315 Shares 5654 views

UMI – smartfon dla tych, którzy cenią sobie estetykę i niskich cen

Era gadżetów na jej szczyt i szybki rozwój przemysłu spowodował, że liczba producentów dzisiaj nie liczy. Główną zaletą tego wzrostu była niezwykle niska cena urządzenia, i bardzo dobrej jakości. Oznacza to, że teraz każdy może sobie pozwolić na zakup niedrogiego urządzenia z właściwości i cech technicznych zbliżonych do flagowego. Na jednym z przedstawicieli rynku smartfonów i budżetu zostaną omówione.

Smartphone Umi Fair

Ten telefon, podobnie jak wiele innych takich jak on, pochodziła z Chin. Chińskie marki są stopniowo zyskuje na popularności, a wielu z nich są już duże zapotrzebowanie, dlatego nie dziwi fakt, że użytkownicy zaczęli przyzwyczajać się i właśnie pojawił się w uczestników rynku, takich jak Umi.

Dane Umi Fair

pokaz

5 cali, rozdzielczości 1280 x 720

edytor

MediaTek MT6735

pamięć

1 GB pamięci RAM, ROM, 8 gigabajtów

kamera

13 megapikseli

bateria

2000mAh

Wypełnienie gadżet na pewno nie jest to najbardziej imponujące:

  1. Wyświetlacz – średni jak na dzisiejsze standardy. Blisko wielkości, z dobrym, ale nie wystarczający rozmiar. IPS matryca nie jest najlepszej jakości, ale za swoją cenę znośna, nie powoduje żadnych problemów, kąty widzenia są zbliżone do maksimum.
  2. Procesor – tutaj Chińczycy postanowili nie wymyślać koła i włożony w ich potomstwa teraz popularny MediaTek. Jest to jeden z powodów, dla producentów taniość, non-markowych, takich jak Qualcomm Snapdragon z ich. Układ Quad każdy rdzeń częstotliwości 1300 MHz.
  3. Memory – pamięć jest dość niski, ale na „czystej” telefon z Androidem nie będzie wystarczająco dużo czasu, aby myśleć w wykonywaniu codziennych zadań, ale także zbyt duże obciążenie nie przetrwa problem z małą ilością pamięci głównej skierowana przez karty flash …
  4. Kamera – średnia 13 megapikselowy moduł kamery cyfrowe Sony, bez dodatków i słabo otwór do f / 2.2. Jednak kompletny zestaw dostępnych niezbędne funkcje, w tym auto focus, ciągłego strzelania, cyfrową stabilizację obrazu oraz panoramy.
  5. Bateria – sam nie jest zbyt duże, ale kosztem słabych wyników jest prawdopodobne, aby umożliwić urządzenie przetrwać do wieczora. Na tyle niska obciążenia na cały dzień.

Warto oddać hołd Umi spółki, smartfon obsługuje wszystkie nowoczesne standardy. Jest wsparcie dla LTE, a także wbudowany czytnik linii papilarnych, który gadżet w tym przedziale cenowym są rzadkie. Przypomnijmy z głównych zalet Umi – smartphone jest wyceniony na 100 $, za łączną kwotę 6.500 rubli, i można je znaleźć na wszystkich 4000.

Zaprojektować Umi Fair

Tutaj ujawnia się smartfon, jak również możliwe jest dobra. Pomimo faktu, że w dodatku do metalu, poliwęglan jest używany, ten gadżet nie wygląda tanio. To nie znaczy, że jest bardzo zauważalne wśród innych Chińczyków, ale wyróżnia się z tej samej firmy Samsung, który dla pieniędzy produkuje obrzydliwe resztki taniego plastiku.

Na przednim panelu nie ma żadnych przycisków i jest zazwyczaj wspierany przez minimalistycznym stylu. Tylny panel ma odcinana pod głośnikiem, plac rozciągający się od ciała i oku kamery skanera linii papilarnych pod spodem. Oto co jest smartphone budżet Umi Fair. Opinie gamę gadżetów z ostro negatywnego do podziwu.

