kolorów, więc kupujący ma możliwość wyboru. To znowu można nazwać kolejny miły bonus dla tych, którzy są ważne styl urządzenia mobilnego.

Koszt urządzenia

Nie zapomnij o kosztach telefonu jako jednego z kryteriów jej oceny. Należy zauważyć, że ponieważ urządzenie został wydany około rok temu (kwiecień 2014 roku), jest on teraz, oczywiście, jest uważane za przestarzałe, a zatem powinien być dostępny, aby znaleźć to dość trudne. Najprawdopodobniej można znaleźć modele z drugiej ręki, że ze względu na gwałtowny skok cen będą droższe niż w momencie urządzenia wyjściowego.

W ubiegłym roku na Nokia Lumia 635 cena została ustalona na 6990 rubli. Nawet w ramach kosztów sprzętu w 2014 roku dowodzi, że należy do kategorii budżetu urządzeniu mobilnym. Teraz, na przykład, zmodyfikowany model Lumia 640 będzie kosztować 14.990 rubli. Klasa pozostaje jednak taka sama, tylko zwiększyło listę funkcji i możliwości urządzenia.

Wyniki. Plusy i minusy urządzenia

Podsumowując trochę naszego przeglądu urządzenia mobilnego. Pierwszą rzeczą, która podoba się Nokia Lumia 635, – cena. Tak, urządzenie może być bezpiecznie opisane jako przystępne, więc nadaje się jako firma, zajętym człowiekiem, który docenia styl i szeroką funkcjonalność telefonu, a także studentów, którzy właśnie ten model będzie piękny. Jeśli chodzi o wygląd notatki można także markowe dla modelu Nokia błyszczący połysk, który można również zaobserwować na powłoce iPhone 5C. Wizualnie wydaje się, że smartfon jest pokryta jakąś plastikową powłoką. W ogóle, to wygląda całkiem nieźle. Nawet przy 635-tego modelu dobrego aparatu, który pozwala na wykonywanie shirokorazmernye, obrazów wysokiej jakości, oraz, oczywiście, niestandardowym systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Na nim można wszystko mówić osobno. Jest to wszechstronne narzędzie, które jest wysoce zoptymalizowany do różnych zadań. WP shell dosłownie "pływa"; następnie efektów wizualnych, można go nazwać funkcjonalny i przyjemny w użyciu. Lumia jeszcze mieć dobry ekran.

Teraz wady. Można zacząć od wyświetlacza. Chociaż przeniesienie koloru w ogóle, a zwłaszcza obrazów, model 635 znajduje się w niekorzystnej sytuacji wysokość można nazwać zbyt błyszcząca tekstura powierzchni, na której odciski palców użytkownika są wyraźnie widoczne. To samo można powiedzieć o przypadku smartfonów, w których też są wyraźnie widoczne. Innym negatywnym aspektem w pracy z telefonem jest brak przedniej kamery, które mogą służyć jako doskonałe narzędzie do tworzenia autoportretów-strzały.

Nokia Lumia 635 Trzeci niuans (instrukcja, nawiasem mówiąc, nie wspominając go) jest brak zdolności do zarządzania smartphone w momencie, gdy ręce są w rękawiczkach. Jest to istotna wada w krajach, w których zimy charakteryzuje się jako długą i zimna.

Nadal możliwe jest, aby zwrócić uwagę na brak metalowych wkładek w korpusie telefonu: jest on w całości zbudowany z tworzywa sztucznego. Oczywiście, to nie ma praktyczne Nokia Lumia 635. Recenzje potwierdzić.

Wreszcie ktoś może wydawać się niewygodne platforma Windows Phone. Traktować go, trzeba zwyczaj, który, oczywiście, nie mają właścicieli na urządzeniach z Androidem i iOS. Ale nie spiesz się być rozczarowany, jeśli po raz pierwszy kupił Lumia. Równie dobrze może być to, że nie jest dość dobry.