363 Shares 5755 views

Samsung Galaxy ( "Samsung Galaxy") S6 krawędzi: opinie z właścicieli, zdjęcia, opis. "Samsung Galaxy S6 Krawędź Plus": opinie klientów

Firma Samsung – jeden ze światowych liderów w rynku cyfrowych technologii. Wśród najbardziej popularnych urządzeń wyprodukowanych przez koreańską markę, – Samsung Galaxy linia smartfonów. Najbardziej zaawansowane technologicznie produkty „Samsung”, które są produkowane w ramach serii Galaxy, może zawierać urządzenia takie jak Galaxy S6 EDGE, a także Galaxy S6 krawędzi Plus. Jakie są ich cechy? Jak oceniać pracę tych urządzeń użytkowników?


Główne cechy „Samsung Galaxy S6 krawędzi»

Smartphone „Samsung Galaxy S6 Krawędź», których opinie są bogate w tematycznych portalach internetowych, wyposażony w wydajny procesor Exynos 7420, który jest obecny 8 rdzeni. Maksymalna prędkość, z jaką układ działa – 2,1 GHz. Procesor obsługuje trybie 64-bitowym.

Telefon posiada moduł graficzny o wysokiej wydajności MALI-T760.

Devaysa ekran ma przekątną 5,1 cala, wykonany z technologii SuperAMOLED zapewnia głębię koloru w 577 ppi, to ma rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli. Wyświetlacz posiada funkcję automatycznej regulacji jasności.

Główny aparat fotograficzny smartfon ma rozdzielczość 16 megapikseli, funkcją autofocus, obsługuje standardy OIS, a także Prawdziwe HDR. Ma rekord F 1.9. Obsługuje tryb Pro. Przednia kamera o rozdzielczości 5 MP.

Urządzenie jest wyposażone w suwak 3 GB. Urządzenie pamięci flash źródła zależy od modyfikacji, i mogą być 32, 64 lub 128 PL standardowe moduły – UFS 2,0.

Telefon z systemem operacyjnym Android w wersji 5.0.2. Obsługuje najnowsze standardy komunikacyjne – takie jak, na przykład, LTE, NFC.

devaysa bateria ma pojemność 2600 mAh.. Telefon posiada funkcję oszczędzania energii ekstremalne.

Devaysa naładować akumulator może za pomocą urządzenia bezprzewodowego.

Przestudiujmy więcej cech indywidualnych „komponentów Samsung Galaxy S6 Krawędź» sprzętowych telefonu. Recenzje urządzenia – najbardziej zróżnicowane. Będzie to przydatne w celu zbadania ich korelację z indywidualnych cech urządzenia.

projekt

Numer telefonu jest szacowane przez ekspertów jako bardzo kompaktowych rozmiarów zaznaczonego przekątnej. To sprawia, że szczególnie nadaje się do zarządzania. Tylna pokrywa obudowy, a także boczną stojaka – wykonany z metalu, ma wysoką wytrzymałość. Urządzenie Samsung Galaxy S6 krawędzi (opinie użytkowników dotyczące istotnych aspektów, wyjątkowo pozytywny) wydany koreańską markę w kilku wersjach kolorystycznych. Konstrukcje szklane stosowany typ powłoki telefon Corning Gorilla Szkło 4. Aparat główny devaysa wystaje nieco poza grubością tylnej pokrywie obudowy. Gniazdo na karty SIM znajduje się na górze smartfonu. Blisko – port podczerwieni, a także jeden z mikrofonów. Z drugiej – na dole devaysa mieszkaniowym. Obok niego – gniazdo do podłączenia kabla microUSB, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm standardowe słuchawki. Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie telefonu, ten, który reguluje głośność – po lewej stronie. Tylna pokrywa jest lampa błyskowa.

Panel przedni jest umieszczony przycisk ze skanerem linii papilarnych – jazda na rowerze komponent sprzętowy, możliwe jest przeprowadzenie „Samsung Galaxy S6 Krawędź» Odblokowanie telefonu. Opinie użytkowników o takiej możliwości – najbardziej pozytywne. Dalej – przyciski 2 wrażliwe na dotyk. Nad wyświetlaczem znajduje się czujnik zbliżeniowy i przednia kamera. Eksperci uwagę najwyższą jakość wykonania telefonu.

