624 Shares 8501 views

Jak zainstalować gry rynkowej na Meizu: krok po kroku

Zakup nowego telefonu rzadko wymaga dodatkowej konfiguracji czegokolwiek. Użytkownik przychodzi do sklepu, wybrać model i instalacji karty SIM, można go od razu używać. Ale w tym przypadku telefon będzie kosztować droższe niż pierwotny koszt. Jeśli kupujesz urządzenie bezpośrednio od producenta, być może trzeba będzie „ciężko pracować”, aby prawidłowo ustawić go i nauczyć się, jak ustawić grze rynkowej na Meizu.


producent

Dziś zajmiemy się smartfony Meizu. Ta międzynarodowa chińska firma działa od 2003 roku i produkuje nie tylko smartfony, ale także wielu innych cyfrowych urządzeń elektronicznych. W ciągu ostatnich kilku lat udało mi się wyrwać na czołowych pozycjach.

Cztery lata producenci tworzyć graczy, wśród których były dość popularne modele Meizu E3. Od 2008 roku zaczął produkować smartfony. Przez długi czas nikt nie brał poważnie. Nadal konkurować z Nokia, Samsung czy Sony byłoby niezwykle trudne.

interfejs

Być może zastanawiasz się, jak zainstalować gry rynkowej na Meizu, jeśli telefon został zakupiony w Chinach. Na przykład, bardzo często użytkownicy kupili smartfon w zasobów zagranicznych. Zazwyczaj jest to tańsze. W zależności od kosztów, można zaoszczędzić aż do 300 $. Ale po pierwsze, rozważmy interfejs smartfona z Meizu zrozumieć, jakie narzędzia mogą być obsługiwane, aby ustawić grze rynkowej.

W kwietniu 2017 roku, modele Meizu musi zostać zaktualizowana do wersji Flyme OS 6. Ale do tej pory nie wszystkie urządzenia. Nawet niektóre z najnowszych modeli M5 Uwaga również pracować z OS 5.2. Dlatego uważamy interfejs z powłoki tej wersji.

Tak więc, jeśli nie zagłębiać się w szczegóły, to wygląda na blokadę ekranu, pulpit, i tak dalej, bo to nie ma nic wspólnego z tym, jak zainstalować gry rynkowej na Meizu M3, to lepiej zwrócić uwagę na oprogramowanie.

Personel trochę miękkie. Są bardzo proste w obsłudze, nie mają żadnych fantazyjnych animacje i inne rzeczy. To po prostu chciał zrobić deweloperów. „Kalendarz” okazał się wiele razy łatwiejsze niż „uwalniania” Google analogowych. Prosta i dyrygent dla wyszukiwań w systemie. „Galeria” zbyt minimalistyczne, ale obraz pokazuje – i to jest ważne.

„Budzik” kryje się nie tylko ustawienie czasu budzenia, ale również czas, zegar światowy i stoper. Zadowolony „kalkulator” otrzymany dodatkową funkcję konwersji walut. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest bardzo proste, więc niektóre mogą wydawać się nudne. Flyme powłoka pozwala użytkownikowi ustawić donastraivat i wszystko chce. Ale żeby to zrobić, będzie musiał grze rynkowej. Jak zainstalować na Meizu M3S ten program, należy rozważyć dalsze.

play Market

Aby być precyzyjnym, to oprogramowanie o nazwie Google Play, ale do 2008 roku Android Market. Stąd nazwa ludu zbiorowo. Jest to sklep, w którym można instalować gry i aplikacje. Natychmiast pobrać książek i filmów, muzyki, widgety, motywy, i tak dalej. Sklep jest dostępny dla wszystkich użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android.

Aby zainstalować tę usługę, można używać na dwa sposoby. Jednym z nich jest użycie wbudowanego instalatora, a drugi – pobierz plik APK. Wraz z tych technik i dowiedzieć się o niektórych błędów, które mogą pojawić się na ścieżce użytkownika.

