358 Shares 2441 views

Smartphone Asus ZenFone Go ZC500TG: opinie, opisy, specyfikacje

Firma Asus wprowadziła nowy produkt z serii, model ZenFone ZC500TG. Producent zdecydował się urządzenie nieco tańsze i wyposażyła swoje potomstwo znanych chińskich procesorów MTK. Urządzenie okazało się wysoką jakość i możliwość zaspokojenia codziennych potrzeb. Czego można oczekiwać od modelu?


projekt

Smartphone Asus ZenFone Go ZC500TG nie różni się od swoich poprzedników. Prostokątny kształt i zaokrąglone krawędzie przypominać kupującym inne modele firmy. Chociaż wygląd i znajome, telefon wygląda interesująco. Prostota przylega do ciała stałego, które w rzeczywistości wyróżnia produkty Asus od konkurentów.

Urządzenie wykonane z tworzywa sztucznego z powłoką oleofobowego. Pomimo faktu, że ochrona palców jest drukuje nadal. Jednak, aby usunąć brud z ciała nie jest trudne. Sprawa jest składany, co jest teraz bardzo rzadkie. Smartfon jest Asus ZenFone Go ZC500TG zbierane skutecznie i skarg na zarysowania i szczeliny powinny powstać.

Wymiary dość przyzwyczajeni do 5-calowym urządzeniem. Zastosowanie tworzywa sztucznego możliwość, aby światło urządzeniem, waży 135 gramów. Krzywe, zaostrzone przez strony, z tyłu przyczyni się do wygodnej pracy z urządzeniem.

Na przednim panelu są: słuchawka, frontalka wyświetlania logo i elementy czujników. Cały panel przedni jest chroniony przez szkło. Z tyłu modelu „schronie” głównego aparatu, środkowy devaysa posiada logo, głośnik i flash kursu.

Mikrofon oraz złącze USB są umieszczone na końcu dolnej i górnej jest gniazdo słuchawkowe. Przycisk zasilania, wraz z regulacją głośności znajduje się po prawej marginalia. Lewa strona smartphone jest pusty.

Tylny panel jest wymienny. Za nim kryje baterię i kartę SIM sloty, devayse informacji i miejsce do kija. Mimo, że telefon posiada odpinane wieko szczeliny i pęknięcia użytkownikowi prawie jej nie zauważa. Jedyną wadą – nieznaczne zapaść, który występuje, gdy ciśnienie w tworzywa sztucznego wokół komory. Wynika to pęcherzyk powietrza.

pokaz

Wyposażone Asus ZenFone Go ZC500TG Czarny ekran 5-calowy. Wyświetlacz chroniony szkła, podobnie jak większość z panelu przedniego. Urządzenie nie jest bardzo wysokiej ppi, tylko 293. Jest to bardzo dziwne, zwłaszcza na wyświetlaczu HD rozdzielczości (1280 x 720). Oczywiście, jeśli nie patrzeć na ekran, że „kostki” niewidoczne.

Producent wyposażył IPS-matrycy Asus ZenFone Go ZC500TG. Kąty widzenia i jasność jest znacznie wyższa niż stary technologii TFT. Wyświetlacz jest prawie nie blakną na słońcu. To przyczynia się do wielkiej akcji jasności. Podczas pochylania zniekształcenia obrazu prawie nie występuje, ale stracił trochę kontrastu.

Były w urządzeniu, i bez „chipa” producenta. Użytkownik ma możliwość odblokowania ekranu poprzez dwukrotne naciśnięcie. Istnieje również możliwość zarządzania urządzeniami za pomocą gestów.

kamera

Tablica Asus ZenFone Go ZC500TG (8GB) z 8 megapikseli. Jednak jakość jest całkiem znośny. Obrazy uzyskane rozdzielczość 3328 x 1872 pikseli. Obraz i bogate z dużą ilością szczegółów. Niestety, istnieją wady. Aparat nie jest najlepszym sposobem usuwa drobne elementy.

Dobre pokaze i wideo pocztowe na Asus ZenFone Go ZC500TG. Opinie klientów zauważył obecność stabilizacji. Wideo usunięto HD (1280 x 720) na 30 ramek na sekundę. W pobliżu aparatu jest mikrofon, ale nie jest prawdą, że film dźwiękowy kulawy.

