462 Shares 4594 views

Konto Nokia: co to jest i jak stworzyć?

Konto Nokia jest stosowany w urządzeniach, które działają w oparciu o „windose samojezdne” technologii systemów operacyjnych. Jest to, oczywiście, o urządzeniach, które są zawarte w wierszu zatytułowanym „Lyumiya”. profil użytkownika jest wymagana dla wielu rzeczy i usług, które są dostarczane z odpowiednim systemem operacyjnym. Jest możliwe, że podczas pierwszego uruchomienia urządzenie Nokia Konto nie zostało utworzone lub aktywowany. Ale nie martw się, bo można wziąć prowizję operacji w każdej chwili, kiedy tylko chcesz.


Co jeśli pierwszy bieg już było?

Jeśli już zaczął używać telefonu jakiś czas temu, a konto Nokia nie został stworzony do tego momentu, można postępować w następujący sposób. Z odrobiną styczności centralnego sterowania (Windows), aby opuścić swój komputer stacjonarny. W zasadzie można to zrobić podczas gdy w aplikacji. Niemniej jednak, byłoby prawdopodobnie bardziej wygodne. Teraz przesuń palcem w dół ekranu, aby wyświetlić menu rodzaju. W prawym rogu możemy zauważyć napis „All Settings”. Kliknij na tym przycisku. Następnie maszyna przekaże nasz telefon inżynierskiej. Tutaj można znaleźć elementu o nazwie „e-mail + konta”. Kliknij na nim, a następnie szukać funkcji, która nazywa się „Dodaj usługę”. Po zakończeniu tej transakcji na urządzeniu konta Nokia Lumia dodaje. Co muszę zrobić? tak więc, po weszliśmy do odpowiedniego menu, wybierz „konto” Microsoft „. będzie tylko stworzyć nowy profil, lub zawrzeć już istniejącego. po uaktywnieniu nowy wpis, użytkownik może postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. w tym samym czasie w przenieść się do istniejącego profilu będzie musiał wprowadzić nazwę użytkownika, a także jego osobiste hasło do identyfikacji i weryfikacji dostępu.

Co to jest konto „Microsoft” na Nokia?

profil użytkownika jest wymagane do korzystania z niektórych usług. Na przykład, taki jak onedrive. Każdy właściciel urządzenia pod kontrolą systemu operacyjnego „windose Mobile”, aby oddzielić ilość miejsca na przechowywanie w chmurze, w którym użytkownik może umieścić dane multimedialne, aby zaoszczędzić pamięć długoterminową w telefonie. W tym samym czasie, tworząc konto „Microsoft”, zawsze można wziąć udział w korzystaniu z funkcji partycji „My Family”. Profil aktywacyjny zostanie również umożliwić szybką wymianę danych i informacji z ich przyjaciół i krewnych, którzy mają konta.

Co zrobić, jeśli po raz pierwszy włączyć „Lyumiyu”?

Tworząc konto uczyni obsługi telefonu jest znacznie bardziej wygodne i kolorowe, jak nowe możliwości zostaną otwarte dla użytkownika. Profil wymagane, aby w pełni korzystać z dobrodziejstw oferowanych telefonu. Początkowo możemy zauważyć, że dla ustanowienia i potwierdzenia aktywacji konta „Microsoft” będzie potrzebne połączenie z Internetem. Należy zwrócić uwagę na to. Połączenie może być wykonane za pośrednictwem punktu dostępowego Wi-Fi oraz stosując plan taryfowy dla karty SIM do telefonu.

Kolejność działań

W pierwszym miejscu, to urządzenie. W tym przypadku, należy wstępnie ustawić kartę SIM. Gdy to nastąpi, możemy przystąpić do pierwotnej konfiguracji urządzenia. Aby to zrobić, wystarczy liniowo postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie smartfona. Po tym możemy utworzyć konto w systemie. Lub wprowadź istniejący profil, wpisując nazwę użytkownika i hasło. Jak widać, nie ma nic szczególnie skomplikowanego procesu. Firma zadbał, aby dostać się do pracy z urządzeniem może być tak szybko, jak to możliwe.