572 Shares 7248 views

Anatolij Evdokimov, solista parodia show osiągnąć światowy sukces?

Wszędzie tam, gdzie ludzie żyją, nawet w małej miejscowości, chcą nie tylko oglądać w telewizji imponującego pokazu, ale także zobaczyć artystów osobiście. Niestety, jeśli artyści przechodnie i wędrować w prowincjonalnym miasteczku słabo zaludnionych, nie można pokazać to, przyzwoity, pełny show, pokazują miejsca najbardziej podstawowe. Nie można tego powiedzieć o Evdokimove Anatolii i jego transwestyty show. Gdziekolwiek przybyła grupa, artyści zawsze rozplanowane w całości.

Początki kariery

Anatolij Siergiejewicz Yevdokimov, rodem z Moskwy. Urodził się 21 listopada 1975 roku, zawsze lubiłem przedstawiać gwiazdy. Ta miłość stała się przez całe życie, pomógł stworzyć kariery wielki tancerz, solista najbardziej popularne nie tylko w Rosji, ale również za granicą transwestyta pokaz.

Początkowo mężczyzna pracował jako barman w nocnym klubie i tam, za zgodą dyrektora, zaczął organizować swoje występy solowe. Publiczność podziwiała młodego człowieka, który jest bardzo podobny portretował Uitni Hyuston, Toni Braxton i Tina Turner.

"Dream Factory"

Klub przez Anatolii stał się tak popularny, że właściciel przekonał utalentowany stworzyć swój własny zespół, tam gdzie będzie kilka artystów. Anatolij Evdokimov tego długo marzyli, a nie prosić, aby wypracować plan stworzenia show. W ten sposób „Dream Factory” i Anatolij stał się głównym solistą koncertu.

Artyści coraz bardziej, a program zaczął się rozwijać. Wkrótce, zwiedzający mogli zobaczyć miejsca Madonna, Edith Piaf i wiele innych rosyjskich i zagranicznych VIP, który wcielił ubranych mężczyzn.

własny show

W 1998 roku, Anatolij Evdokimov zdecydował się nie tylko solistą, ale również główny scenarzysta, reżyser, choreograf, twórca kostiumów, właściciel własnego show. Więc stał się twórcą Evdokimov Show. On sam wplótł kapelusze, kostiumy szycia i pół wykluły wizerunki gwiazd, więc publiczność mogła zobaczyć praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych gwiazd śpiewaków.

Wkrótce pojawił się Masza Rasputina, Sofia Rotaru, Edita Peha, Ludmiła Gurczenko. Tak narodził program show "Divas show".

Parodia pokazać Evdokimov – bardzo kosztownym przedsięwzięciem. Wszystkie stroje są wyjątkowe, tworzyć własne, ozdobione kryształkami. Każdy nowy obraz tworzony jest przez długi czas, Anatolij Evdokimov osobiście skanuje kilkakrotnie żyć nagrania, tak aby nie uronić ani jednego gestu rozpoznawalnych osobistości. On zwraca większą uwagę na badania rosyjskich gwiazd, jak łatwo zastąpić Houston, rosyjska publiczność nie tak dokładnie zbadał go. Ale Masza Rasputin, ulubiony piosenkarz z wielu, nie tylko parodia, że obraz był jak najbardziej podobny.

Anatolij Evdokimov powiedział, że nie ma nic lepszego niż po koncercie do podjęcia widzów dzięki za to, co mogli zobaczyć na własne oczy, jak Madonna. Jeśli nie realne, ale to jest bardzo podobne. Anatolij kocha także pochwały, gdyż w swojej pracy wkłada serce i duszę.

Zespół rozcieńczania

W 2010 roku postanowił Anatolij lekko rozcieńczyć jego all-męskiego zespołu i zaprosił do współpracy dwie dziewczynki, Margaret, i Olga. Te dziewczyny są godne uwagi, ponieważ są nie tylko wysoko wykwalifikowanych tancerzy, ale ich pojawienie się mogłoby zarobić wiele nagród, wyróżnień i nagród, uczestnicząc w konkursach piękności. Z ich wyglądu, „Evdokimov Show” stał się bardziej kompletny, dynamiczny, estetycznie. Szczególnie byłem zadowolony, to uzupełnianie w zbiorowej męskiej części widzów. Docenili nie tylko talenty nowych państw członkowskich, ale także dla ich urody.

Anatolij Evdokimov Pokaż

Teraz Anatolij Evdokimov zupełnie przestał pojawiać się na scenie klubowej. Jego show jest tak popularny, że zbiera ogromne hale w teatrach, salach koncertowych.

Na nowy 2010 Evdokimov Pokaż, aby dać widzom bajkę dla dorosłych „Christmas Extravaganza” to nowa interpretacja „Królowej Śniegu”. Tutaj Gerda szukając Kaya dosłownie testowane przez ogień i wodę, walcząc z pokusami zaklętego świata show-biznesu, zapisanych z BDSM-królowej. W ogóle, to było coś zobaczyć.

Przez wakacje widzowie Halloween Evdokimov hit nowy show, w którym Gogol Pannochka z „Wii”, powstał z grobu, śpiew cały znajomy głos Sofii Rotaru przynajmniej znane jej piosenki!

Wszystkie pokazy są naprawdę duże, są one tak spektakularne, które są przechowywane przez wiele miesięcy!

artyści przechodnie

W 2010 roku wokalista parodia pokaz był osobiście przedstawiane przez Naomi Campbell i Vladislav Doronin. Osoby te zostały zaproszone do rozwiązania grupy w Szwajcarii wycieczkę na dalekiej zagranicy zaczęło. W przyszłości „Evdokimov Show” oceniano w trzydziestu krajach, w tym w Kanadzie i Ameryce. Teraz pokaż podróżuje po całym świecie, za każdym razem odwiedza inny kraj.

Anatolij Evdokimov, którego życie osobiste za kulisami (jeśli w ogóle istnieje w takim napiętym harmonogramie), stał się tak popularny i rozpoznawalny w świecie, że Mark Yakobs (projektant) zaproponował mu współpracę.