106 Shares 2002 views

W reżyserii Rolanda Emmericha: Biografia, najlepszych filmów

Roland Emmerich – reżyser, wybrał zawód pod wpływem epopei „Star Wars” George Lucas filmowane. Nic dziwnego, że był szczególnie dobry w filmie science fiction. Publiczność doceniła mistrz projektów filmowych dla rozrywki, dynamikę i oryginalność fabuły. Co wiemy o twórcy takich filmów jak „Dzień Niepodległości”, „Pojutrze”, „Stargate”? Jakie są jego obrazy zdecydowanie warto zobaczyć?

Roland Emmerich: nota biograficzna

Przyszły twórca przeboju urodził się w niemieckim mieście Stuttgart, było radosne wydarzenie w listopadzie 1955 roku. Rodzice chłopca – bardzo bogaci ludzie, firma jego ojca specjalizuje się w produkcji narzędzi ogrodniczych.

Świat Roland Emmerich film „chory” w młodym wieku, jego ulubione reżyserzy zaczęli Spielberg i Lucas. Nic dziwnego, że po ukończeniu szkoły średniej, kontynuował naukę w Szkole telewizji i kina, z siedzibą w Monachium. Oczywiście, facet wziął Wydziału Reżyserii.

Pierwsze projekty filmowe

Roland Emmerich – reżyser, któremu udało się wyróżniać jako student. Jego praca absolwent był obraz „Lot do Wszechświata”, wydany w 1984 roku. Przypomniała sobie, nie tylko jako film o niezwykłej historii, ale jako projekt filmowy student z najbardziej imponujących budżetu w historii niemieckiego kina. Wydatki na strzelaniu do około jednego miliona znaków. Taśma stworzył furora podczas demonstracji na festiwalu w Berlinie, przyniósł jego twórcy dobry zysk, który rozpoczyna się umieścić reżysera w tworzeniu osobistej firmy produkcyjnej.

Już w przyszłym roku, Roland Emmerich to fantastyczny film akcji „Coming kontaktu” do publiczności. Głównym bohaterem obrazu staje się nastolatek, który okazuje się nawiązać łączność z duchem zmarłego ojca przez telefon zabawk. Obraz „Księżyc 44”, wyreżyserowanym w 1989 roku, zabiera widzów w świat przyszłości, w którym znajduje się miejsce dla robotów i międzygalaktycznych przygód.

Finest godziny

W ciągu 90 lat cały świat będzie wiedział o istnieniu takiego wspaniałego reżysera Rolanda Emmericha. Filmy, które umożliwiły taki sukces, „Universal Soldier”, „Stargate”. Pierwsze zdjęcie jest fantastyczny thriller, którego fabuła jest oparta na konfrontacji dwóch mężczyzn, zupełnie różnych od siebie. Jedynym możliwym rozwiązaniem problemu – pojedynek na śmierć i życie, w którym przeżyli będzie tylko jeden z nich. Jedną z korzyści płynących z taśmy – aktorów, bohaterów granych przez Lundgren i Van Damme.

„Stargate” – thriller fiction, główni bohaterowie, którzy próbują rozwikłać tajemnicę dziwnych struktur. Podczas archeolodzy odkrywają, że tajemniczy budynek jest „drzwi”, który prowadzi do obcych światów. Wojskowych i naukowcy wspólnie odkrywać nieznane lądy razem. Wyniki tej pracy pomogą ustalić losy ludzkości. Główną rolę w tym filmie otrzymał uroczą Kurt Russell.

„Dzień Niepodległości”

Oczywiście, to jest daleko od wszystkich znanych hitów, które odbyły utalentowanego Roland Emmerich. dyrektor lista Film, który z pewnością będzie musiał czytać fanów science fiction, i obejmuje „Dnia Niepodległości”. Obraz opowiada o inwazji obcych, z intruzów zmuszony do walki zwykłych ludzi.

Fantasy wojownik został wprowadzony do publiczności w 1996 roku, od razu zdobył swoje oszałamiające efekty specjalne, jak na swoje czasy. Taśma zarobione w kasie w wysokości ponad $ 800 milionów dolarów. Co zaskakujące, kolejne dzieło reżysera, „Godzilla”, którego strzelanie kosztować nawet droższe, ledwo się opłaciło.

Co jeszcze zobaczyć

Filmy w reżyserii Rolanda Emmericha i dyskutowane przez wiele lat po swojej premierze. Tak było z obrazem „The Day After Tomorrow”, wydana w 2004 roku. Fani i dziennikarze od dawna rozważał możliwość katastrofy ekologicznej, jak pokazano w tym thrillerze sci-fi. Prawie tyle samo silne wrażenie, a film „2012”, która zajmuje się kolejnej wersji katastrofy ekologicznej, które mogłyby zniszczyć planetę. I nie zatrzymać się na bok i słynny kalendarz Majów.

Są to najlepsze projekty filmowe nakręcony przez reżysera Rolanda Emmericha w różnych latach. Fani mogą liczyć tylko na siebie arcydzieło od mastera.