377 Shares 4858 views

Dzheymi Dornan: Aktor filmografia

Brytyjczyk Dzheymi Dornan już dawno podbiła serca milionów, posiadające dobry wygląd i urok. A jeśli jego nazwisko i wygląd na ustach i umysłu, a potem powiedzieć, co konkretnie robi, a jeśli ustawił się jako aktor, w jaki film został nakręcony, można powiedzieć kilka. Ten artykuł jest dla tych, którzy chcą dowiedzieć się nieco więcej o tym, kim był Dzheymi Dornan, filmografia ( „50 odcieni szarości”, „Once Upon a Time” i tak dalej. D.) nie jest tak wielka, ale popularność wśród publiczności rośnie codziennie.

Interesujące fakty z biografii

Trzydziestu aktor i model Dzheymi Dornan urodził się w Irlandii (Belfast), pierwszy od maja 1982 roku. Ma dwie siostry. Rodzina mieszkała w jednej z elitarnych obszarów Belfast, a dzieci otrzymały znakomite wykształcenie. Warto zauważyć, że Dzheymi Dornan (filmografia poniżej) – daleki potomek oskaranosnoy brytyjska aktorka Greer Garson, prawdziwej legendy z lat 40. ubiegłego wieku. Jest kuzynem babcią. Widocznie talent aktora przez pokolenia objawia się ponownie, mamy nadzieję, że otworzy on co najmniej tak dobre.

W roku 2008, jako uczeń Methodist College Dzheymi Dornan zainteresował się muzyką i aktorstwem. To właśnie w tym czasie razem ze swoim przyjacielem, stworzył zespół muzyczny o nazwie Sons of Jim, który istniał do 2008 roku.

Studia uniwersyteckie Tessayda Jamie nie ukończył on dokonał wyboru na korzyść modelu kariery. Do pracy w biurze w Londynie, porzucił i udał się na podbój stolicy. A w 2004 roku spadła szansę – podpisał kontrakt z Calvin Klein. Dwa lata później, sprawi, że słynny sesję fotograficzną w parze z Keyt Moss.

Ponadto Dzheymi Dornan, filmografia, który rozpocznie swój początek trochę później, kilka razy strzelali z modelka i aktorka Eva Mendes (na zdjęciu) i Nataley Vodyanovoy i Natasha Poly (dla Vogue) na błyszczących okładkach i kampanii reklamowych.

życie osobiste

Na jednym z błyszczącą sesji zdjęciowych los przyniósł Jamie do gwiazdy Hollywood – Kiroy Naytli – w 2003 roku. Romans rozwijała się szybko i trwał około dwóch lat, ale skończyło rozstanie. Po tym, były kochanek Jamie nawet dedykowany utwór tylko na zewnątrz. Jak później w wywiadzie dla aktora wspólnego, przyczyną ich separacji była chwała Kira, która dosłownie przyćmił wszystko dokoła, ale on po prostu czuł się nieswojo na uboczu. W końcu para zerwała jednak z lekką rękę K. Knightley, Dornan złożenie do jego agenta, zaczął swoją karierę aktorską.

W kwietniu 2013 roku aktor ożenił A. Warner (na zdjęciu). Aw listopadzie, rodzina urodziła córkę Atanas Dalchev. Obecnie media są aktywnie dyskusji wiadomość, że Amelia była znowu w ciąży, a Jamie będzie ojcem po raz drugi.

Dzheymi Dornan: Filmografia

żona aktora odmówił wyglądać taśmę sensacyjny „50 odcieni szarości” z mężem, podczas gdy na premierze zgodził się mu towarzyszyć. Być może powodem tego mieszane recenzje, skandaliczne obrazy i obfitość scen erotycznych natury w nim. Jednak obraz uczyniło go znanym dosłownie z dnia na dzień. Tłumy fanów na całym świecie, a także popularny w prasie – wszystko to aktor Dzheymi Dornan, filmografia, które wkrótce wypełnione z udziału w dwóch sequeli taśmy.

Jednak zaczął swoją karierę trochę wcześniej. Jak już wspomniano, to pomogło Jamie Kira Naytli. To właśnie dzięki swojej pierwszej poważnej pracy w filmie był udział w filmie Sofii Coppoli – dramat „Marie Antoinette” z Kirsten Dunst. O najbardziej znanych i dużych projektów i ról będą mówić bardziej szczegółowo.