W frontalki strzelania przeciętne. Właściwie od matrycy w 2-megapikselowy nie należy spodziewać się wiele. Funkcja producent dodał: „Poprawa portret”, ale działa bardzo źle. zdjęcia zamylivaet szczegółowy tryb.

system

ZC500TG pracujący pod kierunkiem „Android 5.1”. System jest uzupełniony powłoki ZenUI 1.4.0. Interfejs jest nie tylko atrakcyjny, ale również zwinny. Razem ze skorupą użytkownik otrzyma kilka wniosków. Większość programów są przydatne, ale można je wyłączyć bezużyteczność. Usuwanie aplikacji, niestety, nie mogę.

System ten jest także przystosowany i stabilne. Odgrywał rolę i obecność 2 GB „RAM”. Ogólnie rzecz biorąc, system operacyjny będzie odwoływać się do większości użytkowników.

Część sprzętu

Model ten jest wyposażony w MTK6580 procesora. Chip i Quad-Core taktowany zegarem 1,3 GHz. Z większością zadań urządzenie radzi sobie z hukiem. Jak videouskoritelya firma ustawiona Mali-400 MP. Gry z wysokimi wymaganiami lekko opóźniające, a reszta występu na wysokościach. Komórkowy trochę ogrzewa pod dużym obciążeniem.

Native pamięci Asus ZenFone Go ZC500TG 8GB. Istnieje możliwość jego rozbudowy ze względu na karty pamięci flash do 64 GB. Właściciel devaysa dostać aż 2 GB pamięci RAM.

autonomia

Pojemność baterii 2070 mAh devaysa. Smartphone przy minimalnym wykorzystaniu odcinku więcej niż jednego lub dwóch dni. Średnio urządzenie „na żywo” dni. Jednak wzrost obciążenia skraca czas trwania prac. Zobacz wideo spowoduje ZC500TG wylotowego 6 godzin, gra będzie umieścić baterię w ciągu 3 godzin.

cena

Sprzedam Asus dziecko może być na 10-11 tysięcy rubli. Telefon jest w środku pomiędzy pracowników państwowych i klasy średniej. Doskonałe cechy sprawiają ZC500TG «łakomym kąskiem” dla fanów produktów firmy.

pozytywne opinie

Rezygnacja z drogich procesorów na rzecz MTK nie jest szczególnie wpływ na wydajność Asus ZenFone Go ZC500TG. Recenzje właścicieli wskazana prędkość i brak „przyklejania”. Oczywiście, zaawansowana gra spowalnia, ale są one przeznaczone dla droższych urządzeń.

Należy zauważyć, a system w Asus ZenFone Go ZC500TG. opinie klientów mówią, że skorupa i „Android” jest dobrze przystosowany. Roszczenia do OC nie występuje. Lekki interfejs i duża liczba programów włączyć codziennych zadań do przyjemności.

To było atrakcyjne i ekonomiczne modele. Ścisła konstrukcja i niska cena odgrywała rolę. pracowników państwowych nie są w stanie konkurować z ZC500TG przez wydajności i klasy średniej są znacznie droższe. Model ten był między dwoma klasami, a na pewno przyciąga uwagę.

negatywne opinie

Zainstalowany producent słaby dla Asus ZenFone Go ZC500TG baterii. Recenzje większość użytkowników wskazują na brak zdolności do szybkiego ładowania urządzenia. Akumulator po prostu siedzi 2070maH pod obciążeniem szybko. Użytkownicy czas na urządzeniu wstępnego naładowania wydać.

Zdenerwowany i słaby urządzenie głośnik. Nawet przy maksymalnej głośności dźwięk stłumiony. W hałaśliwym otoczeniu bez wywołania drgań nie słyszy.

wynik

ZC500TG smartfon jest zdecydowanie warte swojej ceny. Wymiana procesora jest prawie żadnego wpływu na wydajność. Firma Asus po raz kolejny udowodniła, że wie, jak osiągnąć równowagę w swoich produktach.