Design: Opinie

Będziemy teraz badać co użytkownicy sami mówią o projekcie „Samsung Galaxy S6 krawędzi». Opinii na temat projektu można podzielić na te, które opuszczają koreańskich fanów marki, a te, które odzwierciedla opinie ludzi, którzy nie mają dużego doświadczenia w pracy urządzenia sprawozdawczego.

Opinie z pierwszej kategorii wskazują, że Samsung kontynuuje wprowadzanie w produkcji najbardziej zaawansowanych standardów projektowych. Dla fanów marki są pojęciami, które są realizowane w „Samsung Galaxy S6 Krawędzi» telefon nie może mieć specjalną niespodziankę, ale to, aby spełnić oczekiwania, sądząc po opiniach. Z kolei te miłośnicy gadżetów mobilnych, które zostały zakupione telefon po raz pierwszy pod uwagę, są bardziej skłonni do entuzjastycznych i pozytywnych ocenach. Wiele z nich ma minimalnego doświadczenia przy użyciu urządzenia, które jest zaimplementowany jako wysokiej jakości konstrukcji.

pokaz

Mamy teraz studiować Funkcje wyświetlacza devaysa. Eksperci szacują, że odpowiedni komponent sprzętowy jako jeden z najlepszych, jakie reprezentował koreańskiej marki na rynku. Wśród najważniejszych opcji devaysa ekranu – możliwość dostrojenia swoich kolorów. Każdy użytkownik może wygenerować gamę kolorów wyświetlacza sama. Eksperci dać najwyższą ocenę w kategoriach zdjęciach ekran jasność podświetlenia, nasycenie, ostrość, stabilność. Ze względu na piksel obrazu o wysokiej gęstości na ekranie wygląda jak eksperci, bardzo gładka.

Ekran telefonu: Opinie

Mamy teraz badać opinie użytkowników „Samsung Galaxy S6 Krawędzi» wyświetlaczu telefonu. Recenzje devaysa właścicieli, tak jak w poprzednim przypadku, można podzielić na te, które są pozostawione do miłośników koreańskiej marki, jak również tych użytkowników, którzy mają doświadczenie z eksploatacji urządzeń Samsunga jest mały. Właściciele urządzeń, które nabywają linia „Galaxy” smartfonów nie jest to pierwszy raz, trzeba pamiętać, że marka Samsung, uwalniając wspaniałych wyświetlaczy w ramach odnośnej serii gadżetów, gdy przygotowuje coś wyłącznie dla Galaxy następnego punktu wyjścia aktualizacji. ekran telefonu Galaxy S 6 płaszczyzn, sądząc po opiniach, stał się spektakularny kontynuacja tego trendu. Członkowie zauważyć, że producent marki, będą mogły być realizowane w devaysa wyświetlacza uważane za najlepsze tradycje, dodano szereg innych innowacji pojęciowych w strukturze odpowiadającej części sprzętu. Takich jak, na przykład, zwiększenie efektywności lokowania miejsca na ekranie w konstrukcji kadłuba, który umożliwia bardzo wygodne umieszczenie główne elementy programu menu telefonu.

kamera

W dalszym ciągu badać cechy komponentów sprzętowych „Samsung Galaxy S6 krawędzi». Przegląd naszych może skoncentrować się teraz na charakterystyce devaysa kamer. Konstrukcja głównego, jak wspomniano powyżej, proponuje umieszczenie jej z niewielki występ w stosunku do przestrzeni składowej. Jednakże, soczewką, z kolei, jest głębsza niż krawędzie boczne komory. Eksperci zalecają za pomocą jednego czy inny sposób, specjalną obudowę dla urządzenia do lekko wystający aparat nie jest przypadkowo uszkodzony. Rozdzielczość odpowiedniego komponentu sprzętowego – 16 Mn. Wskaźnik dla przedniej kamery – 5MP. Poziom jasności obie – 1,9.

Transmitowane na YouTube

Przednia kamera może nagrywać wideo w YouTube transmisji – za to użytkownik musi zastosować odpowiednią opcję w ustawieniach. Konieczne jest zatem, aby określić dane z konta osobistego na YouTube, wybierz kamerę, a także naprawić ustawienia uprawnień. Po kliknięciu na przycisk Live, można przystąpić do transmisji wideo.

