211 Shares 1048 views

HTC One X: dane techniczne, opinie, cena, opis

W 2012 roku firma wprowadziła NTS świat do nowej linii smartfonów serii One. Spółka bierze pod uwagę wszystkie wady, które zostały połączone pragnienie i Incredible i wystawiać trzy nowe smartfony. Wśród nich był jeden flagowy – HTC One X, którego właściwości zostały zaprojektowane tak, aby konkurencja Galaxy S3 z firmy „Samsung”, że, co do zasady, wykonane na wysokim poziomie. Telefonu, jak również cała gama nowych smartfonów, została uznana za jedną z najbardziej udanych modeli w 2012 roku. W ślad za sukcesem firmy z Tajwanu starał się budować na sukces, więc w najbliższych latach widział powstawanie coraz więcej ciekawych modeli od HTC.

Ergometrze funkcje smartfonów

Dodaj recenzję tego smartfona powinno być z tym, że jest to bardzo wygodne „siedzi” w ręku, i odczucia, który transmituje matową powierzchnię panelu, są bardzo przyjemne. Należy zauważyć, że telefon jest stałe, więc kiedy go użyć nie będzie luz, co było możliwe w innych modelach firmy. Ogólnie rzecz biorąc, firma poczyniła bardzo poważne roszczenia, zwalniając HTC One X. Cechy zewnętrzne stanu telefonu mówić tomów. Że jest tylko korzystanie z Gorilla Glass jako okno na ekranie w celu uniknięcia niepożądanych zarysowań!

Jeśli spojrzeć na przedniej części telefonu, górna część może być postrzegane głośnik do rozmów i aparat, który jest tylko w trybie offline jak lustro może być używany. Na dole ekranu znajdują się 4 przyciski: „Dom”, „Wstecz” i „Menedżer zadań”. Na prawym końcu smartphone może wykryć regulację głośności dźwięku, a na górze – przycisk zasilania na smartfonie, a także otwory na karcie SIM i słuchawki. Na lewej części końcowej smartphone jest otwarcie na urządzeniu USB. Jeśli z kolei smartfon, znajdziesz aparat z 8 MP. Bardzo inteligentny telefon jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym lub białym. Jeśli zdecydujesz białą wersję, oprawa aparat jest srebro, czy czarno – czerwona.

Funkcja technologia stosowana w HTC One X

Funkcje telefonu jest to, że jest to jeden z pierwszych smartfonów, który zaczął używać procesor quad-core taktowany zegarem 1,5 GHz. Kolejną zaletą tego typu smartphone jest jego rozdzielczość full-HD ekran. Ponadto HTC One X posiada gigabajt pamięci RAM. Oczywiście, może to wydawać się niewielkie, ale dość „ciężka” gry, to pliki do pobrania telefonów jest dość prosta. bateria 1800 mAh można nazwać jedyną wadą urządzenia, a następnie na tej podstawie, że jest ona nieusuwalna i nie mogą być zastąpione przez bardziej pojemny. Ponadto, mogą pojawić się problemy w przypadku, gdy bateria przestanie działać i trzeba zmienić.

Operacyjny i oprogramowanie

Jako system operacyjny HTC stanie dostarczyć i Windows Phone, ponieważ wiemy, że one praktykowane korzystania z tego systemu operacyjnego w przeszłości. Ale dziś w HTC One X jest warta „Android” 4.0 z możliwością aktualizacji do wersji 4.2. Bardzo dobry jest oprogramowanie HTC Sense, który daje tożsamość standardowego interfejsu androidovskomu. Dodatkowe funkcje, które są nowe w porównaniu z poprzednim telefonie, można zapewnić możliwość odblokowania telefonu tylko u zbiegu twarz z fotografią.

Aparat i jakość smartfonów migawek

Aparat jest zawsze piętą achillesową tajwańskiej firmy. I nie mów, że jakość obrazu smartfon jest złe, po prostu, że konkurencja jest lepsza. Aparat ma 8 megapikseli, a także zdolność do kamerą wideo w wysokiej rozdzielczości. Ponadto, smartfony jednej serii ukazały się zdjęcia z możliwością fotografowania w trybie panoramy.

