425 Shares 3388 views

Jak usunąć „Home” z ekranu iPhone. Wszystko przycisku Home

iPhone jest charakterystyczny smartfon z obecnej generacji. Telefony te są duże zapotrzebowanie wśród ludności na całym świecie. Ale musimy wiedzieć, jak radzić sobie z tego gadżetu. Ogromną rolę w zarządzaniu urządzenia odgrywa przycisk Home. Czasami odmawia pracy lub zaczyna „nie”. W takich przypadkach, wadliwy element może być uzyskane i wykorzystane do wyświetlania graficznego interpretacji zamiast jednej fizycznej. Jest to bardzo wygodne. Zwłaszcza, jeśli istnieje podejrzenie uszkodzenia lub zranienia. Następny dowiesz się jak usunąć „Home” iPhone ekranem i dostosowania go do ekranu. Aby poradzić sobie z zadaniami, może ktoś!


O „Dom”

Ale najpierw trochę o tej kontroli. Dlaczego przycisk „Home”? A więc, czy powinien on być wyświetlany na ekranie i czyste z nim?

Przycisk Start jest bardzo aktywnie wykorzystywane. Jest to jeden z najbardziej przydatnych elementów zarządzania smartphone z firmy „Apple”. Przycisk ma ogromną liczbę zastosowań. Zależą one głównie od systemu operacyjnego.

Najczęściej przycisk „Home” jest wymagane dla:

 • Odblokować telefon komórkowy;
 • szybkie wyjście z programów, aplikacji i gier;
 • devaysom sterowanie głosem (zwłaszcza w ostatnim iOS).

Jak usunąć ekran „Home” z iPhone 4, lub jakikolwiek inny, jeśli jest to konieczne? Co trzeba zrobić, aby doprowadzić go początkowo na ekranie? Zostanie to wyjaśnione później.

pokaz

Początkowo przycisk Start w „jabłko” gadżety nie są wyświetlane. Że pojawia się na wyświetlaczu, należy odwołać się do wyspecjalizowanego serwisu. On jest częścią standardowych aplikacjach iOS.

Na wycofanie przycisku „Home” na ekranie odpowiada usługę AssistiveTouch. Posiada wszystkie nowoczesne „jabłko” na telefonie lub tablecie. Przy jego pomocy można dowiedzieć się, jak usunąć „Home” z ekranu iPhone.

Broszura wyświetlacz strona jest oferowana w następujący sposób:

 1. Otwórz „Ustawienia” na iPhone.
 2. Idź do „Ogólne / Main” – „powszechny dostęp”.
 3. AssistiveTouch wybrać pozycję menu.
 4. Przesuń suwak tak, że następny oświetlonej powierzchni zielonej.

Można zostawić smartphone ustawienia. Po wykonaniu powyższych czynności graficzna interpretacja przycisku Home pojawi się na ekranie. Może być umieszczony w dowolnym dogodnym miejscu i wykorzystywane do innych celów zamiast fizycznej jednostki sterującej wbudowanej w gadżecie.

Usuwanie przycisków

W rzeczywistości nie ma nic trudnego w Domu na wyświetlaczu. Jak usunąć ekran „Home” z iPhone? Uczynić ją zdolną do każdego właściciela „apple” telefon.

Nietrudno się domyślić, że cała aktywacja i dezaktywacja opcja badane jest w przybliżeniu taka sama. W związku z tym praca będzie musiała AssistiveTouch.

Aby pozbyć się przycisku „Home” na wyświetlaczu, trzeba:

 1. Włącz iPhone.
 2. Idź do „Ustawienia” – „Ogólne”.
 3. Kliknij na „powszechny dostęp” -AssistiveTouch.
 4. Przesuń przełącznik na „Wył.”. W tym przypadku, obok niego musi przepaść zielone światło. On zwykle pomalowane na biało.

To cała akcja kończy. Można wyjść z ustawień i nadal z telefonem komórkowym bez przycisku „Home” na wyświetlaczu.

wyniki

W tym pamiętać, że zaproponował, aby zakończyć. Od tej chwili, to jest jasne, w jaki sposób usunąć „Home” ekran iPhone 5, lub jakiegokolwiek innego urządzenia „jabłko”.

We wszystkich nowoczesnych urządzeniach firmy Apple ma AssistiveTouch. Z jego pomocą, jest zawarcie i utworzenie przycisku „Home” na wyświetlaczu. Każdy właściciel iPhone jest w stanie poradzić sobie z tym prac serwisowych w ciągu kilku minut.

Wraz z przycisku „Home”, na wyświetlaczu pojawią się następujące opcje:

 • Centrum powiadomień;
 • Funkcja urządzenia;
 • Siri;
 • „Użytkownik”.

Należy zauważyć, że bez wyświetlacza „Start” na ekranie nie będzie działać. W taki sam sposób, jak usunąć ekran. Być może jest to wszystko, co jest do powiedzenia o wycofaniu sterowania o nazwie Start na ekranie i jest on usuwany stamtąd.