"Marie Antoinette"

Autobiograficzny obraz, podjęte w 2006 r. Jest on oparty na książce A. Fraser. Historia życia i jego tragiczny koniec królowej Francji. Innym bardzo młoda dziewczyna dała jej w małżeństwie do Dauphin Ludwika XVI, a tym samym zawarcie milczącej sojuszu między dwoma potęgami. Jednak stanowisko młodej księżniczki była nie do pozazdroszczenia. Zimna postawa męża, jego niewierności, otwartych ulubionych promocyjnych, intrygi na dworze – to wszystko się jej obcy. Znalazła pocieszenie w hazard, klubów nocnych i nadmiernych wydatków. Dzheymi Dornan, filmografia, który zaczyna się od tego filmu, zagrał rolę hrabiego von Fersena – kochanka królowej i ewentualnie ojcem jej dzieci.

„Cienie na Słońcu”

Dramatyczna taśma brytyjskiego reżysera D. Rosksevedzha. Kontrowersyjna opowieść o mężczyźnie w średnim wieku. Przybywając jeden dzień, aby odwiedzić jego stara matka, odkrywa zupełnie wstrząsający fakt – miała romans z młodym mężczyzną. Sytuacja jest niejednoznaczna i można się tylko domyślać, jak zachowywać się w każdy z uczestników tej historii.

Być może najbardziej udany dla aktora zaczęła się w 2013 roku, a świat poznał imię – Dzheymi Dornan. Filmografia (z udziałem dokładnie to) uzupełnione o trzy projekty: serial, dramat i obraz słynnej ekranizacji.

W serii „Crash”

Akcja rozgrywa się w detektywa w Belfaście, gdzie uzbrojonych seryjnego zabójcę, sugestywny strach w miejscowej ludności. Przyczyną jest prawdopodobnie jednym kraju najbardziej doświadczonych detektywów – Stella Gibson. Nic nie będzie temu zapobiec przynieść zabójcę do czystej wody.

Ekscytujące rolka filmu w telewizji trwał przez trzy sezony i rozkoszował się wymagającego widza. Nadal – bo brał udział w gwiazdę "The X-Files", to ukochany Gillian Anderson, a rola złoczyńcy grał Dzheymi Dornan. Filmografia uzupełniane z dobrej pracy, a aktor zyskał bezcenne i na pewno ciekawe doświadczenie tłumaczyć złoczyńcę na ekranie.

„Latający Dom”

Film jest wspólnym projektem niemiecko-belgijski. W historii, młody i obiecujący Reyder Kolin próbuje zawrzeć umowę z arabskiego szejka. Jego partner potrzebuje co on może dostać – „kieszeni” gołębi mistrz belgijskiej Flandrii, a następnie umowa zostanie w jego Ptak facet idzie do wioski, gdzie spotkał się z niesamowitą dziewczyną, która ujawni się do niego inny pogląd na świat i jego wartości. W tym czasie, D. Dornan objawił się jako aktor dramatyczny.

"50 Shades of Grey"

Dzheymi Dornan, którego filmografia dopiero zaczyna się kształtować w 2013 roku po długich plotek odlewniczych i został zatwierdzony do głównej roli w filmowej adaptacji skandalicznej erotycznego bestsellera E. L. Dzheyms. On dosłownie wskoczył do pociągu odjeżdżającego pociągu, ponieważ początkowo rola pana Graya musiał wykonać Ch Charlie Hunnam, który zrezygnował z projektu w ostatniej chwili. Towarzysz na planie była dla D. Dornan D. Johnson. Skomplikowana historia stosunków proste studentów i krytycy miliardera spotkała się z wrogością, ale wśród pięknej połowy ludzkości znalazła akceptację i popularność.

Dzheymi Dornan jak z dnia na dzień stał się nowym symbolem seksu z Hollywood, a on tymczasem miał fantastyczny start w kinie światowym. Przed pracą, aby kontynuować (premiera zaplanowano na 2017-2018.) I wiele innych ciekawych projektów.