396 Shares 4546 views

Smartphone "Lenovo A369i": opinie, zdjęcia, specyfikacje, instrukcje

Gadżet z pełnym zestawem najbardziej pożądanych cech – „Lenovo A369i”. To była jego szansa, a także oprogramowanie i sprzęt do napełniania tego gadżetu zostaną omówione w niniejszym materiale głównej. Nie będzie również biorąc pod uwagę zalety i wady, na podstawie której zalecenia dotyczące nabycia tego urządzenia.


Segment gadżet

Wszystko smartfony oznaczenie modelu „Lenovo”, który zaczyna się na literę „A” odnosi się do segmentu low-end. A369i w tym zakresie – nie jest wyjątkiem. Jest to typowy telefon low-end, który posiada wszystkie najbardziej pożądanych cech, a nie ma nic zbędne. Wygrywa rozwiązuje najbardziej rutynowych zadań dziś. Jest to świetne urządzenie do komunikacji, czytanie książek, przeglądanie stron internetowych i filmów.

Opcje Smart Phone

dostarczone w tej maszynie budżetowego przedstawia się następująco:

 • Bardzo „inteligentne” telefon wklejony z folią ochronną.
 • Bateria 1500 mAh.
 • Stereo gospodarka z miernej jakości dźwięku.
 • Ładowarka.
 • Instrukcja obsługi w wielu językach.
 • Kabel interfejsu.
 • Karta gwarancyjna.

Natychmiast należy zauważyć, że pakiet zawiera bardzo wysokiej jakości i szczegółowe instrukcje. „Lenovo A369i” jest wyposażona w folię ochronną (to jest bezpośrednio osadzona na płycie czołowej). Dlatego pełna lista akcesoriów nie wystarczy tylko 2 elementy: osłona karty pamięci. Muszą kupić dodatkowy koszt. Melomani po prostu nie podoba mi się jakość dźwięku stereo kompletne i będą musieli kupić oddzielny wysokiej jakości przewód głośnikowy.

Projektowanie i administrowanie

Na wyświetlaczu panelu przedniego jest umieszczony, którego przekątna jest skromny jak na dzisiejsze standardy 4 cali. Nad nim wyświetlane słuchawki i znajduje się poniżej typowego panelu sterowania urządzenia składającego się z kluczem 3-touch bez oświetlenia. Więcej poniżej w otworze panelu jest konwersacyjne mikrofon. Na dolnej i lewej krawędzi smartphone nie ma interfejsu lub kontrole. Na górnym końcu devaysa zgrupowane przycisk blokady i porty: 3.5mm audiodzhek i mikro-YUSB. Na prawym boku telefonu inteligentnego ma swoje dwa przyciski regulacji głośności. Tylna pokrywa usunięta głośny otwór głośnika i komorą główną. Istnieje również logo producenta. Istnieją trzy schematy kolorowe do obudowy urządzenia, w tym: biały, żółty i czarny. W dwóch pierwszych przypadkach, powłoka błyszcząca i jest dobrze zebrano palców i brudu. Ale w czarnej powierzchni rozluźnienia i takich problemów właściciele tego gadżetu nie powstaje.

procesor smartphone

W sercu „Lenovo A369i” jest bardzo skromny jak na dzisiejsze standardy chipie. To wskaźnik MT6572 «W». On ma tylko 2 moduł komputerowy oparty na energooszczędnej architekturze „A7”, ale może pochwalić się wysoki poziom wydajności. Sam procesor wytwarzane sposobem według normy 28 nm. Częstotliwość zegara każdego z modułów może osiągnąć 1,3 GHz przy maksymalnym obciążeniu. Ten procesor bez problemu poradzić sobie z takimi zadaniami jak przeglądanie zasobów internetowych, czytanie książek, słuchanie radia i muzyki, prostą grę entry-level. Nawet filmy na nim, można patrzeć, ale nie jest to rozdzielczość 1920 x 1080 (chociaż w niektórych przypadkach może nie działać). To z pewnością nie będzie działać na urządzeniu, więc jest to najbardziej wymagający zabawki 3D. Ten układ nie jest przeznaczony dla nich – w tym celu trzeba kupić droższe urządzenia.

Wyświetlacz oraz akcelerator graficzny

Przekątna ekranu w tym telefonie jest bardzo skromny, jak w chwili obecnej, i jest tylko 4 cali. „TFT” rozdzielczość ekranu wynosi 800 x 480. Ekran jest wykonany w technologii Matrix. Pomiędzy powierzchnią i dotykowym ekranie ma warstwę powietrza. Dlatego też jakość wyświetlacza nie jest doskonały, a na kąty inne niż 90 stopni jest zniekształcony zdjęcia. Niezaprzeczalną zaletą tego urządzenia jest obecność akceleratora graficznego – „Mali-400MP”. Wybitny poziom wydajności nie może się pochwalić, ale jego zasobów sprzętowych jest wystarczająca do wyświetlania obrazu na małym ekranie. W ten sposób dodatkowy ładunek jest usuwany z procesora centralnego, który nie będzie dalej przetwarzać informacje o obrazie.

