273 Shares 9720 views

Aktorka Galina Zwiagincew: filmografia, życiorys, życie osobiste

Galina Zwiagincew – aktorka, po raz pierwszy pojawił się w filmie w wieku 11 lat. Widzowie najbardziej zapamiętany jej postać Kate, która zagrała w serialu „Wyspa zbędnych ludzi”. Najczęściej gwiazda kina rosyjskiego widać melodramatów i thrillerów, z przyjemnością, a ona zgadza się uczestniczyć w fantastyczny obraz. Co wiadomo o tej uroczej młodej damy, co jej rola zasługują na uwagę?

Galina Zwiagincew: dzieciństwo

Przyszłość „Katya” urodził się w 1986 roku, był to radosne wydarzenie w Moskwie, gdzie obecnie zamieszkuje macierzystej gwiazdy. Galina Zwiagincew nie ma krewnych, związanych ze światem kina to nie powstrzymało ją niemal od pierwszych lat życia zaczynają marzyć o karierze aktorskiej. córka spotkała zrozumienie śnie Jej matka, która doprowadziła ją do odlewania obrazie „The Foundling”, kiedy miała zaledwie 11 lat.

Według opowieści, Żenia Morgunova bohaterka, grana przez Galinę Zwiagincew, był kilka lat starszy od młodej aktorki. Charakter – dziewczyna z tragicznego losu, stanie się być uczniem sierocińca. Gra Gali, pomimo swojego wieku udało się czuć jego charakter Eugene, aby przekazać swoje myśli, wrażeniem krytyków i publiczności. Nawiasem mówiąc, Zwiagincew pojawiła się w kontynuacji serialu, dał swój pierwszy zgniatać.

Po otrzymaniu certyfikatu, gwiazda postanowiła doskonalić umiejętności działając w odpowiedniej instytucji, to wybrał opat.

główną rolę

Ta sława aspirująca aktorka nie z powodu filmu „Foundling”, który został szybko zapomniany. W 2011 Galina Zwiagincew zdobył główną rolę w melodramacie „The Island zbędnych ludzi”, po czym ona naprawdę obudził się sławny.

Przedmiotem poprowadzonym Eduardom Parri, z wydarzeń odbywających się na tajemniczej wyspie. Co się stało, że mieszkańcy tej tajemniczej ziemi byli ludzie, którzy w jakiś sposób kolidować z życiem rodziny i przyjaciół. Zwiagincew odegrała nastolatka Katya, stał się członkiem grupy 13 osób. Podróż przez wolę Kate dostała macochę, który marzył, aby pozbyć się z córką swego męża. Obraz stworzony przez młodą aktorkę było bardzo wzruszające, jej postać najbardziej lubiana przez publiczność.

Najlepsze projekty filmowe i seriale telewizyjne

W 2012 Galina Filmografia Zvyagintseva nabył niezwykle aktualny dramat „novel z kokainą”, którego fabuła została zapożyczona od samego produktu Maksa Ageeva w latach 90. były bardzo popularne. Jednak wydarzenia rozwijają obraz woli reżysera w naszych czasach, a nie w epoce „srebrnego wieku”, jak w powieści. Gale w tej historii dostał rolę uroczej Zinochka, razem z reszta bohaterów są zajęte szuka swojego miejsca w świecie, sensu istnienia.

Fantastyczna seria „przeżyć” – kolejny wkład do skarbnicy gwiazdy pop kina narodowego. Rola w serialu ofiarowała osobiście Fiodor Bondarczuk, wrażeniem talentu dziewczyny. Jej postać była młoda pani Irina, korzystnie różni się od innych tego wyroku. Zdjęcie Galiny Zvyagintsevoy w tym obrazie można zobaczyć powyżej. Nacisk publiczności 11 przerażonych mieszkańców Moskwy, stały się zakładnikami ciemności podziemnego bunkra. „Więźniowie” nie są jeszcze świadomi, że kapitał nie ma, i nikt nie czeka na nich na szczycie.

Wśród najnowszych projektów z gwiazdami – telewizyjnego „Szczęście – to …”. Główną ideą projektu jest to, że aby być szczęśliwym jest prawem każdego człowieka żyjącego na tej planecie. Pierwsza seria serialu został wydany w 2015 roku, obecnie kontynuuje strzelanie. Ponadto fani będą mogli podziwiać aktorkę w serialu „Odwrotna strona Księżyca 2”, która ukaże się w tym roku. Niestety, rola kobiet nie jest głównym.

Co pozostaje „za kulisami”

Oczywiście, fani aktorki nie tylko zainteresowanych w roli, która zdążyła zabłysnąć Galina Zwiagincew. Prywatne życie młodej gwiazdy filmowej powoduje również stałą ciekawość. Niestety, Gal – osoba prywatna, do komunikowania się z mediami na tematy związane z jej zainteresowanie miłości, a nie filmy, kategorycznie odmawia. Wiemy tylko, że w tej chwili Zwiagincew absolutnie swobodnie poślubić nie planuje.

Dzieci w wieku od 29-letniej aktorce również tam, ale to jest, według niej, będzie się je w najbliższej przyszłości.