470 Shares 5126 views

Komórka najlepiej dzieci: wskazówki dotyczące wyboru i opinie rodziców

Że rodzice zawsze chcą wiedzieć, gdzie ich dziecko niż jest aktualnie robi i czy jest on dobry – to fakt. I co z tym wszystkim najlepiej jest obsługiwać telefon komórkowy – jeszcze jeden dowód.


Ale tutaj jest problem: który telefon będzie pasować do Twojego dziecka? Z jakiego urządzenia Twoje dziecko będzie czuć się lepiej, a ty – ze świadomością, że dziecko jest zawsze w kontakcie?

W tym artykule postaramy się przeanalizować i określić najlepszy telefon dla dziecka.

Budżet lub wyspecjalizowane?

Aby rozpocząć, aby zdefiniować, co rozumiemy przez „dziecko” telefonu. Po tym wszystkim, każda jest inna koncepcja z różnych powodów. Niektórzy ludzie uważają, że dzieci są najlepiej dopasować swój stary smartfon lub tani telefon klawiaturowy, który nie jest szkoda stracić lub złamać. Inni wierzą, że ich dziecko zasługuje na to, co najlepsze, więc nie żałuję jako „dziecko”, aby kupić najnowszy model.

Należy zauważyć, że te pomysły są przeważnie źle. W rzeczywistości nie jest to kategoria wyspecjalizowanych urządzeń „dziecko”, które mają na celu służyć dziecku. Będą one zbliżyć widza do 7-8 lat, a ich funkcjonalność zostanie wysłany do Ciebie, aby zawsze zachować dziecko podłączone. O czym komórka dzieci różni się od innych, omówimy w tym artykule.

Dlaczego nie smartphone?

Psychologowie twierdzą, że potomstwo w żadnym wypadku nie można kupić pełnoprawny smartfon. To może przynieść ogromne szkody dla swojego dziecka, ponieważ dając go pełna mobile „komputer”, nie można kontrolować w żaden sposób, że dziecko nie będzie chronić go od wszystkiego, co może ukryć te urządzenia: gry, witryn dla dorosłych, stały odwrócenie uwagi od procesu uczenia się. Jak masz zamiar być zainteresowany w przyszłości dziecko nauczyć, jeśli pojawiają się stale na swoim nowym urządzeniu, tym bardziej interesujące i kolorowe zabawki?

Innym czynnikiem – to samoocena. Ten telefon komórkowy dla dzieci, takich jak iPhone, może zepsuć dziecku, aby znacznie zwiększyć swoją samoocenę w oczach rówieśników, dlatego będzie on uważał się lepiej niż inne dzieci. Jest to dość niebezpieczne, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko, aby być uczciwym i rodzaju w przyszłości.

Dlatego uważamy dziecku telefon komórkowy jako idealnego rozwiązania problemu, w jaki sposób na pozostanie w kontakcie z dzieckiem. Powtarzam: mówimy o dzieciach w wieku 7-8 lat! Sprzedam maszynę 9-ty równiarka nie może, i jest jasne, od rzeczywistego wyglądu podczas pracy. Począwszy od drugiej klasy, dzieci mogą dać telefonów klawiszowych.

projekt

Wszystko zaczyna się od projektu. W ogóle, telefony komórkowe dla dzieci (zdjęcia można zobaczyć poniżej) są atrakcyjne dla dzieci wyglądzie. Jest to ulubione postaci z kreskówek, czy tylko jasne kolory i gładki, okrągły kształt. W rezultacie urządzenie jak dziecko, lubi trzymać go w swoje ręce, aby je odtworzyć.

Oprócz atrakcyjność wzornictwa, które posiadają telefony komórkowe dla dzieci, odgrywa ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa urządzenia. Tak więc, jeśli spojrzeć na te telefony, można zauważyć, że nie są one tak łatwo złamać, mają dość duży organizm, dzięki czemu nie boi uszkodzenia mechaniczne jak konwencjonalny „rurki”.

funkcja telefonu niemowląt

Oprócz projektowania, istnieją również specjalne funkcje nadane telefony komórkowe dla dzieci. W szczególności, że dziecko potrzebuje w pierwszej kolejności? Oczywiście, sama możliwość zadzwonić do swoich rodziców, w jak najkrótszym czasie, aby odebrać połączenie. To sprawia, że urządzenie dzieci. Jeśli spojrzeć na zdjęcia, można zobaczyć na własne oczy: nie ma klawiatury, a nie bzdury, tylko kilka przycisków, aby odebrać połączenie i odrzucić go, przycisk SOS, który pozwala na podłączenie do jednego numeru pamięci oraz przycisków numerycznych (lub styki) w celu bezpośredniego Sygnatura. Wszystkie – żadne inne funkcje nie podana przez telefon. Większość przenośnych dzieci został stworzony w tym modelu.

