506 Shares 5278 views

Jak korzystać z telefonu telefonicznej, w lesie i nie ma internetu

Prawdopodobnie każdy użytkownik smartfonu musiał szukać pomocy nawigatora. Są chwile, kiedy jesteś w obcym mieście i nie wiem jak dostać się do określonego miejsca. Niektóre staromodny zapytać przechodniów, ale nie zawsze jest gotów odpowiedzieć. Jeśli masz smartfona, najlepiej jest skorzystać z pomocy nawigatora. Jak korzystać z telefonu telefonicznej, wie prawie wszystkich młodych ludzi. Ale ludzie w wieku, prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że istnieje taki wniosek. W tym artykule omówimy, jak korzystać z telefonu, nawigatora, a także, jak radzić sobie z nimi w lesie i nie ma internetu.

Korzystanie z nawigatora

Rozważmy instrukcje dotyczące korzystania z nawigatora:

 • Przede wszystkim trzeba upewnić się, że Twój telefon obsługuje funkcję nawigacji. Jeśli telefon jest starszy model, który nie ma tej aplikacji, a potem, niestety, trzeba kupić nowy.
 • Pobieranie aplikacji online lub w sklepie, zainstalować go, a następnie należy go uruchomić. Po uruchomieniu pojawi się kilka punktów: znaleźć adres, śledzić trasę, pola wyszukiwania, i tak dalej ..
 • Jeśli trzeba szukać konkretnej instytucji lub konkretnego adresu, trzeba będzie go wprowadzić – a aplikacja pozwoli Ci odnaleźć drogę.
 • Jeśli jesteś pierwszy do czynienia z nawigatora, następnie wypracować najbliższą lokalizację, a zobaczysz, jak to działa.
 • Po wprowadzeniu żądanego adresu urządzenia będą służyć Ci ostrzeżenie głosowe o tym, gdzie iść i gdzie trzeba skręcić.
 • Wymagane jest tylko uwagę, bo jeśli zakasać w niewłaściwy sposób, urządzenie może zmienić trajektorię ścieżkę do żądanego adresu.
 • Można znaleźć sobie krótką drogę na właściwym miejscu. Można również wybrać głos, który poinformuje Cię.
 • Jeśli potrzebujesz dostać się do restauracji czy sklepu, to trzeba wybrać wyszukiwanie lokalizacji, nawigator znajdą Państwo wszystkie odpowiednie miejsca.

Korzystanie z przeglądarki bez Internetu

Ogromna wada we wszystkich przeglądarkach jest to, że działają one tylko za pośrednictwem Internetu. Jak wiecie, mobilny internet – raczej drogie i nie każdy może sobie pozwolić na to, aby połączyć. Internet limit wydatków na transmisję danych, a także wyładowania baterii. Wynika to ze stałego połączenia z Internetem. Wielu ludzi zadaje pytanie: Jak korzystać z nawigatora na telefon bez internetu? Odpowiedź jest dość prosta. Obecnie istnieje wiele aplikacji, które działają bez połączenia z Internetem. Ponadto można pobrać mapę dowolnego miasta chcesz i używać go bez połączenia z Internetem. Można zobaczyć kierunki dzięki zapisanej mapy. Jako telefon do korzystania z nawigatora? Jest to o wiele łatwiejsze, aby pobrać mapę, jeśli nie ma dostępu do sieci.

Nawigator pracujących bez Internetu

Z tych aplikacji nie trzeba już pytanie dotyczące sposobu korzystania z nawigatora telefonu. Rozważmy najpopularniejsze aplikacje, które nie wymagają połączenia z siecią:

 • SygicAuraMaps.
 • MapDroyd.
 • MaverickPro.
 • NavfreeFree GPS.

Navigator i leśnych

Przed jesteś gotowy, aby przejść do lasu, należy zbadać wszystkie wsie, drogi i linie kolejowe, które są w pobliżu. Należy również wziąć mapę i kompas. Jeśli nie masz to albo tę rzecz – to nie ma znaczenia, można korzystać z telefonu. musi pobrać tylko jeden nawigatora i kompas. Jak korzystać z nawigatora na telefon w lesie? Bardzo proste, jak również w mieście. Wchodząc do lasu, zapisać swoją lokalizację. Mimo to, można chodzić po lesie, jak chcesz. Można nawet wyłączyć telefon, tak aby nie umieścić baterię. Po pokaże, gdzie jesteś przełączania na nim i gdzie był punkt wyjścia. Więc nie martw się, że zgubić, chodzić i cieszyć się świeżym powietrzem.