Wbudowany w instalatorze

Jest to najprostsza metoda, która nie wymaga do niewiarygodnych wysiłków. Wystarczy znaleźć skrót na pulpicie o nazwie „Top”, lub Hot Apps. Można powiedzieć, że to jest markowych odpowiedników „Google Play” od Meizu. Jeśli jakoś nie lubią gry rynkowej, można korzystać z tego oprogramowania do instalacji gier i aplikacji. W ogóle, tu jest taki sam wybór oprogramowania.

Etykieta kolor niebieski, pośrodku którego białego płomienia. Wciśnij go, a przed tobą jest lista najbardziej popularnych aplikacji. Następnie wybierz Usługi Google i ustaw go. Pamiętaj, że musisz pobrać połączenia internetowego. To nie ma znaczenia, to będzie bezprzewodowej lub sieci komórkowej. Plik waży 4 MB, więc dużo ruchu nie wymagają.

Metoda ta jest wygodna i fakt, że po zainstalowaniu tej aplikacji, system poprosi o ponowne uruchomienie maszyny (M3 lub M5 Meizu uwaga). Jak zainstalować gry rynkowej po restarcie? Po włączeniu telefonu pojawi się na pulpicie skrót do Google Play. Instalator może usunąć go teraz nie będzie już być użyteczne. Z wyjątkiem sytuacji, gdy sklep będzie „lag”. Następnie za pomocą usług Google jest łatwe, aby je zresetować.

Pobierz plik APK

Oczywiście, zdarza się to rzadko, ale telefon nie chce pracować z usług Google. Nie ma innego sposobu, aby zainstalować sklep z aplikacjami na smartfonie. W tym przypadku jest to niezbędne do korzystania z komputera osobistego. Metoda polega na pobraniu pliku instalacyjnego komputer i wyrzucając pamięć swojego telefonu.

Najpierw trzeba znaleźć „Sklep Play” w Internecie. Sprawiają, że nie jest to trudne. Może być instalowany w wielu miejscach, i to jest absolutnie bezpieczne. Po trzeba podłączyć urządzenie do komputera. Teraz rzucamy pobrany plik do systemu smartphone. można je łatwo znaleźć i stworzyć specjalny folder dla tego produktu. Użyć Pobierz. Ten folder zawiera wszystkie pobrane pliki.

Można wtedy wyłączyć smartfon. Teraz, że system dał nam szansę, aby zainstalować plik APK, trzeba, aby umożliwić proces ten się stało. Kliknij na ikonę „Ustawienia”, czego szukasz sekcji „Bezpieczeństwo”. Jest to ciąg „Nieznane źródła”. Jest to konieczne, aby umożliwić telefon zainstalować oprogramowanie ze sklepu.

Wtedy wszystko jest proste. W folderze wyrzucony z pliku PC i kliknij na nią. W sklepie jest ustawiana automatycznie. Jeśli po prostu nie działa, a następnie spróbuj znaleźć kilka plików. Być może instalować uszkodzonego pliku APK.

niepowodzenie

Wiedzieć jak ustawić grze rynkowej na Meizu – to połowa sukcesu. Zdarza się, że niektórzy nie mają wystarczającej wiedzy. Aplikacja „Google Play” nie można pobrać. Aby to zrobić, można spróbować, aby przejść do „Ustawienia”, aby tam odnaleźć w zakładce „Aplikacje”. Oto lista różnych plików. Tutaj znajdujemy wiersz z „Menedżer urządzeń”.

W oknie, które zostanie otwarte będzie dużo informacji. Nie ma nic zbędne, pożądane jest, aby nie dotykać. Musimy znaleźć wiersz „Pamięć”, a z drugiej strony, naciśnij przycisk „Wyczyść dane”. Teraz wracamy do sklepu i spróbuj ponownie zainstalować żądaną aplikację.

Drugie konto

Mogą wystąpić inne błędy ze swoim M5 lub Meizu M3 Note. Ustaw Odtwórz rynku jako całości proste. Jednak błędy, które pojawiają się z nim, nie zawsze jest łatwe do rozwiązania. Jeśli nie można zainstalować oprogramowanie, a poprzednia wersja nie działa, można spróbować innego rozwiązania.