Urządzenie kamera

Jest tylko główny aparat w „Lenovo A369i”. Zdjęcia i wideo, uzyskane za pomocą bardzo skromny jakości. Nie jest to zaskakujące: jest ona oparta na czujniku zaledwie 2 megapikseli. Nie wystarczy, aby uzyskać wysokiej jakości zdjęcia i filmy. Również w smartfonie bez podświetlenia i systemu automatycznego ustawiania ostrości. Oznacza to, że urządzenie to nie może wykonywać zdjęcia w słabym świetle, a gdy próbuje przechwycić tekst, będzie on w większości przypadków niewyraźne. Kamera może strzelać tylko w 720 p.

pamięć

"Lenovo A369i" chwali mając tylko 512 MB pamięci RAM. Nie wystarczy do uruchomienia wymagających zastosowań. W takim przypadku, użytkownik może liczyć na maksymalnie 200 MB. Pozostałe 312 MB zostaną zajęte przez system operacyjny i zainstalowanego oprogramowania. Zintegrowany pojemność jest dość skromne: w sumie 4 GB. Użytkownik może użyć wszystkich swoich potrzeb 1.27 GB. Reszta jest zajęta przez system operacyjny i zainstalowanego oprogramowania firmowego powłoki. Szczególną kompensacja małych mocy wbudowanym urządzeniu pamięci jest występowanie szczeliny Fitting karty pamięci flash, maksymalna wielkość, która może być 32 GB. Ale znowu, nie wszystkie programy można zainstalować na dysku zewnętrznym, a w pewnym momencie będzie musiał wybrać oprogramowanie, bez którego nie może zrobić. Ale osobiste zdjęcia i filmy muszą być przechowywane na dowolnej usługi w chmurze. Pozwoli to zapobiec ich utracie w przypadku utraty lub uszkodzenia devaysa.

autonomia gadżet

Mała pojemność kompletnej baterii – jest to jedna z głównych wad „Lenovo A369i”. Funkcje to nie ma naprawdę imponujące: jedynie 1500 mAh i 1-2 dni na baterii o średnim poziomie obciążenia. Wymagający zabawki tego typu smartphone może nie działać prawidłowo, i skrócić żywotność baterii mniej niż 24 godzin, właściciel tego urządzenia nie będą działać. Jednak w przypadku korzystania z telefonu jak zwykle „dialer” dla rozmów i SMS będzie zwiększenia czasu autonomii maksymalnie 3 dni. Prąd wyjściowy z pełnej urządzenia załadowczego 700 mA. Zatem, podejmuje się ładowanie akumulatora 1500 mAh / 700 mA = 2,15 godziny. Czyli co 1-2 dni będzie musiał wydać aby naładować swój telefon.

Komunikowanie

Lista bezprzewodowych interfejsów, takich jak ten:

 • Wi-Fi (maksymalna prędkość 100 Mbit / s, jest idealny do pobierania dużych plików).
 • Bluetooth (smartphone umożliwia podłączenie różnych urządzeń, a także wymiany niewielkiej ilości danych z podobnych telefonów „inteligentnych”).
 • Mobile Network 2 i, oczywiście, trzeciej generacji (w tym ostatnim przypadku stawka może wynieść 7 Mbit / s, to wystarczy do połączenia wideo, oprócz tego, że proces komunikacji będzie trudno w tym przypadku: jedna kamera z tyłu spowoduje że albo będziesz widzieć rozmówcę, czy on ciebie).

Przewodowy interfejs w tym urządzeniu tylko dwa: mikro-YUSB i 3.5mm audiodzhek.

Oprogramowanie systemowe

OS „Android” jest dość przestarzała wersja 4.2 i własności powłoki od producenta – jest to system oprogramowania, który działa pod kontrolą smartphone „Lenovo A369i”. Spodziewać się aktualizacji nie jest konieczne dla niego. Urządzenie już od dawna obecne na rynku, aw tym czasie firma produkuje nie uwalnia żadnych nowych wersji oprogramowania systemowego. Reszta urządzenia zostały zainstalowane na standardowym zestawie oprogramowanie:. „Google” klientów międzynarodowych sieci społecznych, osadzonymi apletów i zestawem oprogramowania firmy Wszystko inne jest nowo wybite właściciele tego gadżetu będzie musiał zainstalować z aplikacji sieci sklepów lub innych źródeł. Dopiero teraz wiele programów nie będzie działać zainstalować: Wbudowana pamięć całkiem sporo.

Gwarancja ceny

Telefon „Lenovo A369i” na początku jego sprzedaży – został wyceniony na 120 $ – w listopadzie 2013 r. Teraz jego wartość w czerni spadł prawie 2 razy i to 65 dolarów. Z kolei mniej praktyczne, żółty i biały korpus szacuje się na droższe $ 4 – 69 dolarów. Za te pieniądze można dostać gadżet z pełnym zestawem najbardziej pożądanych cech. W tej niszy jest jednym z najlepszych smartfonów na bieżąco.

Liczba właścicieli

Istnieje wiele niedociągnięć w „Lenovo A369i”. Recenzje przeznaczyć takie z nich:

 • Brak czujnika GPS. Devaysa określić położenie można tylko przy użyciu systemu A-GPS. W mieście działa system całkiem poprawne. Ale na torze błąd może wystąpić w ciągu kilku kilometrów. Punkt ten nie ma decydującego znaczenia dla tych, którzy nie planują używać smartfonu jako nawigator GPS.
 • Niska jakość ekranu i główną komorę, która kompensowane demokratycznej metce 65 $.

Ale następujące zalety tego urządzenia:

 • Wysoka jakość wykonania.
 • Doskonały składnik oprogramowania, który jest oparty na „Laucher Lenovo” shell marki.

streszczenie

Oczywiście, „gwiazdy nieba” nie jest wystarczająco „Lenovo A369i”, ale doskonałe „koń pociągowy” dla każdego dnia z pełnym zestawem funkcji, to na pewno jest. Jeśli potrzebujesz tylko takiego urządzenia, można bezpiecznie kupować. Ten smartphone będzie spełniać wszystkie oczekiwania w tej sprawie.