880 Shares 9430 views

Jak zainstalować iPhone 4 iOS 8: wskazówki, porady, instrukcje

Aktualizacja mobilnego systemu operacyjnego telefonu jest ważnym procesem. Ale nie zawsze trzeba umieścić najnowszą wersję systemu operacyjnego. Czasami lepiej jest zatrzymać się na starym zespole. Najczęściej kwestia aktualizacji systemu na urządzeniu mobilnym zaskoczony iPhone właścicieli. Po tym wszystkim, z nowego systemu operacyjnego nie są najnowsze i najbardziej interesujące możliwości, które przyciągają prawie wszyscy. Dziś, aby dowiedzieć się, jak zainstalować iPhone 4 iOS 8. Czy muszę zrobić to w ogóle? Jakie są cechy procesu, mogą wystąpić? Odpowiedzi na wszystkie te pytania zostaną podane poniżej.


Czy mogę zainstalować iOS 8

Pierwszą rzeczą, którą należy rozumieć jako idea jest rozsądna. Czy mogę zainstalować na iPhone 4 iOS 8?

Odpowiedź na to pytanie nie potrwa długo. Tak, iPhone jest naprawdę możliwe, aby umieścić najnowszą wersję systemu operacyjnego. Ale warto to zrobić?

Sama iPhone 4 nie jest zbyt silny. Dlatego też, w celu ustalenia „osiem” na nim nie jest zalecane. Chodzi o to, że podczas pracy z smartphone na iOS 8 pojawiają się hamulce i opóźnień.

Ale właściciele iPhone 4S może przynieść pomysły w życie bez problemów. Należy zauważyć, że w tym przypadku opóźnienie nie jest zbyt duża, są one niemal niewidoczne. W związku z tym nie jest prosta odpowiedź. Każdy musi decydować za siebie, jeśli tego wymaga on iOS 8. wersję.

Metody aktualizacji

Jeśli chcesz pracować z najnowszej kompilacji „jabłko” systemu operacyjnego, można to zrobić bez większych trudności. Jak zainstalować iPhone 4 iOS 8? W taki sam sposób, jak w przypadku każdej innej „jabłko” gadżetu. Zasady aktualizacji oprogramowania firmy Apple są zawsze takie same.

Wśród nich są następujące metody:

 • używać iTunes;
 • pracy z Internetem.

Dokładnie tak, jak działać? To każdy decyduje za siebie. Wszystko zależy od preferencji właściciela smartfona. Może być zainstalowany na iPhone 4 iOS 8 i przez specjalistyczny program i po prostu za pomocą smartfona i połączenie z internetem. Następny zostaną opisane bardziej szczegółowo dla każdego scenariusza.

Pomoc iTunes

Zacznijmy Najczęstszym sposobem – pracować z iTunes. Ta aplikacja powinna być w każdym właściciela „jabłko” gadżetów. To może pomóc szybko odzyskać swoje dane, informacje lub pobrać aktualizację oprogramowania.

Jak zainstalować iPhone 4 iOS 8? Trzeba tylko trzymać się małym instrukcji. Wygląda to mniej więcej tak:

 1. Zainstalować na komputerze najnowszą wersję programu iTunes wykorzystywanych do gadżetu.
 2. Podłączyć iPhone do komputera. Zaleca się stosowanie kabla USB.
 3. Uruchom program iTunes. Poczekaj na urządzeniach synchronizacji.
 4. Naciśnij lewą część okna w imieniu podłączonego telefonu i przejdź do zakładki „Ogólne”.
 5. Po prawej stronie okna aplikacji, aby wybrać przycisk „Odśwież”. Kliknij na nim i trochę poczekać. Będzie sprawdzać aktualizacje na smartfonie.
 6. Przeglądaj informacje o nadchodzącej aktualizacji. Zgadzam się z funkcjonowaniem i kliknij na etykiecie „Pobieranie i aktualizowanie”.

Od tej chwili, to jest jasne, w jaki sposób zainstalować iPhone 4 iOS 8. Po powyższe działania muszą poczekać trochę dłużej. System operacyjny jest zaktualizowany, po czym restartuje smartfonów. Szybkie, łatwe, proste!

Przez Wi-Fi

Ale to tylko jedna z opcji uaktualnienia. Oprócz proponowanego algorytmu mogą skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu, aby wykonać zadanie. Rozwiązanie to znacznie upraszcza proces.

Może być zainstalowany na iPhone 4 iOS 8? Proste! Zwłaszcza, jeśli użytkownik jest w zasięgu ręki mają dostęp do Wi-Fi. Ta opcja jest najprostszym, ale to nie jest wiarygodne. Nie ma gwarancji dla udanej aktualizacji oprogramowania.

Aby pobrać nowy system operacyjny na iPhone 4 przy użyciu Wi-Fi, wymagane jest:

 1. Bezprzewodowy Internet w urządzeniu. Aby to zrobić, należy przejść do „Ustawienia” – „Network” – „Wi-Fi”, a następnie przełożyć dźwignię przełącznika w tryb. Następnie użytkownik zostanie poproszony o wybranie sieci, która połączy. Jeśli to konieczne, wprowadź hasło.
 2. Idź do "Ustawienia" – "Ogólne" – "Software Update"
 3. Na liście, która się pojawi, kliknij w wierszu, który mówi „Pobierz i zainstaluj”.
 4. Po pobraniu, kliknij „Install” i trochę poczekać.

Na tym etapie, cały proces się kończy. Update, zainstalować, a następnie nastąpi ponowne uruchomienie urządzenia. Następnie właściciel smartfonu zostaną zaoferowane do pobierania informacji poprzez iTunes lub iCloud.

Praca z Wi-Fi

Oczywiście, zarówno iPhone 4, aby zainstalować iOS 8. Należy zauważyć, że aktualizacja systemu operacyjnego za pośrednictwem Wi-Fi posiada szereg funkcji. Jeśli nie są one brane pod uwagę, to jest możliwe, aby zniszczyć proces inicjalizacji systemu operacyjnego.

Każdy właściciel „Apple” smartphone musi stosować się do tych wytycznych:

 1. Przed aktualizacją oprogramowania trzeba ładować telefon. Lepiej, żeby to nie była mniejsza niż 50% naładowania.
 2. Czasami zmiana za pomocą Wi-Fi nie może być pomyślnie zakończona. W tym przypadku jest oferowany z albo spróbować ponownie lub użyć iTunes.
 3. System operacyjny uruchamia ładowanie w tle. IOS 8 waży około 1 GB. W związku z tym konieczne jest, aby trochę poczekać. W tej chwili nie jest zalecany do pracy z telefonem komórkowym. Wyłącz to też jest niemożliwe.
 4. Aktualizacja przez Wi-Fi jest dostępny tylko na jailbreak iPhone'a.

Pamiętaj, to nie jest tak trudne. Jeśli nikt nie sposób zaktualizować nie pomoże, należy skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Apple lub nosić urządzenie do centrum serwisowego.