561 Shares 3977 views

Timur Yunusov (Timati): biografia, życie osobiste, kariera

Jedna z najjaśniejszych gwiazd na Olimpie rosyjskiego show-biznesu – to Timothy. Avid party-goer i kawalerem pojawiają się codziennie w wiadomościach. Liczne fanów za jego życia i rozwoju biznesu. Zazdrośni ludzie nie wierzą w jego sukces i niech plotki o tym, co rzeczywiście stworzony przez jego ojca, a nie osobiście Timati.

Timur Yunusov: biografia

Przyszły wokalista, producent, właściciel pojawił się w rodzinie znanego biznesmena i gospodyni. Ojciec Ildar Yunusov etnicznej Tatar, matka Szymona Y. – żydowski. Mam młodszego brata Timothy – Artem. Z biegiem czasu, zaczął pomagać w pracy wykonawcy. Timati (Timur Yunusov) urodził piętnastego sierpnia 1983 w Moskwie.

Rodzice wokalista bogatych ludzi, tak jak dziecko, że nie potrzebuje niczego. Jednak pomimo tego, że podniesiony niezależną osobę.

życie osobiste

Pierwsza znana sprawa publiczna od Tymoteusza był z Alex. Oboje są absolwentami „American Idol”. Opowieść o miłości i nieśmiała dziewczyna tyrana obserwowała publiczność i media nigdy dość pisania o nich. Po zwolnieniu z „American Idol” młodzi ludzie spotkali się i nagrała piosenkę razem. Ale wciąż ich życie wkrótce rozeszły.

Po Timothy był w krótkotrwałym romansie z innej fabryce Graduate – Nastya Kochetkova. Ich związek rozpoczął się niespodziewanie, tak nagle się skończyła.

Od 2007 roku, serce Timura Yunusova należała Volchek Mediolan. Była absolwentką wydziału reżyserii i otrzymał wiele prezentów od Tymoteusza. Mówiono, że nie powinny one być interpretowane potajemnie ślub, ale również ten sam tatuaż. Timati w wywiadzie powiedział, że widział Milan matkę swoich dzieci. Ale sen nie ziściło. Ich romans zakończył się po trzech latach. Z niepotwierdzonych źródeł, powodem dla wszystkich stali zdradę Timati.

W 2013 roku, Timothy oficjalnie ogłosił się parę Alena Shishkov która posiada tytuł „Miss Rosji 2012 roku”. Singer nie szczędzili i całkowicie pod warunkiem, że model. Wkrótce Allen zaszła w ciążę, a Timur wysłał ją pod opieką matki w słoneczny Dominikana, gdzie ma własności. W marcu 2014 roku wokalistą był ojcem dziewczynki Alice. Podczas ciąży Timothy rzadko odwiedził swoją dziewczynę w słonecznym kraju, powodem tego był zajęty harmonogram. Po porodzie, Allen powrócił na podium wkrótce. Timothy córka w przeważającej części wykształconej babci. rodzice Alicji odwiedzić często od siebie. Wspólne dziecko nie jest wzmocniona ich zjednoczenie. W 2015 roku para ogłosiła zerwanie stosunków.

Nowy towarzysz Timothy był Anastasia Reshetova, których związek trwał do dnia dzisiejszego.

Ścieżka od dzieciństwa do gwiazdorstwa

Timothy od najmłodszych lat staramy się tworzyć muzykę. To przyczyniło się do jego wykształcenia i rodzice są muzykami. Został wysłany do szkoły w klasie skrzypiec. Cztery lata to studia Timur Yunusov. Singer piętnaście lat założył swój pierwszy zespół i został jej liderem. Pierwszy ps nieznacznie różni się od obecnej – Timothy. Grupa miała nazwę VIP 77. Był wtedy na chórki w Detsla. W 2004 roku wziął udział w „Star Fabryka”. Tam udało mu się wydała dwa single, a tym samym ogłaszając siebie.

W 2005 roku, Timothy postanowił odbudować swój zespół VIP 77. Jednak zespół nie trwało długo, aw następnym roku wybuchła. Niektórzy uczestnicy przenieśli się do nowego projektu Timur – Black Star. Ponadto, Timothy zaczął się ubrania w tej samej etykiecie. Timur stworzył również centrum produkcji Black Star Inc., kto szuka utalentowanych młodych wykonawców.

W kolejnych latach Yunusov zaangażowany w karierze solowej, działał w różnych filmach. W 2016 roku otworzył restaurację fast-food, studio tatuażu i Barbershop.

Timati firma nie stoi w miejscu i szybko się rozwija. Wielu krytyków i zazdrosny porównujących swoją pracę z zachodnich artystów. Wielokrotnie oskarża piosenkarkę o plagiat. Jednakże, Timothy, mimo całej krytyki, latające w jego kierunku, nadal pracować i pisać wspólną kompozycję z zagranicznymi gwiazdami.

tatuaż

Liczba rysunków na ciele rosyjski rap artysty wzrasta corocznie. Każdy z nich do Tymoteusza sens.

Lista tatuaż Timur Yunusov:

  • Czaszka z skrzyżowanymi mikrofonów.
  • Napis "The Boss".
  • Black Star.
  • Gwiazdy na łokciach.
  • Napis „Moscow City” i koronę.
  • Na klatce piersiowej rozległej rysunek twarzy klauna i napisami.
  • Portret dziewczynki (wentylatory powiedzieć, że jest bardzo podobna do dawnej kochanki Timati – Mila Volchek).

Pierwszy tatuaż artysta wykonał przed większością.

Gdzie wydać pieniądze Timur Yunusov

Timothy miał reputację nie tylko kwalifikujących kawalera w show-biznesu, ale także rozrzutny. Najczęściej artysta kupuje samochody i zapełnia garażu. Średnia cena kolekcjonowania pojazdu jest trzysta tysięcy euro.

Timur również dużo czasu i pieniędzy wpłaconych do rozwoju młodych talentów. Jest to świetna okazja do pozyskania nowego pokolenia artystów, którzy przyjdą do zastąpienia, i wysadzić parkiecie.