Utwórz nowe konto. Przejdź do sekcji „Ustawienia” obok „Konto”, a następnie dodać nowy dla „Google”. Rozwiązanie to nie jest trudne. Ale jeśli nagle nie wiesz, jak je tworzyć samemu, wystarczy wpisać adres email i hasło. Być może trzeba potwierdzić utworzenie nowego profilu w mailu.

Teraz otwórz „Sklep Play”. Wniosek musi przełączyć na stare konto na nowo utworzone. Teraz można spróbować zainstalować dowolną aplikację lub grę. Jeśli wszystko jest w porządku, należy przełączyć się do starego profilu. Praca sklep musi zostać przywrócony, a wszystkie nietrwałe ponownie może zostać zainstalowany. Jeśli nie chcesz nowo utworzonego konta, możesz wrócić i usunąć lub zostawić dla takich przypadków.

aktualizacja

Były też inne problemy z M3, M5 lub U10 Meizu. Jak zainstalować gry rynkowej, jest już jasne. A oto, jak radzić sobie ze wszystkimi jego błędami – nie jest jasne. Korzyść z twórców próbują znaleźć rozwiązania tych problemów. W ubiegłym roku było to aktualizacja Flyme, które nie są dopuszczone do uruchomienia „Play Market”, jeśli smartfon nie była karta SIM. Po przyszedł „Update”, co dało możliwość poprawiania błędów związanych z instalacją za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej. Więc nie był to sposób na „kasowanie danych”, które zostało wspomniane wcześniej.

Aktualizacje często niesie ze sobą nowe wyzwania. Dla tych, którzy nie mają po zakupie smartphone „Usługi Google” zaczęły pojawiać się trudności z ich instalowania. Błędy te nie są rozwiązywane za pomocą wbudowanego instalatora. Dlatego konieczne było używać tylko pliki APK. Niektórzy użytkownicy wystarczy zaktualizować gry rynkowej.

nagły wypadek

Problemów napotkanych w różnych modeli, w tym Meizu M3 Mini. Jak zainstalować gry rynkowej, a chcą wiedzieć właścicieli tego modelu. Jeśli wszystkie z powyższych metod nie przyjdziesz, to konieczne jest stosowanie ekstremalnych metod. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwa. Ale jedna bezpieczna i nadaje się nawet dla niedoświadczonych użytkowników, ale drugi może prowadzić do uszkodzenia oprogramowania urządzenia.

Tak więc, pierwsza opcja – jest ustawiony na swojej fabryce (Hard Reset). Pamiętaj, że ta opcja spowoduje całkowitego oczyszczenia pamięci i wymazać wszystkie ustawienia interfejsu użytkownika. Po tym wszystkim, masz zupełnie nowy system.

Aby to zrobić, przejdź do menu "Ustawienia". Uważamy, że „Przywracanie oraz tworzenie kopii zapasowych.” Przed rozpoczęciem tego procesu, musisz potwierdzić, że jesteś gotów stracić wszystkie dane osobowe. Niepożądane jest, aby przerwać resetu i ponownego uruchomienia komputera. Hard Reset może być uruchomiony przez naciśnięcie przycisków. Aby to zrobić, należy użyć przycisku zasilania i głośności w górę. Po ich trzymać, smartfon zacznie się ponownie uruchamiać. Można przełączać przyciski głośności. prasa Dane jasne i czekać na zakończenie procesu.

Ponadto, aby przywrócić ustawienia fabryczne, można spróbować „przeprogramować”. Ale jest to odrębna kwestia. Niedoświadczeni użytkownicy mogą zrobić dużo błędów. Ostatnia opcja – jest to skrajny przypadek. Odpowiadając na pytanie o tym, jak zainstalować gry rynkowej na Meizu, staje się jasne, że byłoby wystarczy użyć wbudowanego instalatora lub rozszerzenie pliku APK.