547 Shares 4945 views

Pociąg i samolot z trasą „Moskwa – Petersburg”. Odległość między Czelabińsku i Petersburgu

Petersburg-północna stolica naszego państwa, więc wraz z Moskwy, miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym. We wszystkich obszarach ziemi, gleby i przepływu powietrza ścieżce tutaj, a jednym z najbardziej popularnych jest Czelabińsk. Jest to największe miasto i centrum administracyjne Uralu południowych, gdzie skoncentrowane życie przemysłowym i kulturalnym regionu.


Kierunek „Moskwa – Sankt Petersburg” jest konieczne dla skutecznego biznesu
komunikacja w kraju, realizacja dużych projektów z udziałem zaproszonych ekspertów, rozwój życia kulturalnego miasta, komfort obywateli, którzy zamierzają podróżować, studiować, lub ich krewnych.

Opcje na drodze

Wzdłuż drogi, „Moskwa – Sankt Petersburg” jest nie tylko ważne, aby dotrzeć na czas do celu, ale także spędzić czas na drodze bezpiecznie i komfortowo. Nowoczesny system transportowy pozwala wybrać nie tylko pojazd, ale także warunki, czas przyjazdu, stopień komfortu, w zależności od życzenia pasażera. Jeśli masz czas, aby przejść, warto zapoznać się z dostępnych opcji, aby wybrać najlepszy produkt.

dystans

Czelabińsk – Petersburg – dość duża odległość. Droga samochodem szacuje się w przedziale od 2500 km, co oznacza, na drodze nawet trzeba wydać więcej niż jeden dzień, około 37-40 godzin w sprzyjających warunkach pogodowych. Jest to duże obciążenie dla kierowcy i pasażerów, a także kosztów benzyny, więc należy zwrócić uwagę na propozycje firm transportowych.

Jak można pokonać ten dystans? Tradycyjne opcje: autobusem, pociągiem lub samolotem.

Która opcja jest lepsze, to trudno powiedzieć. W chwili obecnej, cena transportu lotniczego staje się bardziej opłacalne, w związku z tym nie ma potrzeby jechać do Petersburga „na szezlongu,” ruchome autobusy i pociągi z transferów. Rozważmy wszystko w porządku.

popędzać

Pociąg Moskwa – Petersburg jest wygodne, ponieważ jest prosty i łączy te dwa punkty wzdłuż najkrótszej drodze. Oczywiście, że staje się jedynym rozwiązaniem dla tych, którzy boją się latać. W tym kierunku pociągi 146u, 191u, a przejeżdżający pociąg z 039ts Astanie.

146u trenować Czelabińsk – Petersburg przechodzi przez cały dzień. Na swojej drodze on pokonuje 2682 km, przechodząc przez takie stacje jak pasażerskiego Jekaterynburgu, Perm-2 pasażerski Kirowa, Niżny Nowogród Moskwa, dywan-1, Vladimir, Moskwa Kurskiem, Twerze. Pociąg odjeżdża z Czelabińska na 10:02 i przyjeżdża na stacji Ładoga na 05:57. Po drodze pasażerowie spędzą 1 dzień i 20 godzin. Pociągi odpowiedni poziom komfortu dla przyjemnego spędzania wolnego czasu, działa wagonie restauracyjnym, a przewody są zawsze oferowane herbatę i kawę. Ceny biletów zależą od klasy. Przykładowo, bilet na zarezerwowane miejsce będzie kosztować około 3400 p, przedział. – 7000 str i luksusowe -. Nieco ponad 11500 pkt. Pociąg Moskwa – Petersburg idzie cały rok, dzień, który pozwala zaplanować swoją podróż z wyprzedzeniem.

Pociąg 191u jedzie do Petersburga nieco inną trasą, ale droga trwa 1 dzień i też trochę więcej niż 20 godzin. Nie wolno jeździć pociągiem do Moskwy, a po Jekaterynburg i Perm jego trasa biegnie na północ, wpływając Vologda, Cherepovets i Wołchow. Pociąg przyjeżdża jako stacji Ładoga w Petersburgu. Czas odjazdu pociągu Czelabińsk – Petersburg – 14:50 czasu moskiewskiego i przyjazdu – 11:12 rano. na zarezerwowane miejsce ceny nie różnią się od 146u lotu, i nieco droższe coupe.

