624 Shares 2704 views

Telefon Jinga: opinie, zdjęcia

Hong Kong producentem telefonów komórkowych i smartfonów Jinga dopiero zaczyna zdobywać popularność na rynku rosyjskim. Jej produkty – to głównie modele low-end, które są dobrej jakości do ceny. Każdy z tych zgromadzeń wysokiej jakości.


Jest dobry, jak mówią, że twórcy, telefony komórkowe Jinga? Recenzje niektórych modelach i przeglądy przedstawione w tym artykule.

Jinga Proste F115

Wygląda to zwykły przycisk telefon z przeszłości. Ekran jest mały, non-touch z tacy użytkownicy muszą już udało się zerwać z nałogiem. Jednak model ten z nim w parze, można spotkać pierwsze zaskoczenie: na tylnym panelu jest kamera. Jednak od aparatu o rozdzielczości 0,08 megapiksela niewielką pomocą. Jest to przydatne z wyjątkiem tworzenia ikon dla kontaktów w książce adresowej i tapety.

Na szczęście kamera dodatkowa funkcjonalność nie jest ograniczona. Telefon jest wyposażony w dwa gniazda dla kart SIM i obsługuje karty pamięci microSD (do 8GB). Wszystkie gniazda są pod baterią, która jest, aby dostać się do nich, za każdym razem akumulator trzeba będzie usunąć. Data i czas, kiedy będzie to bezpańskie, nie jest bardzo wygodne, ale nie katastrofalne, ponieważ telefon do kopiowania plików zawsze można podłączyć do komputera za pomocą kabla USB.

Na górnym końcu znajduje się latarka, który włącza długie naciśnięcie na klawiaturze klawisz 0 na które muszą być odblokowane. Telefon posiada także funkcje multimedialne, takie jak odtwarzacz muzyczny i radio. Bez słuchawek, nie działa, ale tak czy inaczej, głośniki nie są mocną stroną tego urządzenia. Kilka słów na ekranie: 1,77 cala, rozdzielczość – 120 x 160 pikseli, kolor.

Generalnie, telefon Jinga Proste F115 musi być warte zakupu. Z jego główne funkcje radzi sobie z hukiem, jego cena jest bardziej niż przyjemne – 800 rubli.

Jingo IGO L2

Poprzez zakup tego modelu, można uzyskać w pełni funkcjonalny smartfon c systemu operacyjnego Android w zaledwie trzech tysięcy rubli. W projekcie nie ma nic niezwykłego – typowy smartphone. Model dostępny jest w wersji czarno-białej.

Teraz wypełnienie: częstotliwość 1 GHz, procesor, pamięć – 512 megabajtów. 4 GB, która może być zwiększona poprzez karty microSD – Wbudowana pamięć Flash. Słuchawki nie dostarczony. Nawiasem mówiąc, użytkownicy skarżą się, że znaleźć właściwy zestaw jest bardzo trudne.

Oddzielnie ekran przeznaczyć. W szczególności, w tym modelu, nie ma roszczenia do niego. Ale wydajność akumulatora, szczerze mówiąc, nie imponujące.

Jingo IGO L4

W przeciwieństwie do swoich chińskich odpowiedników w Jinga nie starają się sprawić, że telefon wygląda podobnie do urządzenia Apple. Jeśli ktoś przypomina telefon Jinga (Zdjęcia zostały przedstawione w artykule), jest prawdopodobne, Sony Xperia. To samo kātowe nieodłączną niesławnego linii smartfony, cienkie ciała (około ośmiu milimetrów), ciemnych kolorów.

Można narzekać na ekran: rozdzielczość jest niska (960 x 540 pikseli), to jest bardzo mała jak na wyświetlaczu pięć cali. Czujnik działa tak jak powinno.

Na ogół, cechy wszystkich smartfonów Jingo IGO podobne. Średnia wydajność (512 MB RAM), w trudnych meczach nie zagra, ale wszystko idzie. Tak, i zbudować wielki producent Hongkong zachowuje swoją reputację w tym zakresie. Waga – 145 gramów. Wymiary – 72 x 144 x 8,5 mm.

