581 Shares 1632 views

Telefon "Philips E160": Opinie

„Philips” Firma znana jest jako dostawca tanich, a jednocześnie funkcjonalne i niezawodne urządzenia mobilne. Wśród tych – klasyczny monoblok komórkowych E160. Urządzenie danych obsługuje najpopularniejsze funkcje komunikacyjne i mają ogromny zasób życia baterii. Jakie są główne cechy telefonów E160? Jak ocenić jakość pracy swoich użytkowników?


Przegląd produktów

Telefon „Philips” E160, który podsumowuje powodu stosunkowo dużej popularności tego urządzenia są często spotykane w tematycznych portali internetowych, należący do kategorii modeli klasyczny, jednoczęściowy. Jest on przeznaczony do współpracy z dwóch kart SIM (z których każdy grup styków mogą być tworzone).

Wśród najważniejszych cech „Philips” E160 telefonu (opinie o niej może to potwierdzić) – pojemność baterii, która zapewnia devaysa żywotność baterii, jeśli weźmiemy pod uwagę opis producenta urządzenia, czas rozmów do 8 godzin i czas czuwania – do 35.

Urządzenie jest wyposażone w szczątkowo manufacturable kamery z których obrazy mogą być wykonane z rozdzielczością 640 x 480 pikseli. Ponadto pliki można przesłać do znajomych za pomocą wiadomości MMS. Telefon posiada niezwykłe rozwiązania multimedialne – odbiornik FM, odtwarzacz MP3. Przez telefon można podłączyć zestaw słuchawkowy. Przesyłanie plików z urządzenia może być za pośrednictwem kanałów internetowych, a jeśli nie mają wystarczających zasobów – za pośrednictwem kabla USB lub Bluetooth. można wykorzystać wbudowaną latarkę, jeśli to konieczne.

Kluczowe cechy

Rozpatrzmy bardziej szczegółowo główne cechy, które posiadają telefon komórkowy „Philips Xenium E160. Funkcje tego urządzenia, które mogą zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, jak następuje:

– wymiary – 120,5 x 51 x 14,5 mm;

– waga – 93,9 g;

– Antena – wbudowany typ;

– wyświetlacz – TFT z rozdzielczością 240 x 320 pikseli, o przekątnej 2,4 cala, zdolny do wyświetlania 262 tysięcy kolorów ;.

– Wsparcie i komunikacyjne technologie – GSM, WAP 2.0;

– akumulator – o pojemności 1,6 mAh tys ;.

– obsługa 2 kart SIM;

– obecność kamery.

Główne funkcje urządzenia

Telefon obsługuje następujące funkcje:

– ustawić jako dzwonek MP3-plików, polifonicznych dzwonków;

– Odtwarzanie plików w formacie MP3, AMR, MIDI, i AAC;

– możliwość podłączenia zewnętrznej karty pamięci w formacie SD Micro objętości do 32 GB;

– transmisja danych przez Bluetooth.

opcje oprogramowania

Telefon kontrolowany markowy system operacyjny, który realizuje funkcje, takie jak:

– rozkład;

– Nagrywanie rozmów i czas połączenia;

– Realizacja połączeń alarmowych;

– wyciszenie;

– widok nieodebranych i odebranych;

– przekazywanie połączeń, przytrzymaj, czekając;

– aby wyświetlić czas wyświetlany na zegarze cyfrowym;

– nagrywanie dźwięku za pomocą wbudowanego dyktafonu.

System operacyjny telefonu, istnieją aplikacje, takie jak budzik, kalkulator, kalendarz, stoper. Użytkownik „Philips” E160 „(Odpowiedzi scharakteryzowanie tej opcji bardzo pozytywne) mogą wykazywać, wykorzystując system operacyjny oznacza devaysa własne ustawienia. Ta cecha – dość ważnym kryterium przy wyborze urządzenia użytkownika.

Rozważmy teraz, jak użytkownicy oceniają funkcjonalne urządzenie, które ma „Philips” E160. Właściciele Recenzje telefonów mogą być badane w kontekście jego głównych komponentów sprzętowych:

– z kratką;

– moduły komunikacyjne;

– Akumulator;

– system operacyjny.

Ponadto, urządzenie może być scharakteryzowane pod względem oceny jakości użytkowników przekazywania i odtwarzania dźwięku, wygląd devaysa, jakość jego budowy, łatwość obsługi odpowiedniego urządzenia.

