657 Shares 4135 views

Telefon MTS 970H: charakterystyka. Firmware dla wszystkich operatorów

Smartphone MTS cechy 970H jest bardzo dobry. Wyposażony w wyświetlacz wzór na 3,5 cala. W tym przypadku, aparat 2 ma Mn. Rozdzielczość wyświetlacza parametrem 480 x 320 pikseli. Wymiary telefonu wyraźnie nie rozważyć model zaletą. O gramaturze 122 g smartphone długość wynosi 115 mm, szerokość – 61 mm.

RAM devayse zapewnia 512 MB i zbudowany – aż 4 GB. Ponadto, mocne punkty modelu powinna zawierać baterię jakości z 1400 mAh baterii. W trybie czuwania, to jest w stanie pracować przez około 350 godzin. Ponieważ telefon jest przywiązany do konkretnego operatora, wielu nabywców myśli o tym, jak flash 970H MTS.

"Iron"

Procesor posiada szereg „Media Library” w tym modelu, i znajduje się pod chipa. Natychmiast selektor do transmisji sygnału posiada typ dupleksu. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, przewodność jest dość wysoka. Modulator do sterowania znajduje się na stykach.

Aby poprawić wydajność devaysa posiada elementy, takie jak przemieszczenia. Ustaw je w pobliżu procesora i podłączony do układu bezpośrednio. Również od wydajności urządzenia ma wpływ konwertera. Dla systemu wzmacniania sygnału zainstalowane przez typ kondensatora. Na szczególną uwagę zasługuje jakość urządzenia filtrującego. System bronić w devayse niezawodnie. Smartphone MTS 970H odblokować za pomocą kodu NCK.

Narzędzia do komunikacji

Sygnał wskazany devaysom złapać całkiem dobrze. Jak twierdzą właściciele głos rozmówcy słychać bardzo dobrze, a głośnik nie charczenie. Dodatkowo, można komunikować się za pośrednictwem Internetu. Aby to zrobić, użytkownik przeglądarka jest w stanie pobrać dowolny. "Opera Classic" Ten model nie obsługuje.

Dzięki niemu właściciel ma szansę świętować swoje ulubione witryny. Jest to ważne karty są łatwo przenoszone do panelu. Menu na „Classic” Opera za pomocą standardowych narzędzi i nie są przeciążone. Konwencjonalne SMS ma również możliwość wysłania do znajomych. Jeśli to konieczne, znaki można wybrać różne.

kamera

Aparat jest 2 megapikseli w tym smartfonie pozwala robić filmy o różnej jakości. Jeśli żądane ustawienia rozdzielczości właściciel jest w stanie określić. Ponadto, istnieje opcja w aparacie balansu bieli. Czułość jest regulowana poprzez menu aparatu. Timer może stać, jeśli to konieczne. powiedział również model pozwala na regulację kontrastu bez problemów. Zoom w niniejszym przypadku ma potrójne.

Recenzje komory

O telefon z aparatem MTS 970H ma różne opinie. Przede wszystkim należy zauważyć, minusy urządzenia. Wśród nich różni się wadę uważa się za słabe oświetlenie. W porze nocnej wideo rekordy urządzenie nie jest bardzo dobrej jakości. W pełnym słońcu, blask może zniszczyć obraz.

Jeśli mówimy o zaletach, uwagę należy zwrócić na dużą liczbę ustawień efektów. Rozdzielczość aby ustawić zdjęcie jest dość prosta. Jeśli jest to pożądane, opóźnienie zapisu może być ustawiony w różnych momentach. Zapisane pliki szybko, ale czasami nadal występują opóźnienia.

Opcje

Telefonicznie MTS 970H jest stosowana mało instrukcji, a także ładowarkę. Ponadto, użytkownik jest w stanie znaleźć słuchawki pudełko. nie różnią się szczególną jakość, ale brzmi dobrze. Kabel YUSB włączone, jak jest.

ustawienia ogólne

Dostosować smartfon MTS 970H może być bardzo proste. Aby ustawić dzwonek, wystarczy przejść do menu głównego. W razie potrzeby, można również dostosować alarm wibracyjny. Aktywny punkt nie może być ustawiony w telefonie. Jednak sprzęt interfejs funkcja devayse warunkiem. Tryb Stealth jest również w telefonie. Aby zapisać numer, wystarczy przejść do zakładki kontaktów. Nie ma informacji na temat osoby, można sprawić, że najbardziej zróżnicowane. Jeśli punkt połączenia danych pakietowych żądane mają zdolność do zmiany. Grupy lokalne skonfigurować w telefonie jest bardzo prosta.

dostępność

Wśród szczególnych cech należy zauważyć devaysa fikcyjne opcję meta. W tym przypadku, właściciel sprzętu nakładka jest w stanie wykorzystać. Jeśli to konieczne, można zmienić ustawienia zabezpieczeń. formaty wyświetlania devaysa są ustawione na karcie urządzenia.

