643 Shares 5806 views

Telefon EXPLAY Moc Banku

Na początku ubiegłego roku firma EXPLAY wprowadził świat do swojego nowego stworzenia – telefon komórkowy Zasilanie banku. To urządzenie jest urządzeniem prototyp popularny Philips Xenium X130, który jest znany ze swojej zdolności do ładowania innych zupy, na przykład, tabletki, lub książek elektronicznych.


Telefon EXPLAY Moc Banku wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem, dobrą funkcjonalność i wytrzymałość. Takie urządzenie jest odpowiedni dla fanów długiej rozmowie na urządzeniu mobilnym, ponieważ bez ładowania baterii jest w stanie wytrzymać do 13 godzin rozmów i do 620 – oczekiwanie. Obsługa dwóch kart SIM pozwala na łączenie taryfy operatorów telefonii komórkowej w użyciu najkorzystniejsza, pozwala na oddzielną pracę z połączeń osobowych, a także w znacznym okazja dla ludzi biznesu.

dostawa

Telefon komórkowy EXPLAY Moc Bank zapakowane w brązowym kartonowym pudełku światła, które jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Posiada logo producenta, nazwę telefonu, jego właściwości techniczne, graficzne przedstawienie urządzenia i lokalizacji firmy. Po otwarciu kartonu, widać telefon komórkowy EXPLAY Moc banku i jego towarzyszący sprzęt zastrzeżone. Obejmuje ona ładowarki, zestawu słuchawkowego stereo, kabel USB i dokumentację.

EXPLAY Bank zasilania: komentarze na ekranie jako

producenci telefonów komórkowych oferują dwa kolory – czarny i srebrny. Na ekranie informacyjnym zostanie wklejony nieprzezroczystą folię, który obsługuje dwie karty sim urządzeniu mobilnym. Zanim zaczniesz, musisz odkleić ten film, ponieważ całkowicie zasłania wyświetlacz.

Pod ochroną jest dość wyświetlacz o wysokiej jakości z dobrym współczynniku oddawania barw, optymalnej rozdzielczości i kątach widzenia. Obraz jest nieco zniekształcony, gdy telefon jest pochylony nad, ale nie jest to istotne wady.

Komórka obudowa telefonu EXPLAY Moc Banku jest wykonany z matowego plastiku, jest o wiele bardziej praktyczne niż błyszczącą powłoką, nie pozostają odciski palców i niewidoczne zanieczyszczenia. Urządzenie ramy ze srebrnej ramki usytuowany wokół obwodu części przedniej.

W porównaniu z poprzednimi modelami telefonów przyciskowe, ekran nieznacznie spadła, ale dzięki temu urządzenie jest bardzo wygodne trzymać w ręku. Urządzenie przycisk na tyle duży, aby wygodnie korzystać z nich do pisania wiadomości i numerów. Wszystkie klawisze są równomiernie oświetlone na niebiesko diody LED. Otwór mikrofonu znajduje się po lewej stronie pod przyciskiem 1.

zarządzanie

Interfejs telefonu komórkowego EXPLAY Moc Bank jest bardziej jak smartphone. Aby odblokować trzeba posiadać kilka sekund środkowy przycisk, aż pojawi pojawi się zielony pasek. Po lewej stronie klawisza centralnego umożliwia szybki dostęp do ustawień głośności, jasności ekranu, Bluetooth, obraz tła, budzik, aparat fotograficzny i radio. stoły funkcyjne są przemieszczane w kole, co oznacza, że wrócisz z powrotem do stołu po ostatnim pierwszy. Można utworzyć listę plików do szybkiego dostępu.

widok

Jeśli mówimy w ogóle o EXPLAY Elektrowni Bank, opinie użytkowników wskazują, że główne zalety telefonu komórkowego jest jego komfortowa klawiatura, tryb zabezpieczeń, 3 komputery stacjonarne, mobilne ładowarka i bateria jest dobra.

Przy zakupie urządzenia, należy zwrócić uwagę na opakowaniu jest kompletny, jest szczególnie ważne, adapter do ładowania i podłączania do komputera. Jeśli chodzi o firmy EXPLAY, został założony w 2005 roku i od tego czasu pracował w kierunku sprzedaży, a także urządzeń elektronicznych gwarancji. Pod marką produkowane telefony komórkowe, komputery, tablety, przenośne głośniki, dyski flash, stereo, magnetofony, kamery wideo, cyfrowe ramki na zdjęcia, e-książki, MP3-Player, Nawigacja GPS.