386 Shares 1933 views

Jak naładować telefon bez ładowarki: ekstremalne i nowoczesne metody

Współczesny człowiek z każdym dniem coraz trudniej żyć bez telefonu komórkowego. Nie było nawet żart, że może żyć bez jedzenia przez miesiąc, bez wody – przez trzy dni i bez telefonu komórkowego – 5 minut. Rzeczywiście, powinien on zostać zwolniony jako właściciel i jego rodzina się denerwuję, zakładając najgorsze. I dobrze, jeśli gniazdo i ładowarka w pobliżu. A jeśli nie? Potem jak naładować telefon bez ładowarki?


Miasto nie ładowarka – nie ma problemu. Prawie na pewno można pożyczać go do kolegi lub poprosić o pomoc w Salonie. Wiele świadczenia takich usług za opłatą. W końcu, po prostu można je kupić dodatkową baterię lub ładowarkę. Ponadto, wiele z dzisiejszych telefonów komórkowych są zasilane za pośrednictwem kabla USB z komputera. Tak, a w najgorszym przypadku, można poprosić o pomoc przechodniów.

Nie zawsze jest tak, że wylot cenionych na ręku i mnóstwo ludzi wokół. Jedna osoba może wybrać się na wędrówkę po lesie lub górach, a nawet po prostu na grzyby i zgubić. A potem po prostu kontakt jest niezbędny, ponieważ poziom naładowania akumulatora może być zero. Jak naładować telefon bez ładowarki w tych warunkach? W takiej sytuacji będzie odpowiadał nawet najbardziej ekstremalne sposoby.

Akumulator to nowoczesny telefon – w rzeczywistości ten sam akumulator. Dlatego też, w celu jej naładowania nieco może być ogrzewana na słońcu lub gorącej kawałka metalu (łopatki). Innym dobrym rozwiązaniem – to kilka razy uderzyć baterię na skale czy tylko ziemi. No i najbardziej skrajny – wbić gwóźdź w akumulatorze. Metody te pozwolą na wykonywanie co najmniej jedno połączenie w służbie ratowniczej lub ich krewnych. Jednak po egzekucji baterii będą musiały zostać odrzucone. Ale jego cena i cena ludzkiego życia nie mogą być porównywane.

Ale wszystkie te metody, oczywiście, dostosowane do bardzo skrajny przypadek. Czasem mimo wszystko i tak, że ludzie mają dużo, a jak tam gniazdo. I trzeba szukać opcji, jak naładować telefon bez ładowarki. Najczęściej takie sytuacje pojawiają się w pociągu. Ponieważ planowana jest podróż z wyprzedzeniem, można przygotować. Najprostszy – jest kupić zapasowy akumulator. Ale jeśli osoba podróżuje rzadko, w przyszłości zbyt dużo baterii po prostu zbierać kurz na półce. Oznacza to, że pieniądze są praktycznie zmarnowany.

Znacznie łatwiej kupić przenośną ładowarkę. Może być zasilany przez panele słoneczne, zwykłymi bateriami typu palec, albo może to być dynamo. Jednak ta ostatnia metoda wymaga dużo wysiłku z telefonem właściciel rozładowywania. W ładowania ogniwa słonecznego jest być może tylko jedna wadę. Jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, aby naładować telefon komórkowy w nocy. Ale ładowania ze zwykłej baterii Latarka jest bardzo wygodne. Kompaktowy, łatwy w użyciu i niedrogie, była w stanie znaleźć ich konsumentów. I szybko z nowych pozycji na rynku telefonów komórkowych został przeniesiony do kategorii must-have dla turystów.

Istnieje wiele sposobów, w jaki sposób naładować telefon bez ładowarki – od najbardziej ekstremalnych aktualne. Najważniejsze, że nie pochodzą one przydać, i zawsze miał zdolność do pobierania komórek w znany sposób.