Funkcja kalibracji wyświetlacza w smartfonie jest. Granice układu w tym telefonie nie można określić. Jednak funkcja rysowania jest dostarczane przez producenta. Na szczególną uwagę zasługuje w devayse system ochrony. W tym przypadku informacje o błędach stosowanie to jest przedłużony.

ustawienia wyświetlania

Pokaż opcje w tym devayse ustanowiony jest dość prosta. Przede wszystkim należy zauważyć, że zegary mają możliwość umieścić tuż przy panelu. Użytkownik może również zmienić datę, jeśli to konieczne. Program na ekranie, można przenieść dowolny. W tym przypadku wyświetlacz komórka w smartfonie dostępny. Wygaszacz ekranu jest ładowany na pokładzie bardzo szybko. Jeśli uważasz, że poglądy klientów, podświetlenie może być regulowana. Aby skorzystać z funkcji granic align trzeba iść w zakładce wyświetlacza z menu głównego.

aplikacje

Aplikacje na smartfony MTS 970H właściciel będzie mógł znaleźć wiele. Po pierwsze, należy wspomnieć ciekawy edytor zdjęć. Zainstalowany w tym przypadku, seria „woliera”. Według właścicieli modelu, może być stosowany do szybkiego przetwarzania różnych obrazów. Przyrządy tej Photo Editor ma wiele. Zakupów za pomocą smartfona, aby ułatwić. Sklep internetowy modelu jest tylko jeden, i to się nazywa „Mobilayk”.

Aby przetestować system używa „Linpak”. Ta aplikacja jest w stanie wyświetlić wykorzystanie procesora. Jeśli to konieczne, parametry można również zobaczyć akcelerator wideo. Jeśli uważasz, że poglądy klientów, tym „Linpak” to bardzo prosta aplikacja. Po przetestowaniu urządzenia może zrobić czyszczenie niepotrzebnych plików. W tym celu odrębnego wniosku przez producenta, który nazywany jest „Klin Master”. Z odpadami systemu obsługuje on bardzo szybko.

Narzędzi do wyszukiwania, użyj tylko „Adapter Checker”. Ta aplikacja jest prosta, ale praca z różnych plików wideo jest niezbędny. Menedżer plików zainstalowano jakości, ale jego smartphone „ciągnie” zły. Według opinii, ładuje CPU dość ciężko. Aby komunikować się z rodziną, można użyć „Twitter” lub „VKontakte”. Jeśli to konieczne, system anty-wirus jest w stanie ściągnąć żadnego użytkownika.

funkcje PIM

Organizatorem tej liście urządzeń, użytkownik jest w stanie znaleźć zegar i kalendarz. Kalkulator, model MTS 970H dostępny. W razie potrzeby liczyć odsetki mogą być używane. Ponadto, pozwala na wykonywanie podstawowych problemów matematycznych. Stoper jest stosowany w telefonie jest dość prosta. Kiedy ten czasomierz jest również na liście.

wprowadzenie

MTS 970H firmware dla wszystkich podmiotów prowadzonych przez „Rz Manager”. Jednak niektórzy sugerują, że dla innych programów, które mogą być bardzo niebezpieczne. Aby nie ryzykować w tej sytuacji lepiej jest użyć „Rom Manager”. To zaczyna migać 970H MTS urządzenie treningowe. W tym celu musimy naładować baterię i objąć prowadzenie YUSB.

Następnym krokiem jest uruchamiany bezpośrednio zainstalować proces plików systemowych. Platforma w programie, wybierz „adapter”. Następnie trzeba kliknąć startinga. Trwa proces dla tego modelu wynosi nie więcej niż 15 minut. Po firmware MTS 970H jest pełna, urządzenie należy natychmiast sprawdzić do użytku.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, należy stwierdzić, że konkurencja smartfon ma praktycznie żadnych. Jeśli nie brać pod uwagę jego wiązanie do jednego operatora, zalety modelu jest dość dużo. Jednakże, należy rozumieć, że ten smartfon jest to niedrogie urządzenia klasy. Aparat nie zainstalowano bardzo dobry, ale pieniądze są warte telefon jednoznacznie.