332 Shares 8888 views

Brayon Dzheyms: Filmy i Biografia

Dziesiątki milionów ludzi, są przekonani, że w kinie – jedna z integralnych części życia. Tylko nieliczni mogą z tym polemizować, bo to prawda. Różnorodność dzieł filmowych, które pomogą nam doświadczyć nieznośna i bardzo nieprzyjemne momenty w życiu. Filmy i programy telewizyjne dają nam możliwość odwracać uwagi od tego, co dzieje się wokół, zanurzyć się w zupełnie innym świecie, gdzie jego unikalny historia i jej znaków.

Kino byłby tak popularny obszar działalności, gdyby nie stanowią aktorów z różnych krajów, które są cenne specjalistów? Oczywiście, że nie, bo to aktorzy sprawiają, filmy i serial naprawdę interesujące, ekscytujące i pełne emocji. Z działki, zbyt wiele zależy, ale nadal dostaje aktorom najbardziej złożoną i ważną rolę. Dziś mówimy o jednym z tych, który reprezentował ten obszar działalności wiele lat temu.

Brayon Dzheyms – światowej sławy aktor, którego wzrost wyniósł 191 cm Dodatkowo, ich kariera Brion nie tylko zagrał w filmie, ale również był producentem kilku filmów, które stały się bardzo popularne i tak pozostanie do dziś .. W tym artykule będziemy mówić o tego aktora, karierze i omówić szczegółowo kilka projektów filmowych, w którym on był bezpośrednio zaangażowany.

biografia

Brayon Dzheyms, którego filmy są dziś wielką przyjemność oglądać miliony ludzi ze wszystkich zakątków naszej planety ogromnej, urodził się 20 lutego 1945 w Kalifornii (Stany Zjednoczone). Jakiś czas po urodzeniu rodzina przyszłego aktora postanawia przenieść się do miasta Beaumont, który znajduje się w tej samej Kalifornii. Jest ojciec, James staje się właścicielem małego teatru (przy okazji, aktor stwierdził, że ta chwila odegrała najważniejszą rolę w jego życiu).

W 1962 roku młody człowiek absolwentów liceum Beaumont następnie podejmuje decyzję, aby wprowadzić State University znajduje się w mieście San Diego, położony w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych, na wybrzeżu Pacyfiku (w pobliżu granicy z Meksykiem).

kariera

Po ukończeniu studiów na kierunku „teatru” młody człowiek przybył do Nowego Jorku, mając na sobie tylko 100 dolarów. Był przekonany, że mógłby podbić świat, ale to nie takie proste. Brion James filmografia, które zostaną przedstawione w niniejszym materiale, w tym okresie swego życia pracował w różnych miejscach, wśród których jest, aby dokładnie określić służby w Gwardii Narodowej.

Wkrótce młody człowiek nadal osiągnąć pożądany rozpoczynając karierę aktora 19 grudnia 1974. Następnie dostał rolę w jednej ze scen serialu „Waltons”. Po wydaniu tego odcinka, młody i jeszcze niedoświadczony aktor zauważony przez wielu, a następnie jego kariera zaczęła rozwijać się bardzo szybko. Brion za jego życia jest o wiele bardziej niż kiedyś współpracował z takimi reżyserami jak: Luc Besson, Andriej Konczałowski, Ridli Skøtt i innych.

życie osobiste

O swojej filmografii pogadamy trochę później, ale teraz możemy zauważyć, że zmarł światowej sławy aktor, 07 sierpnia 1999 w swoim domu w Malibu z zawałem mięśnia sercowego, nie czekając na przybycie doraźnej pomocy medycznej. Ponadto, aktor poddano kremacji, a jego prochy rozrzucone na Oceanie Spokojnym.

Podczas życia aktora był żonaty tylko raz. Maxine stała się jego kochanka, James, z których zdecydowali się opuścić w 1996 – 3 lata przed śmiercią człowieka. Warto również zauważyć, że James Brion ma syna Jeffa.

Filmografia

Filmy z udziałem osoby, będącego przedmiotem zainteresowania wielu. Podczas swojej kariery pewni aktor wziął bezpośredni udział w rolce filmu 167 (w okresie od 1955 do 1999).

Wśród filmów z udziałem tej osoby jest zapewnienie co następuje: „Harry i Walter następnie w Nowym Jorku”, „W drodze do chwały”, „Handlowcy sny”, „California Highway Patrol”, „Roots”, „The Incredible Hulk”, „High lot „” Benson „” Wszystko Mojżesza «» Singer jazz «» dynastia «» Listonosz zawsze dzwoni dwa razy „” 48 godzin „” Autostopowicz „” fala przestępczości „” mój własny wróg „” Miłość wśród złodziei „” chodzenie zwłok „” Czerwona gorączka „” Zwiadowcy „” dead on arrival „” Czerwony skorpion „” Dzikie manewry „” Tylko przez jej ciało «» Następne 48 godzin „” Gracz " „Chern I magia "" Time Running "" Demontaż "" w niezwykle blisko "" Take "" Ostatni kowboj "" Wild Earth "" partnerka życiowa "" Morderstwo w radiu "" The Nature of the Beast " „cenne znalezisko”, „All”, „Millennium”, „obsesja seksualna”, „Element Fifth”, „uratować swego brata”, „Lochy”, „Siedmiu wspaniałych”, „wyspy Szakala”, „Robbery”, „Requiem mafia” „atakujący”, „wróg mojego wroga”, „operator”, jak również innych.

wynik

Użytkownik nie komentuje prawie wszystko rolce filmu z udziałem aktora pozytywnego. Brayon Dzheyms, którego biografia została krótko rozważyć w tym materiale, zawsze stara się doskonale swoją rolę, dla której był wdzięczny milionów widzów.

Zatem dziś omówiliśmy wiele informacji, ale także nauczyliśmy się filmografia aktora na świecie. Teraz trzeba wybrać film i obejrzeć go. Miłego dnia!