766 Shares 7468 views

Jak mogę dodać telegram naklejek i uczynić komunikację jaśniej?

„Telegramy” pojawiła się stosunkowo niedawno. Jej twórcą jest słynny Pavel Durov, który kiedyś przyniósł do światowej sieci społecznych „VKontakte”. Ten posłaniec jest darmowy i dostępny do pobrania w każdym sklepie online dla każdego systemu operacyjnego od 2013 roku. Początkowo deweloperzy planuje dystrybucję oprogramowania wśród anglojęzycznych użytkowników, ale później stworzyli pasek języka. Rosyjscy użytkownicy mogą teraz korzystać z komunikatorów operacyjnej.


Zasada działania

Zanim dowiemy się, jak dodać do naklejek telegram, będziemy zrozumieć, co ta aplikacja jest tak popularne. Generalnie, takie oprogramowanie jest teraz masa. Wszystkie są do siebie podobne, a każdy ma tak niż przyzwyczajeni.

„Telegramy” mogą stać się konkurencyjne, ponieważ jest to najbezpieczniejsza messenger. Dzięki specjalnym protokołem szyfruje dane w taki sposób, że nawet usługi specjalne nie mogą „hack”. Wysyła i dostarcza wiadomość, program szybko, bez wahania czy opóźnienia.

Sekrety dla użytkowników

teraz ma „czat prywatny” jest stosunkowo nowym w aplikacji. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy chcą porozmawiać na osobności. Ponadto, dane nie można odszyfrować, są one dostępne tylko dla uczestników czatu, a jeśli użyć specjalnych ustawień możliwe jest ustawienie automatycznego usuwania wiadomości po upływie kilku sekund po ich odczytać.

Naklejki jako dziecko

Teraz wszyscy chcą wiedzieć, jak dodać do naklejek telegram. Fakt, że te wirtualne naklejki i przyniósł największą popularnością programu. ich wymiany, użytkownik rozszerza możliwość przekazania do swojego rozmówcy jak najdokładniej swoich emocji. Ponadto, w sieci jest mnóstwo tematycznych naklejek. Oto jak dodać naklejek telegramu na „Android”, dowiadujemy się więcej.

instalacja

Tworzenie i instalowanie wirtualnych naklejek jest bardzo oszczędny. To pozwala pokazać talenty artystyczne z całego świata. Jeśli właśnie pobrać tę aplikację, ale nie wiem jak dodać do naklejek telegram, nie martw się, proces jest prosty i daje przyjemność.

Program standardowy jest już dostępny jeden zestaw etykiet zwanych wielkich umysłów. To pokazuje emocje wielkich umysłów ludzkości. Tutaj znajdziesz Einstein, Salvador Dali, Cezar, Kleopatra i inne. Jeśli jesteś znudzony z tych emotikonów lub chcesz niektóre odmiany, można szukać nowych.

Tak więc, jak dodać naklejek Telegram? Aby to zrobić, przejdź do telefonu w dowolnej przeglądarki i wpisać we wniosku internetową „naklejki na telegram”. Następnie udajemy się do dowolnego miejsca na pierwszej stronie, znajdziemy katalog emotikony i wybierz żądany zestaw.

Poniżej, kliknij przycisk „pobierz”. Teraz czekamy na starcie „Telegram”. cały zestaw naklejek pojawia się przed nami, trzeba wybrać „Dodaj” – w naszej kolekcji uzupełnienia. Ta sama instrukcja jest odpowiednia i czy właściciele „Apple” telefony nie wiem jak dodać naklejek telegramu iPhone.

inne sposoby

Nie ma innego sposobu, aby zdecydować, jak dodać telegram naklejek. Sklep jest łatwo znaleźć aplikację na smartfony, która pomaga ustalić wirtualnych naklejek. jeden z nich można pobrać. Wśród nich jest pełne oprogramowanie, które posiada dużą kolekcję w swojej bazie danych. Użytkownik musi tylko kliknąć na planie i pobrane w „Telegramy”. Jest jeszcze inna wersja aplikacji. Oni „rzuca” użytkownika do strony z których można pobrać naklejki.

Ponadto, jeśli nagle zobaczyć, że przyjaciel wysłał Ci uśmiech, który tego nie zrobisz, możesz kliknąć na niego tak długo, aż pojawi się monit, aby dodać nowy zestaw w swojej kolekcji.

różnorodność

Teraz, „Telegram” już od ponad 3 lat, z różnych zestawów naklejek strajków. Jeśli w pierwszym były kreskówki lub symboliczne, ale teraz w katalogach można znaleźć wszystko, co chcesz. Na przykład, naklejki z najbardziej popularnych gier komputerowych, które pokazują znaki emocje. Jest również możliwe, aby pobrać etykiet z ich ulubionych bohaterów popularnego serialu takiego jak „Gra o Tron” i „Breaking Bad”.

możliwości twórcze

Ci, którzy nie mogli znaleźć odpowiednie naklejki opcja może pracować na własnej twórczości. Najlepiej jest, aby pomóc PC, chociaż można użyć smartfona. Pobierz „Telegramy” do komputera i napisać kilka słów @stickers bot. Piorun uzyskać od niego zespół, który stworzy swój własny zestaw etykiet.

Główne wymagania do obrazu: ma być w formacie PNG z przezroczystym tłem, jej wielkości w wysokości i szerokości nie musi privysit 512 pikseli. Jeśli obraz jest gotowy, napisać bota Zespół / newstickerpack, podać nazwę zbioru i wybierz charakterystyczny naklejki buźkę. Następnie ładujemy nasz wizerunek jako dokument. Aby zestaw wirtualnych naklejek była kompletna, pożądane jest, aby utworzyć co najmniej pięć zdjęć.