Jakość zdjęć i filmów z udziałem komór Galaxy S6 Edge – najwyższa. Koreańska marka w tym sensie, pewnie trzyma reputację jednego z liderów technologicznych na rynku urządzeń mobilnych urządzeniach kamer. Bardzo wygodne, jako składnik oprogramowania i sterowania kamerą.

Aparat fotograficzny: Opinie

Co użytkownicy mówią o kamerach Samsung Galaxy S6 Edge? opinie klientów wskazują najwyższą ocenę jakości odpowiednich komponentów sprzętowych utworzonych wśród fanów urządzeń mobilnych. Na podstawowych możliwości aparatu zainstalowanego w urządzeniu, nie jest gorsza od wielu specjalistycznych urządzeń jako Kowalski.

produktywność

Jak już wspomniano wcześniej w tym artykule, smartfon jest wyposażony w moduły pamięci flash, które obsługują standardu UFS 2.0. Jego główną zaletą – bardzo duża szybkość zapisu i odczytu plików. Według ekspertów, poziom wykonania odpowiednich komponentów sprzętowych w telefonie nie ma sobie równych na rynku urządzeń mobilnych. moduły pamięci RAM są zainstalowane w urządzeniu, charakteryzuje się również bardzo godnej pracy z prędkością – potencjał około 3,5 GB / sek.

Smartfon posiada procesor Exynos 7420, który jest uwalniany w oparciu o technologię procesu 14 nm. Ten układ ma 8 jąder. Spośród nich 4 wykonane są z Cortex A53 architektury, 4 – w oparciu o rdzeń Cortex A 57. procesora zainstalowanego w telefonie, o którym mowa, uważane za najbardziej wydajne z obecnych na rynku.

Tak więc, „żelazny” obecny w telefonie określa najwyższy produkt spektaklu „Samsung”.

Wydajność: Opinie

Rozważmy teraz, w jaki sposób użytkownicy oceniają prędkość krawędzi Samsung Galaxy S6. Recenzje devaysa właścicielom dotyczących tego aspektu rave. Nie jest to zaskakujące – koreańska marka jest zainstalowany w urządzeniu najszybszy procesor w momencie, dodając do swoich wydajnych modułów pamięci RAM i pamięci flash.

Użytkownicy czasami podzielone między sobą wyniki testów gadżetów mobilnych. Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych w odniesieniu do „Samsung Galaxy S6 Krawędź» właścicieli telefonów devaysa tworzą dość stabilny trend zdaniem – jasny wyższość telefon pod względem prędkości w porównaniu z tymi wskaźnikami, które są zidentyfikowane podczas testów konkurencyjnych gadżetów.

W odniesieniu do wyników kontroli devaysa w grach i wymagających zastosowań, również bardzo pozytywne opinie użytkowników. Telefon Oprogramowanie uruchamia się bez problemów wymagających działania smartfonu komponentów sprzętowych szybki ze względu na obecność złożonej grafiki, w tym trójwymiarowe. Syntetyczne benchmarki devaysa jako użytkowników i ekspertów, a także dać doskonałe rezultaty.

Stand-alone

Warto rozważyć jeszcze jeden aspekt telefonie Samsung Galaxy S6”krawędzi». Przegląd naszych byłby niepełny, gdybyśmy nie zbadał, w jakim stopniu długoterminowy może być urządzeniem praca samodzielna. Telefon posiada baterię o pojemności 2600 mAh.. Ten zasób wystarczy na około 1 dzień pracy telefonu, przy średniej intensywności zaangażowania swoich funkcji. Jeśli, na przykład, odtwarzać filmy na telefonie tylko – ładowanie trwa około 11 godzin. devaysa bateria jest naładowana maksymalnie około godzinę. Jest możliwe użycie ładowarki bezprzewodowej, w którym ewentualnie firmy. Jak wspomniano przez niektórych ekspertów, urządzenie może zbliżać się do odpowiedniego typu urządzeń adapter Lumia.

