592 Shares 6904 views

Phones „windose”: modele i wady

Telefony „windose” są przedmiotem debaty dużo miłośników wszystkich trzech systemów operacyjnych. Mówimy o takim systemie operacyjnym jako „Agios”, „Android” i oczywiście „windose Fawn”. I dwa pierwsze właściciele często mają tendencję do przyłączenia się razem w celu stworzenia stworzenie „Microsoft” w miejscu, które są, ich zdaniem, powinien podjąć. W tym artykule będziemy mówić o tym, co niedociągnięcia są telefony z systemem operacyjnym „windose Fawn” i podać przykłady smartfonów z odpowiednimi cechami.


"Nokia 535 Lyumiya"

Telefony „windose” Wyjście obsługuje jedną kartę SIM, a także dwóch. W naszym przypadku jest to ostatnia opcja. Podwójny, jak już zostało nazwane, maszyna jest w paśmie GSM i obsługuje trzeciej generacji sieci komórkowych. Jego wymiary w przestrzeni trójwymiarowej: 1402 przez 72,4 o 8,8 milimetra. Masa urządzenia wynosi 146 gramów. Telefony „windose” często nie są wyposażone w najbardziej pojemny akumulator, a przykładem tego możemy od razu zobaczyć: 535-I model posiada fabrykę baterii, przeznaczony do 1905 miliamperów na godzinę. Telefon został wydany w 2015 roku. Limit podobną zdolność wynosi 336 godzin. Ekran wyposażony jest w technologię matrycy IPS, która ma 16 mln kolorów są odcienie. Rozdzielczość ekranu – 540 960 pikseli. W zestawie czujników jest tylko czujnik zbliżeniowy, automatyczna regulacja podświetlenia nie. Aparat ma rozdzielczość pięciu megapikseli. Procesor jest taktowany 1200 MHz. Składa się on z czterech podstawowych prac. RAM jest jeden gigabajt oraz pamięci flash – tylko osiem.

"Nokia 730 Lyumiya"

Telefony „windose 8,1” w górę dość imponującej liście, a to kolejny podwójny modyfikacji, tym razem model 730 został opracowany i został wydany rok wcześniej niż poprzednim przeglądzie przedmiotu. Jeśli mówimy o wymiarach długość wynosi 134,7, szerokość – 68,5, a grubość – 8,9 mm. Nawiasem mówiąc, smartfon wyposażony jest w moduł LTE sieci komórkowych czwartej generacji. Wystarczy cenny składnik, który automatycznie sprawia, że urządzenie podlegające potencjalnego porównania. Kiedy masa równa 134 gramów, smartfon wygląda dobrze, ale leży wygodnie w dłoni. Urządzenie jest przeznaczone do baterii 2200 miliamperów na godzinę, który, nawiasem mówiąc, również nie jest zły, ale można zrobić więcej. Ciągły czas rozmowy maszyna może rozciągnąć się do 22 godzin czuwania – sześć sto. Szablon mamy w tym przypadku AMOLED. odwzorowanie kolorów na tym samym poziomie – szesnaście milionów kolorów. Rozdzielczość ekranu – 720 do 1280 pikseli. System operacyjny zainstalowany na pokładzie urządzenie, – „Vindous Fawn” wersja 8.1.

Jakie telefony „windose” można kupić? Należy to zrobić?

Do tej pory, w rzeczywistości jedynym producentem systemu operacyjnego „windose Fawn” i natychmiast produkty, które go używać, jest firma „Microsoft”, które z powodzeniem „wchłania” fińskiego producenta, a mianowicie firmę „Nokia”. Ale natychmiast można zidentyfikować jeden problem z tych urządzeń, który znajduje się wszędzie. Ta rozbieżność od deklarowanych wartości produktów, ponieważ zawsze istnieje szansa na mniejsze pieniądze kupić alternatywny smartfon, który ma niemal identyczną specyfikację, która jest po prostu oparte na innym systemie operacyjnym.

Tworzenie podrobiony lub przypisać status flagowego

Firma „Microsoft” nie posiada bardzo jasną politykę. Co kilka miesięcy opinia publiczna nie jest nowym urządzeniem, które menedżerowie starają się promować jako „flagowy, przyćmiła wszystkie inne modele”. Nie jest jasne, w jaki sposób w stosunkowo krótkim okresie (3-4 miesiące), „flagowy” może stracić swoją jakość. Czy ludzkość osiągnęła poziom rozwoju, który jest w stanie tak szybko, o ile to możliwe, aby podnieść poprzeczkę? To wszystko jest oczywiście sarkazm. Ale uwolnienie wielu tak zwanych „mistrzów” na „Microsoft” może być postrzegane jedynie jako próbę sprzedaży maksymalną liczbę urządzeń, aby uzasadnić ich w oczach samych kupujących.

wady Software

W tej dziedzinie zdecydowanym liderem jest firma amerykańska „EPL”. Nawet bardzo stare urządzenia nadal są ważne przez całe życie, a jeśli mówimy konkretnie, dopóki tych smartfonów spośród aktualizacji oprogramowania. Na czym polega problem? Dać użytkownikowi cieszyć starego żelaza za pomocą nowych funkcji, które otwierają się do poprawy systemu operacyjnego i uwalniają aktualizacji. Przez trzy lata, „Eply” przywodzą na myśl system operacyjny, dostarczanie aktualizacji na urządzeniu klienckim.

„Androidovskie” Producenci robią to przez półtora roku, choć prace w tym kierunku, starając się przedłużyć czas. Ale „Microsoft” wysadzony w stosie ziemi, pozostawiając swoim użytkownikom praktycznie nic. To jest odpowiedź na pytanie, jak zainstalować „windose” na telefonie, jedynym sposobem – poczekać aż środek zapewni nam dodatku Service Pack dla systemu operacyjnego.