Obrazy szczegół jest słaba. Komora z jakiegoś powodu w nocy strzela lepiej niż w ciągu dnia. Nocne zdjęcia są ostrzejsze, natomiast dzień odwrotnie, niewyraźne.

ekran smartphone

Przekątna ekranu smartfonu jest 4,7 cala. Jest to na tyle dobre, a optymalna wielkość dla smartphone. W tym przypadku rozdzielczość ekranu wynosi 1280 x 960, który pozwala zobaczyć nagrywać wideo w formacie high-definition. Ekran został zaprojektowany dla Super technologii LCD. Technologia ta pozwala wyświetlić tekst pod dowolnym kątem iw każdym świetle. W tym przypadku nie ma problemów ze zdolnością do czytania książki, którą są zainteresowani korzystaniem z HTC One X. specyfikacji tego zezwolenia smartphone.

Słuchać audio i wideo widok

Słuchanie muzyki za pomocą tego typu smartphone – przyjemność. I można to zrobić w słuchawkach, a bez nich. Oprócz tych funkcji, firma stara się działać jak należy. Z pewnością duża część kredytu za to należy do ich współpracy z „Beats Audio”. Warto również zauważyć, że po włączeniu słuchawek i będziesz mieć możliwość włączenia Beats cechy, które dają trochę pełniejszy dźwięk. Jeśli chodzi o film, można oglądać filmy na HTC One X 32GB. funkcje telefonu pozwoli go całkowicie. Ale konieczne jest, aby przynieść ładowarkę, ponieważ po obejrzeniu jednego lub dwóch baterii może całkowicie rozładować filmy.

Opinii na temat tego smartfona

Obecnie na świecie istnieje wiele osób korzysta z HTC smartfon One specyfikacji X., opinie klientów i ekspertyzy są niemal identyczne. Wielu użytkowników są zadowoleni z ich zakupem, twierdząc, że smartfon jest absolutnie uzasadnione każdy grosz zainwestowany w jego zakupu. Trudno nie zgodzić. Eksperci twierdzą, że jest możliwe, aby kupić zarówno 32GB i 16GB HTC One X. Cechy 16GB nie różnią się od tych z smartphone z 32 GB, ale kosztuje mniej. Dlatego też, jeśli nie są tak ważne, a ilość pamięci wewnętrznej w telefonie, istnieje możliwość zakupu taniego smartfona.

HTC One X, specyfikacje, cena

Pozyskanie flagowy smartphone w 2012 roku przez tajwańskiego producenta zaawansowanych technologicznie telefonów HTC, masz ustawić kilka dodatkowych elementów. Po pierwsze, jest to dawny pudełko, którego projekt został zaktualizowany. Nie ma ostrych zakrętach. Po drugie, jest cała dokumentacja techniczna , która może pomóc, jeśli były jakieś pytania dotyczące sposobu korzystania ze smartfonu. Po trzecie, ta ładowarka jest, że lepiej jest, aby nie wyciągnąć z kieszeni i zawsze niosą ze sobą, jak telefon może być szybko się rozładowuje. Po czwarte, jest to adapter USB, który jest przeznaczony do podłączenia smartfonu do komputera w celu transferu plików i ustawień za pośrednictwem okablowania. I wreszcie, po piąte, jest markowe słuchawki od HTC. Nie ma nic specjalnego, więc jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, to lepiej kupić sobie dodatkowo wyższą wersję jakość takiego zestawu słuchawkowego.

Jak cena tego typu smartphone, to początkowo po ogłoszeniu, to koszt około 700 dolarów. Stopniowo stało się tańsze, a do tej pory, ten smartfon można łatwo kupić za 350-400 USD.

Wyniki ankiety

Podsumowując wszystko powyższe, można stwierdzić, że ten telefon jest bardzo interesująca opcja, i byłoby istotne nawet dzisiaj. Zalety smartphone, deweloper, który jest tajwański producent smartfonów HTC high-tech, można przypisać wspaniałe ergonomii, dużym ekranem i doskonałym dźwiękiem. I ostatni plusem jest to kredyt nie tylko dla samej firmy, ale również partnerów, że z każdą nową linię smartfonów starają się dźwięk coraz bardziej nasycony i przyjemny dla ucha. Bateria i aparat mogą być wymienione jako wady smartphone. Ponadto, akumulator należy wymienić z dwóch powodów. Pierwszym jest to, że szybko się rozładowuje, a drugi – że nie jest możliwe, aby zmienić bez pomocy. Jeśli chodzi o kamery, wszystko jest dwuznaczne.

W ogóle, smartphone jest wielki, ale jeśli chcesz coś nowszego, można wziąć HTC One M7. Opis, cechy i opinii na temat tego modelu sugeruje, że jest to smartphone high-end.