Żywotność baterii: Opinie

Jak ocenić doświadczenia użytkownika Smartphone Samsung Galaxy S6”Krawędź»? Opinie klientów częściowo odzwierciedlać ten składnik sprzętu, w szczególności dobre właściciele devaysa wiedza o mechanizmach marek produkujących gadżety żywotność urządzeń. Więc użytkownikom zrozumieć, że duża i pojemna bateria zwiększy wielkość smartphone. Z kolei wysoko wydajne komponenty sprzętowe i jasny wyświetlacz będzie, taki czy inny sposób, aktywnie zużywają energię. Dlatego właściciele urządzenia w całość gotowa do kompromisu w ocenie Galaxy S6 krawędzi życia baterii. Tak, 1 dzień żywotność baterii – jest to stosunkowo mały, ale z uwzględnieniem specyfiki danego smartfona, jego funkcje technologiczne odpowiadające żywotność baterii, według wielu użytkowników, jest optymalny.

Po zapoznaniu się podstawowe informacje o telefonie „Samsung Galaxy S6 krawędzi», opinie i zdjęcia telefonu, możemy zbadać możliwości devaysa Galaxy S6 Krawędź Plus. Weź również pod uwagę opinie użytkowników na temat ich doświadczeń z danego działania smartphone.

Ogólne informacje o devayse Galaxy S6 krawędzi Plus

Tak, w świecie rynek jest przedstawiony jako modyfikację devaysa sprawozdawczy od koreańskiej marki – „Samsung Galaxy S6 Krawędź Plus” telefon Będzie to przydatne w celu zbadania jego możliwości.

W zakresie projektowania producent marka wprowadziła niezwykły efekt w telefonie w postaci odbicia światła na powierzchni obudowy. Sama urządzenie jest nieco większy niż w modelu flagowego, reszta z nich wyglądają bardzo podobnie. W strukturze Materiał obudowy wytwarzania są również obecne w wysokiej jakości metalu i szkła.

Urządzenie wyświetlające zgodnie z ciała jest większa, niż zmiany przewodniej. Jego przekątna – 5.7 cala. Ekran „Samsung Galaxy S6 Krawędź Plus” może pracować, aby rozwiązać QHD, zapewnia głębię koloru w 515 ppi. Wyświetlacz odwzorowanie kolorów – na najwyższym poziomie. Nie ma żadnych dodatkowych odcieni może zniekształcić obraz. Ekran dotykowy jest bardzo wrażliwy – dowód na to, że pomiędzy powierzchnią ekranu i odległości minimalnej matrycy. Palec wirtualnie „dotknąć” na wyświetlaczu.

Można zauważyć, że aparat jest uważany devaysa uzupełnione szeregiem zauważalnych opcji programowych. Tak, można zapisać zdjęcia w formacie RAW. Ale trzeba zrobić zdjęcie w trybie Pro, rzeczywiście wiąże się z nagrywanie ręczne. Obrazy RAW mogą być przydatne dla profesjonalnych fotografów, oprogramowanie do przetwarzania obrazu, takich jak Photoshop.

Recenzje Galaxy S6 krawędzi Plus

Dowiedz się, co użytkownicy mówią o „telefonie Samsung Galaxy S6 krawędzi Plus». Opinie na temat tej jednostki rave. To urządzenie o podstawowych funkcjach i specyfikacjach sprzętowych jako całości jest identyczny z modelem flagowym. W związku z tym, w aspekcie szybkości, kompatybilność z wymagających aplikacji nie jest w żaden sposób gorsze od Galaxy S6 Edge. Ale okazja do oglądania kolorowych obrazów na ekranie nawet więcej użytkowników na dużą skalę są witani z wielkim entuzjazmem. Wielu fanów koreańskiej marki jest zdecydowanie pod uwagę to telefon wśród najlepszych produktów „Samsung”, kiedykolwiek na rynku.

Jakie są najbardziej godne uwagi właściwości użytkownik na telefon „Samsung Galaxy S6 krawędzi plus”? Recenzje devaysa właścicieli, w szczególności obejmować pozytywne komentarze oceny perspektyw zaangażowania krawędziach bocznych smartphone. Fakt, że część obrazu wyświetlane na nich. Tak więc, jeśli to konieczne, mogą one, na przykład kontakty, zegar lub wyjściowych.