Przechodząc z pociągiem Astana przybywa w Czelabińsku 14-50. Ceny biletów tutaj powyżej, zastrzeżone siedzenia będzie kosztować nieco ponad 4 i pół tysiąca, a coupe – i na 8 i pół.

szczegóły

Dla tych, którzy są zainteresowani w przeciwnym kierunku, warto wiedzieć, że jest pociąg z 145 Petersburg – Czelabińsk. Zaczyna się od Petersburga do 13-54 i przybywa w Czelabińsku 6-45 następnego dnia. W przeciwnym kierunku pociąg jedzie godzin i 16 godzin.

bilety kolejowe można kupić z wyprzedzeniem przez Internet, za pośrednictwem specjalnych stron. Następnie można wymieniać e-bilety bezpośrednio w budynku dworca kolejowego, drukując je w specjalnym terminalu. Pociągi są uważane za najbezpieczniejszy środek transportu, a także przyjazne dla środowiska. Opcjonalnie można kupić ubezpieczenie z biletem w czasie trwania ścieżki.

Niebiański sposób

Najszybszym sposobem, aby pokonać każdą odległość jest lot. Czelabińsk – Petersburg – płaszczyzna łącząca te punkty – jest to forma najbardziej uprzywilejowanych transportu dla młodzieży i ludzi biznesu. Jest wystarczająca liczba bezpośrednich połączeń lotniczych, które trwa tylko trzy godziny czasu. Najczęstszym rozwiązaniem – ze zmianą kursu – Loty z przesiadką w Moskwie. W tym kierunku, ołowiu nośniki, takie jak "Aeroflotem" "" "UTAir Ural Airlines" "Transaero", "S-7 Syberia". Ceny wahają się od 4 do 7 tys. Średnia cena – około 6100 rubli. W celu zaoszczędzenia pieniędzy, trzeba kupić bilety z wyprzedzeniem, czasem można to zrobić na kilka miesięcy przed wyjazdem. Należy monitorować czas i obniżone przewoźników, a także do korzystania z usług jednego z ulubionych nośników można gromadzić punkty i otrzymać spersonalizowane rabaty. Nie zapomnij o polityce cenowej. Na przykład, loty w środku tygodnia jest tradycyjnie tańsza niż inni. Stopniowo, ceny biletów są coraz droższe, w związku z kursem rubla, ale dla tych, którzy śledzili sugestie i wiedzieć z wyprzedzeniem, kiedy potrzebuje do startu, samolot – najlepszej formy transportu.

Rozwaga przede wszystkim

Czelabińsk – Petersburg – samolot, który wylądował na lotnisku Pułkowo. W tej chwili nie ma ofert promocyjnych Aerofłot, który bilet będzie kosztował 2000 rubli. Nie zapominaj, że konieczne jest, aby dotrzeć na trzy godziny przed końcem odprawy, a jeśli minęło check-in Line – dwie godziny. Szczegóły dotyczące lotu są zawsze pomalowane na miejscu i przed zakupem można wybrać odpowiedni czas. Bagaż nie zawsze zawarte w bilecie, tak też powinno się o tym z wyprzedzeniem.

strefy czasowe

Kierunek Czelabińsk – Petersburg jest bardzo popularny, więc myślę poprzez sposób koszty z góry. Te miasta są w różnych strefach czasowych. Tak więc, podczas gdy w Petersburgu taka sama jak Moskwa, ale z Czelabińska już istnieje różnica dwóch godzin. Witryna czas RZD jest zwykle wskazane w Moskwie, ale w szczegółach lotu może być określony, a czas lokalny. Brak uwagi na ten szczegół może mieć wpływ na podróż, a nawet zepsuć, więc sprawdzić wszystkie dokumenty z wyprzedzeniem.

Zbierz z góry!

Rosja – ogromny kraj z różnych stref klimatycznych, regionów etnicznych. Szybko związać skrajnego punktu o to jest prawie niemożliwe, ale usługi działają w tym kierunku, zapewniając więcej możliwości rozwoju systemu transportowego. Wybierz koszty transportu na podstawie indywidualnych cech i preferencji. Pociąg pozwoli Ci się zrelaksować, spać, czytać, odwracają się od zgiełku, patrząc przez okno na przechodzącego scenerii uruchomiony przez. Samolot szybko przeniesie Cię w dobrym kierunku, poświęcenie czasu rejestracji do lotu i dokumentów Sprawdzanie i bagażu. Jeśli cenisz swój czas, lot będzie idealnym rozwiązaniem. Czelabińsk – tempie i dynamiczne miasto i St. Petrburg- bastionem kultury i tradycji, przeplatają się z duchem nowej ery w curlicue. Koleje i linie lotnicze są zawsze gotowi pomóc łatwo zanurzyć w konkretnej przestrzeni.