Nie czekaj na jingo IGO L4 zbyt dużo. Nie zapominaj, że telefon w pierwszej budżetu, ale za cenę jest naprawdę dobra.

Jingo IGO M1

Budżet smartfon oparty na Androidzie. Jest wyposażony we wszystkie niezbędne do nowoczesnego gadżetu jest aparat, Bluetooth, GPS, dwie karty SIM, obsługę kart pamięci. Wersja Androida – 4.4.2. Smartfon nie jest słaby procesor i dobrą cenę takiego pamięć o dostępie swobodnym (512 MB). Twórcy urządzenia upewnić się, że w miarę możliwości, aby obniżyć cenę: proste, tanie opakowanie, słuchawka nie jest dostarczany. W rezultacie, telefon Jinga IGO M1 o wartości 2500 rubli.

Wielkość ekranu 4 cala. Jego jakość nie jest najwyższa. Denerwuje także jakość aparatu. Prawdopodobne, aby zrobić na kilka obrazów próbki, można zawsze zrezygnować z jego stosowania. Ale w nagłych przypadkach aparat na pewno się przyda, więc omówić celowość jego obecności w smartfonie nadal nie warto.

Wygląd jest mało prawdopodobne, będziesz zaskoczony: dokładnie ten sam projekt w wielu innych smartfonów. Najważniejsze – zespół składa trwać. Ściskając skrzypi nic, wszystko szczelnie, bez przerw.

W trybie czuwania smartfon będzie działał około 240 godzin, ale na tyle nie jest już w użytku baterii aktywnym niż światło dzienne. W związku z tym, że rynek jest lepszym rozwiązaniem, w tym wśród modeli low-end.

Jinga Basco L3

Model ten jest silniejszy niż poprzedni, ale cena za to powyżej prawie trzykrotnie. Powered smartfon oparty na Androidzie 4.4.2 platformy. KitKat. Wyświetlacz – 5 cali, a 1280 x 720 pikseli. Dwie kamery 2-megapiskelnaya przednie i 8-megapikselowy aparat na tylnym panelu. Quad rdzeń 1,3 MHz, pamięć – 1 Gb. Obsługa dwóch kart SIM.

Budować jakość jest znowu bardzo dobry poziom. Ponadto, szczególną uwagę poświęca się teraz wzorem: konturów gładkich, plastikowych kolorach – czarny i nie podnadoevshy niebieskawy tekstury pod toczone kamieni. Z wszystkich baterii jest nadal zły: wystarczy ledwie na pół dnia.

Przed tobą zupełnie niezwykły telefon Jinga. Odpowiedzi o nim w ogólnym dobrym stanie. Jeśli użytkownicy skarżą się, że słaby akumulator i niektóre wady oprogramowania, które jednak możliwe jest skorygowanie firmware.

Jinga Hotz M1

Najnowszy model producenta z Hongkongu i najdroższe w tej chwili. Jego koszt waha się od siedmiu do dziewięciu tysięcy.

Wypełniając ten smartfon jest bardzo poważna, imponujące osiągi, a oba aparaty są naprawdę dobre. Ale wygląd w porównaniu do Jinga Basco L3 stał gorzej – to jedyna rzecz, która daje to urządzenie w modelu budżetowego.

Frustracja na projekt szybko odparować jak najszybciej rozpocząć korzystanie Jinga HOTZ M1. Deweloperzy wreszcie uwzględnić życzenia i chwałę przeszkadza nad baterią. Teraz praca baterii – jeden z najbardziej przyjemnych funkcji. Przez odpowiedzi, poziom naładowania akumulatora jest w stanie pomieścić do czterech dni, gdy za pomocą inteligentnego telefonu jest delikatne. Bardzo za model budżetu.

Z zalet należy również zwrócić uwagę na ekran: pięć cali z HD-rozmiar. IPS matryca produkuje tyle 320 ppi.

Szukaj teraz dla pieniędzy smartfonów równie produktywny jest po prostu niemożliwe, więc należy wziąć ten model ołówkiem.