Przyczyną tej różnicy polega na kim i jak używać smartfona, aw pewnych uprzedzeń. Osoby, które nie kurczą się od chińskiego smartfona, mówić pozytywnie o telefonie, ponieważ, w przeciwieństwie do konkurentów big-name, w tej cenie oferuje dużo więcej i wygląda spektakularne.

Smartphone Umi Rzym

Nowością w tym roku z firmy Umi. Tym razem producent dokonał zakład na pięknym wystrojem i nie stracił. Urządzenie wygląda bardzo przyzwoite, wykonane z materiałów szlachetnych. Ci, którzy cenią sobie wyrafinowany design i stawia go na czele, przy wyborze telefonu, na pewno będą zadowoleni.

Dane Umi Rzym

pokaz

5,5 cala, 1280 720

edytor

MediaTek MT6580

pamięć

1 GB pamięci RAM, ROM, 8 gigabajtów

kamera

8 megapikseli

bateria

2500 mAh

Rozważmy specyfikacji bardziej szczegółowo:

  1. Wyświetlacz – ten smartfon można przypisać do kategorii „fablet”, ponieważ jest wyposażony w bardzo masywnej ekranu 5,5 cala. W tym przypadku stosuje się taką samą rozdzielczość jak w targach Umi, bo z tego, co obraz wygląda bardzo ziarnisty. Przyzwyczajone do ekranów Retina-like, użytkownicy nie obchodzi.
  2. Procesor – kolejny produkt z MediaTek. Liczba jąder dokładnie cztery, a każda częstotliwość 1300 MHz. Producent twierdzi, że procesor może znacznie zmniejszyć zużycie energii.
  3. Memory – pamięć RAM jest mała, ale to wystarczy do prostych operacji, nazywa i nawet to, co niektórzy mało wymagające gry. Pamięć główną można rozszerzyć za pomocą karty pamięci.
  4. Kamera – Umi zwrócić szczególną uwagę na ten składnik. Mimo uchwały modułu zdjęcie 8 megapikseli, wielkość przysłony f / 2.0 została, która poprawia jakość zdjęć i realistycznych kolorach. Jest to podwójna lampa błyskowa.
  5. Bateria – w takiej wielkiej maszynie ze względu na design i gospodarki dopasować pojemność baterii wynosi tylko 2500 mAh. Umi twierdzą, że oszczędność procesor i zoptymalizowany system, aby zrekompensować ten niedobór.

Co jeszcze wyróżnia Umi? Smartfon posiada szereg ciekawych kawałków. Jedną z cech jest zdolność do pracy z nim bez dotykania ekranu: kamera rejestruje ruch i odbierać połączenia, przerzucanie galerii i wykonywać inne zadania bez dotykania ekranu.

Zaprojektować Umi Rzym

Jak wspomniano wcześniej, głównym powodem do dumy jest konstrukcja telefonu. Oczywiście wszystko to jest wykonane z metalu, który ma pozytywny wpływ zarówno na zewnętrznym urządzeniu pomiarowym, a wrażenia dotykowe podczas użytkowania. Sposób wykonania podobny do Samsung Galaxy S6, z wieloma elementami bardzo różne i jeszcze lepsze, więc poczucie, że jest to tania podróbka, nie powstaje.

Faktycznie, smartphone Umi Rzym, opinii, które są w większości pozytywne konotacje, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się piękną rzeczą jest, aby nie spędzić bajeczne sumy, które wymagają dobrze znaną firmę. Przystojny przez Umi będzie kosztować jego właściciela w sumie 65 $, czyli ~ 4300 rubli.

zamiast wniosku

Oczywiście dawni monopoliści przed dużymi firmami stopniowo porzucić swoje zyski przebiegły Chińczyków, którzy oszczędzają na sprzedaży reklam i detalicznych, sprzedając za bezcen jest dość ciekawy i obiecujący urządzenie. Na przykład, Umi – smartphone z przystępną cenę i wydajność flagowego.