859 Shares 5493 views

Dan Stevens: biografia i filmografia aktora

Uroczy i tajemniczy brytyjski aktor Dan Stevens lubiany przez publiczność za rolę Mettyu Krouli w „Downton Abbey” serii. Multi stał się prawdziwym punktem kulminacyjnym nie tylko dla niego, ale także dla wielu innych. Jednak jego dorobek obejmuje filmy fabularne i seriale, które na pewno będą interesujące dla wielbicieli jego talentu.

trochę biografia

Dan Stevens, którego życie osobiste jest dość zamknięta, przybranego dziecka, jak również jego młodszy brat. Urodził się i dorastał w Croydon angielskim. Rodzice aktora – zwykłych nauczycieli szkolnych. Jednak to nie przeszkodziło przyszłego aktora do spędzenia jego wczesnych latach dość szybko. Następnie studiował w szkole z internatem, gdzie, ściśle mówiąc, i zainteresował się teatrem. Punktem wyjścia była rola w szkole grać „Makbeta”. Później kontynuował swoją znajomość z literatury i historii Anglii w studiach i był prawdopodobnie najlepszy student kursu.

O swoim życiu osobistym wiadomo, że Dan Stevens jest żoną wokalisty jazzowego Południowej Afryki pochodzenia (patrz zdjęcie) i córkę (rocznik 2009) i syna (rocznik 2012). Warto zauważyć, że krzyż jest najstarszym dzieckiem aktor kolega Rebekka Holl, z którą po raz pierwszy pracowali razem w „Makbecie”, grali główne role.

Zatrzymać uwagę oddanych fanów i widzów w filmografii aktora, wymieniając z najbardziej znanych i kolorowe pracę w filmie i telewizji.

Serial „Downton Abbey”

Większość z Wielkiej Brytanii, a następnie jej drugim końcu świata i został przez sześć sezonów oglądania wzloty i upadki życia szlachetnego rodu Crowley. A wszystko to na tle tragicznych wydarzeń z historii 20 wieku. Hrabia Grantham szczęśliwej rodziny człowieka, podniósł trzy córki, ale nie ma dziedzica. Odnosi się on do tego absolutnie spokojny i gotowy dać cały stan i tytuł, w tym jego daleki krewny – młodego prawnika, przyzwyczajony do skromnego życia bez swoich osiedli i urzędników wojskowych. To była jego rola i zajmuje Dan Stevens. Filmografia aktor nabył jeden z najbardziej popularnych projektów ostatnich czasach.

„Wampir”

Absolutnie uroczy nastolatek komedia na temat miłości wampira i człowieka. Jedyną różnicą jest to, że w 2011 roku nie była tematem tak skorodowane, tak że film wygląda świetnie i ciekawe. W centrum fabuły – dwa młody wygląd dziewcząt, którzy spotkali się prawie 100 lat temu. Są one połączone przez bliskiej przyjaźni i życiu bardzo zabawne i dzikim. Jednak ich sekret nieśmiertelności jest zagrożona rewelacje, gdy miłość jest w drodze.

„Lato w lutym”

Taśma melodramatyczny opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce na początku XX wieku, w przededniu pierwszej wojny światowej. Ponownie Dan Stevens oferuje widzowi rolę historyczną, że przy okazji okazuje się świetnie. Fabuła toczy się wokół życia dwóch młodych i utalentowanych artystów, które obracają się w kręgach bohemy, a jednocześnie cieszyć się spokojną zmierzoną życie w hrabstwie Kornwalii w godzinach popołudniowych i wieczornych hałaśliwych stron. Pewnego wieczoru, że zapoznanie się z uroczej Florencji. Byli rozmówcy i przyjaciele stają się rywalami w nocy. Obraz – prawdziwy prezent dla wszystkich tych, którzy są pod wrażeniem serii „Downton Abbey”.

„Gość”

Tym razem Dan Stevens próbował nie całkiem znajome rolę w nowym gatunku – thriller. Zdarzenia zachodzące w naszych czasach. Peterson rodzina przeżywa utratę syna, który zginął w wojnie w Afganistanie. Pewnego dnia na progu ich domu tam, Dawida. Nieznajomy powiedział, że pracował wraz ze swoim synem i przyszedł wypełnić jego ostatnią wolę. Rodzina jest gotowy, aby dać mu ciepłe powitanie, ale wkrótce po przybyciu do miasta znajduje się seria tajemniczych zgonów.

Zabawa fakt: D.Stivens naśladowania dla trzech miesięcy, pod kontrolą dietetyka i osobistego trenera pracował przez dwie godziny dziennie. A wszystko przez wzgląd na strzelanie scenę, w której jego postać pojawia się przed publicznością z nagim torsem. Docelowo, w ciągu 3 miesięcy, zdobył imponującą masę mięśniową – 11 kg.

„Spacer Wśród nagrobków”

Dramat kryminalny opowiada widzom historię prywatnego detektywa Scudder, który widzi, że policja nie zauważył, i łatwo się tam, gdzie zakończył kurs. W Nowym Jorku, istnieje cały szereg strasznych i dziwnych morderstw. Mąż jednej z ofiar, grany przez Dana Stevens (zdjęcie w artykule), odnosi się do Scudder o pomoc, ale tym bardziej zanika tajemniczy splot, tym bardziej straszną rzeczywistość.

„Noc w muzeum: Tajemnica grobu”

Działania w ramach trzeciej części popularnego filmu rozłożyć na dwóch kontynentach – w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dlatego rola D.Stivensa częściowo nawet do przewidzenia, jest bardzo harmonijny w roli prawdziwego rycerza okrągłego stołu – Lancelot. Te zwroty akcji wokół która wprowadza widza do eksponatów muzealnych ożywają nocą, zaczynają się dziwnie zachowywać. Przyczyna leży w magicznym egipskiego artefaktu, ale tajemnicę zna tylko Ojciec faraona i jego mama jest w Anglii. komenda jest wysyłana jako nieustraszony niesamowitą podróż nad oceanem.

Należy zauważyć, że Dan Stevens – aktor nie jest jedna rola, chociaż nadal nie świadczą liczne, ale bardzo różnorodnej pracy w filmie i telewizji. Na pewno w przyszłości będzie nas zaskoczyć ich talentu. Ale fani powinni posiadać swój oddech w oczekiwaniu nowych obrazów z jego udziałem – legendarna opowieść „Piękna i Bestia” pojawi się na dużym ekranie w 2017 Sci-Fi Thriller „kolosalny”, którego premiera planowana jest na lipiec 2016, współpracownik aktora w nim był uroczy Anne Hathaway.