Ekran telefonu: Opinie

Oczywiście, wyświetlacz telefonu jest dość skromne dla dzisiejszych rozwiązań mobilnych Resolution Performance i głębię kolorów. Ale jeśli mówimy konkretnie o segmencie, który jest reprezentowany przez telefon „Philips” E160 (przeglądy jej właściciele mogą to potwierdzić), cechy wyświetlacza są spójne z tymi, które znajdują się w konkurencyjnych rozwiązań.

Najważniejsze jest to, że ekran jest dobrze widoczny tekst, jak również główne zawartość plików multimedialnych, jeśli w ogóle, są pobierane do telefonu lub pobrane za pomocą kabla. Ważne dobry prosmatrivaemost wyświetlacz z udziałem funkcji systemu operacyjnego: problem z nim, dzięki jakości wyświetlacza jako raportu użytkowników, praktycznie żaden.

moduły komunikacyjne

Mamy teraz zbadać, jak właściciele oceniają modułów komunikacyjnych wydajność urządzeń, które są zainstalowane na telefonie „Philips” E160. Opinie użytkowników na temat tych opcji można podzielić.

Tak, istnieje grupa zdań co do tego, co telefon nie obsługuje zaawansowanych standardów komunikacyjnych – takich jak 3G i WiFi. Ale jeśli spojrzeć na cenę urządzenia – uważa się, że właściciele, którzy mają inne zdanie na ten temat, możemy zrozumieć, że bardzo mało konkurencyjne rozwiązania obejmują te opcje. Brak 3G i WiFi – dość powszechną rzeczą w segmencie telefonii komórkowej budżetu, w tym sensie E160 urządzenie – nie jest wyjątkiem. W tym przypadku, transfer plików zawsze może być wykonane poprzez kabel USB, Bluetooth, lub w ostateczności standardowym rowerze WAP 2.0, o ile, oczywiście, pozwala na fakturowanie operatora.

Dla urządzenia istniejące moduły komunikacyjne – jakość ich pracy jest oceniana bardzo pozytywnie. Jak znaleźć użytkowników, transfer danych przez Bluetooth lub za pomocą przewodu przeprowadzonego na ogół bez większych trudności. Jeśli chodzi o moduł telefoniczny GSM „Phillips Ksenium” E160 – opinie devaysa właściciele mogą to potwierdzić, ale także działa stabilnie, zapewniając głosu z wysoką jakością, SMS i MMS – bez większego nakładania, jeśli strona operatora, oczywiście, wszystko jest w porządku.

bateria telefonu: Opinie

Najprawdopodobniej konkurencyjna opcja telefon w pytaniu – akumulator. Wielu użytkowników kupić to urządzenie, przede wszystkim, aby móc korzystać z jego możliwości w zakresie zapewnienia trwałości baterii. Te parametry pracy na baterii, które są zgłaszane przez producenta „Philips” E160 – opinie nabywców telefonów mogą potwierdzić to generalnie potwierdza faktyczne urządzenia testującego. Rzeczywiście, może ona dostarczyć rozmowę baterii trwa około 8 godzin pracy, czekając – około 35 godzin. Wskaźniki te są praktycznie nieosiągalne nawet w wielu nowoczesnych telefonach premii (o ile, oczywiście, nie mówimy o wykorzystaniu specjalistycznych modeli z wyższych pojemności baterii, ale nawet wśród nich niewielu Soup w stanie osiągnąć te wskaźniki żywotności baterii).

Naładować akumulator rozładowany telefon wystarczająco szybko – współzależne z intensywnością zaangażowania poszczególnych modułów urządzenia. W rzeczywistości, w większości przypadków jest to możliwe, aby obliczyć, kiedy umiera bateria i prawdopodobnie w czasie do chwili, aby wykorzystać ładowarkę.

Prace system operacyjny telefonu: Opinie

Rozważmy teraz, w jaki sposób użytkownicy oceniają jakość systemu operacyjnego „Philips” E160. Opis, opinie dotyczące go – jest ważnym aspektem badania rzeczywistych możliwościach urządzenia, klasyfikacji jakość jego pracy. Jak już wspomniano powyżej, markowy telefon komórkowy jest kontrolowany przez system operacyjny. Jest on przedstawiony w bardzo prostą strukturę: nie przewiduje się wdrożenie skomplikowanych menu ekranowych i korzystać z dużej liczby aplikacji.