Aby to zobaczyć, przeanalizujemy niektóre z najbardziej popularnych modeli. Powiedzmy od razu: funkcjonalne różnice, jak również zasadniczą różnicę między nimi urządzeń technicznych. Niemniej jednak ocena powie Ci, jak wybrać telefon komórkowy dla dzieci, skupiając się głównie na projektowaniu urządzenia.

Produkty BB-Mobile

Tak więc, pierwszym producentem – firmą, która wprowadziła na rynek kilka urządzeń z telefonów komórkowych „dziecko”. To – "Tracker", "Bug" i psów. Pierwsze dwa mają bardzo podobną konstrukcję – zaokrąglone wypukłej. Różnią się one tym, że telefon „Tracker” zamontowany nadajnik GPS, który może śledzić lokalizację właściciela urządzenia. Co do modelu psa, jest on wykonany w postaci pogodnym psem i bardziej przypomina zabawkę niż telefon komórkowy. Na przykład, gdy ktoś dzwoni, my Doggie oczy miga w różnych kolorach, przyciągając uwagę dziecka.

„Bug” jest warte 2700 rubli, „Tracker” – 3500 cartoon pies będzie kosztować 4990 rubli, ponieważ urządzenie jest również wyposażony w specjalny G-sensor, który wykrywa ruch urządzenia.

"MegaFon C1"

To nie pozostaje obojętny na rynku telefonów dla dzieci i największego operatora komórkowego „MegaFon”. Firma wydała również swój produkt – C1 telefon komórkowy dla dzieci.

Ma ładny okrągły projekt składający się z dwóch kolorach – białym i zielonym. Jest wspomniany przycisk SOS, który wysyła wiadomość do „młotkiem” w liczbie urządzeń. Telefon posiada czarno-biały ekran, ze względu na to, co może pomieścić ładunek dłużej niż tydzień.

Podobnie jak wszystkie inne telefony komórkowe dla dzieci „MegaFon C1” ma specjalny filtr, który zapobiega obcych zbioru liczb. Interesującą cechą urządzenia jest obecność czterech przycisków z wizerunkami osób – rodziny, których numery są zaprogramowane w telefonie. Ułatwi to zadanie dziecka, jeżeli będzie musiał wykonać połączenie.

Myszka Miki C93

Więcej „dziecko” można nazwać inną jednostkę – Mickey Mouse C93. Telefon wykonany jest w stylu „ukochanych kreskówek Disneya” – w kształcie Myszki Miki. Sama obudowa jest „powłoka” rozkłada się na dwie części.

Funkcjonalność tego telefonu jest szerszy niż ten opisany powyżej. dostarcza również dla większej liczby opcji niż telefonów komórkowych innych dzieci dla chłopców i dziewczynek. Na przykład, istnieją gniazda kart pamięci i dwie karty SIM. Nawet tutaj można słuchać muzyki i radia.

Hello Kitty

Innym ciekawym urządzeniem, które będziemy rozmawiać, stworzony w stylu innego słynnego kreskówki. To jest – Hello Kitty. Ze względu na połączenie z kolorami znaków i różowe urządzenie może być bezpiecznie przypisana do kategorii „telefon komórkowy dla dzieci do dziewczyny.”

Jest wyjątkowy, ponieważ jest wykonana z ekranem dotykowym 2,8 cali, a ponadto jego konstrukcja przypomina iPhone 4. Nawet konstrukcja ikony pulpitu i programów, które są już zainstalowane na urządzeniu, przypominający iOS poprzednich wersjach.

Telefon Koszt – 2300 rubli. Ponieważ jest to gadżet dla dzieci dla rodziców tutaj może automatycznie wyłączyć harmonogram, aby nie rozpraszać dziecka w klasie. Podobnie, telefon może być zaangażowany w danym okresie czasu.

inne urządzenia

W rzeczywistości, na rynku istnieją inne urządzenia przeznaczone do użytku przez dzieci. Na przykład, istnieje cała kategoria komórkowych, które są wykonane w postaci zabawek. Mogą nawet żuć. To nazywa się jeden z tych urządzeń Buddy Bear. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-5 lat. Mimo tak młodego wieku grupy docelowej użytkowników, to „gadżet” jest w stanie nawiązać połączenie z danym numerem, a zatem podjąć połączenie przychodzące. A to jest tylko przykład, takie urządzenia są liczne: w postaci misiów, zające, postaci z kreskówek.

Ponadto, istnieje wiele innych urządzeń. Większość z nich są dość typowe dla nadzienia i charakterystyce, ale mają różne wzory. Ze względu na to, że są bardzo troskliwi rodzice zawsze mogą odebrać dziecko telefon, który spodoba mu się najbardziej. I dlatego zawsze będziesz wiedzieć, gdzie twoje dziecko i jak robi.