Oczywiście, użytkownik jest przyzwyczajony, a następnie wprowadzić markowych sklepów online dla rozwiązań mobilnych, funkcje system operacyjny może wydawać się bardzo ograniczony. Ale jeśli chodzi o skuteczność rozwiązywania podstawowych problemów z systemami operacyjnymi użytkownika zainstalowanych na telefonie, wykonuje swoje funkcje doskonale – dostarczając użytkownikowi stabilną interfejs do wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości, kontrolę połączeń.

jakość dźwięku

Głównym zadaniem, które jest przeznaczone do przewozu telefon komórkowy Philips Xenium E160 – opinie na ten temat, prawdopodobnie jednymi z najczęstszych, jest odbiór i nadawanie dźwięku w rozmowach telefon użytkownika. Ponadto, jak już zauważyliśmy wcześniej w tym artykule, urządzenie może odtwarzać pliki MP3-, a także różne dzwonki polifoniczne.

Główne wymagania do telefonu w tym przypadku – reprodukcji dźwięku wysokiej jakości, a także stabilne działanie, gdy użytkownik odpowiednie cechy zaangażowania. Jak znaleźć właścicieli danego urządzenia, jest dość skuteczny w zakresie rozwiązywania takich problemów. Pomimo faktu, że funkcja odbierania i nadawania dźwięku wydaje się bardzo proste, w rzeczywistości, te technologie są wdrażane producentów telefonów komórkowych są bardzo skomplikowane i wymaga zainwestowania znacznych zasobów w rozwoju i debugowania. Ogólnie rzecz biorąc, firmy „Philips”, aż do zadania – do konkurowania w zakresie urządzeń wyprodukowanych modułów telefony technologicznie do odbioru i nadawania dźwięku. A także, w rzeczywistości, aby odtworzyć go w różnych formatach plików.

Wygląd telefonu i jakość wykonania

Wygląd i jakość próbki – ważnym aspektem ogólnej oceny dowolnego urządzenia mobilnego. Nie ma wyjątków i komórka „Philips” E160. Opinii przez właścicieli na charakterystykę danych – najbardziej pozytywne. Dla wielu użytkowników, wygląd i montaż – łącznie z głównych kryteriów wyboru telefonu, zaprezentowanych w odpowiednim segmencie. Rzeczywiście, jeśli nie jest wymagane dużo przez telefon pod względem funkcji oraz wsparcie dla nowoczesnych środków komunikacji – choć będzie to połączone z wysoką jakością i będzie wyglądać przyzwoicie. Z tego punktu widzenia, dany wyrób może również zostać nadana wiodące rozwiązanie w swoim segmencie. Nie tyle na rynku telefonów z markami innych firm, które charakteryzują się tak wysoką jakością wykonania ciała.

Jeśli mówimy o projektowaniu – Oczywiście, mógłby wyglądać bardzo proste. Ale może to być postrzegane i jego korzyść: lakoniczne formy – często oznaką dobrego smaku. Zwłaszcza jeśli nie jest to wątpliwe przysmaki, które mogłyby mieć znaczenie wyższy poziom w projektowaniu telefonu, ale w tym przypadku – będą ekscesy.

Łatwość obsługi urządzenia

Kolejną istotną cechą urządzeń mobilnych – jest, jak łatwo z niego korzystać. Według szacunków w tym aspekcie telefonu komórkowego „Philips” E160? Opinie tu znowu, w wielu przypadkach, niepodobny. Niektórzy właściciele telefonu uważają, że jest to nieco skomplikowane w zarządzaniu, zwłaszcza biorąc pod uwagę mały zakres jego funkcji. Rzeczywiście, struktura menu oprogramowania mogą pojawić się w pewnym stopniu kompleksu. Ale inni uważają, że tylko trzeba się do tego przyzwyczaić, a odwołania do mogłyby być przeprowadzone bardzo szybko niezbędnych opcji. Zatem struktura menu – choć skomplikowane (szacuje się tezy), ale to jest bardzo logiczne.

streszczenie

Tak więc, badaliśmy podstawowe cechy takiej devaysa jak telefon Philips Xenium E160, opinii użytkowników o tym. Jakie wnioski możemy wyciągnąć?

Na podstawie ocen użytkowników oraz listę cech, wydzielić następujące najwięcej mocnych devaysa:

– potężny akumulator;

– Wysoka jakość modułów komunikacyjnych;

– wielki zespół.

Telefon w opcjach wybrana słusznie przypisać do liderów segmentu. Jeśli mówimy o devaysa braki, wówczas te znajdują się głównie w wyraźnych możliwości mapowania z urządzenia z typowym nowoczesnym rozwiązaniem mobilnym. W szczególności, brak wsparcia 3G i Wi-Fi, choć nominalnie, można uznać słabości telefonu, faktycznie ten niuans nie można uznać za kompletny brak urządzenia, jak konkurencyjne rozwiązania, moduły te są również z reguły brakuje. W tym przypadku najważniejsze pytanie – czy urządzenia są w stanie zapewnić innych producentów, w szczególności porównawcze autonomicznej pracy.