229 Shares 2757 views

Smartfon Sony Xperia E: specyfikacje, opinie

Smartfon Sony Xperia E postanowił rangi w kategorii budżetu. W modyfikacji obsługuje dual 2 karty SIM. Umieszczony smartfon jako optymalne rozwiązanie dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy funkcjonalnością i rozsądnej cenie.


Istnieje wersja, że Sony Xperia E – kontynuacja procesu kilku platformach zyskały na znaczeniu w przeszłości (kiedy nie było popularne telefony klasyczne). W szczególności, możemy mówić o marki Walkman, który zyskał dużą popularność wśród miłośników muzyki z całego świata. Niektórzy eksperci uważają, że część rozwiązań dla tej konkretnej platformy medialne, jest w pewien sposób przeniesione do urządzeń mobilnych firmy Sony. Czy to oznacza, postaramy się zrozumieć dziś.

Czy Sony Xperia E smartphone klasyczne modyfikacje od telefonu w podwójnej wersji czegoś innego, inne niż liczby obsługiwanych kart SIM? Praktycznie nic. Jedyną rzeczą, która może być inna – tak to kolor obudowy dostarczane do różnych krajów na rynkach światowych. Funkcjonalnie i z technologicznego punktu widzenia, te urządzenia, oprócz aspektu kart SIM są identyczne.

Będziemy w naszym dzisiejszym przeglądu rozważyć oba urządzenia jako jednego modelu telefonu. Jest inna modyfikacja popularnego smartphone – Sony Xperia E dual Champagne. To urządzenie różni się od kolegi specjalnym kolorze nadwozia, zwany we francuskiej sposób „szampana” (z reguły, pod nim rozumieć miękkie odcienie żółto-pomarańczowe). Podobnie, urządzenie spełnia ciało czarny (w takim przypadku zostanie ona nazwie Sony Xperia E czarny).

Opcje

Okno dostarczane dealerzy użytkownik znajdzie się urządzenie smartphone do ładowania akumulatora, przewód do podłączenia do komputera, zestaw słuchawkowy, a także urządzenia ręcznego.

wygląd

Testowane urządzenie Specjaliści zwracają uwagę swoją konstrukcję o wysokiej jakości. Wzdłuż krawędzi obudowy znajduje się elegancka obrzeża jako ramka srebrnych odcieni. Specjalna konstrukcja kulminacyjnym daje przycisku zasilania devaysa: jest wykonany z metalu, i wygląda bardzo stylowo. Krawędzie korpusu są lekko zaokrąglone.

devaysa ekran stosunkowo małe (3,5 cala), głośnik głos jest pokryta drobnych oczkach schludny. Na dole – mikrofonu, a wraz z nim trzy standardowe dotykowe przyciski – „Menu”, „Powrót”, „Home”. Dioda LED sygnalizuje przychodzące połączenia lub wiadomości.

W prawej części ciała – klucz, który reguluje poziom dźwięku, liczba – przycisk na urządzeniu. Tutaj – przełącznik do szybkiego załadunku zwykłych kamer. Na lewym boku obudowy – złącze microUSB. Na górze – gniazda dla urządzeń audio.

Tylna część obudowy wykonane z bardzo miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego. Jest on zbudowany w głównej kamery, urządzenia i głównego głośnika. Ostatni dźwięk, mówią eksperci, bardzo dobre. Dźwięk dzwonka słychać nawet jeśli środowiska hałasem.

Pod osłoną tylną, która w sposób, że daje się łatwo usunąć, nie ma szczeliny dla kart SIM (modyfikacja Dual – dwie), jak również łączniki, do którego mogą być podłączone moduły pamięci flash microSD.

Jakość wykonania ciało szacowana jest przez ekspertów jako bardzo wysoki. Luz, zadrapania, bez przerw. Wszystkie elementy są przymocowane w miejscu bezpiecznie.

Kolor do wyboru

Jak już powiedzieliśmy, urządzenie jest dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Często zdarza się, nawiasem mówiąc, jest to, że wrażenia co do jakości urządzenia są utworzone na podstawie koloru obudowy. Smartphone kolor „szampana” jest konieczne dla młodych ludzi lubić (jak wykazano w wielu opiniach). Sony Xperia E czarny, może wydawać miłe dla przedsiębiorców i tych, którzy cenią sobie rygor i konserwatyzm stylu. Ile kolorów, tyle opinii.

wymiary

Specjaliści testowaliśmy Sony Xperia E, opisał go jako ergonomiczne, wygodne leżeć w dłoni, średniej wielkości produktu. Urządzenie Długość – 113,5 mm, szerokość – 61,8 mm, grubość – 11 mm. Wymiary te są porównywalne z tymi samymi parametrami wielu innych urządzeń tej klasy – np Galaxy ACE o takich wymiarach: 112,6 x 61,5 x 11,5 mm.

pokaz

Wyświetlacz którego przekątna – 3,5 cala, o rozdzielczości 480 x 320 pikseli. Matryca Manufacturing – TN. Ekran zamknięty trwałą warstwę z tworzywa sztucznego. W „multi” jest przeznaczony dla jednej lub dwóch dotknięć. Niektórzy eksperci uważają, że rozdzielczość ekranu jest zbyt niska, a zatem będzie widoczny ekran pikselacja. Ponadto, uważa się, zwolenników tej tezy, matrycę TN może zapewnić dużych kątów widzenia. To samo zostało powiedziane przez niektórych użytkowników Sony Xperia E, opinie, które znajdują się w Internecie.

Technologia ekranu: klasyczny lub nowoczesny?

Są tacy, którzy są skłonni dostarczyć krytyków licznik. Wierzą, że ze względu na stosunkowo nieaktualne (ale w tym samym czasie na sobie tradycyjny honorowy status) technologia wyświetlania produkcja osiąga bardzo wysoki poziom oszczędności energii. Ponadto uważają, mały rozmiar smartphone, a w rezultacie stosunkowo niewielki rozmiar ekranu nie pozwala wyświetlić obraz w szczegółach. Dlatego nie ma sensu, aby wyposażyć ekran urządzenia jest nowoczesna matryca. Jednoznaczna opinia o tam na wyświetlaczu. Dla każdego, który podkreśla charakterystyczny ekran Wady Sony Xperia E (przegląd devaysa przedstawione w artykule), jest wybór zrównoważonych i solidnych argumentów, odzwierciedlając pozytywne aspekty tego elementu urządzenia.

miękki

Na smartphone powinien Android OS w wersji 4.0.4. Ona zainstalowana firmowego firmware od marki producenta, a także sporą ilość preinstalowanych aplikacji. Wśród najbardziej użytecznych – książki adresowej, wirtualną klawiaturę (podpory, w szczególności wprowadzania liter przez „uderzeń” na ekranie), widżety (pokaż pogody, czas, pozwalających na wykonywanie połączeń telefonicznych, aby szybko znaleźć kontakt). Jest to wygodna przeglądarka, odtwarzacz multimedialny.

produktywność

Sony Xperia E smartfon wart procesor MSM7227A z pojedynczym rdzeniem i 1 GHz. RAM – 512 MB. Pre pamięci flash – 4 GB (2 faktycznie dostępna). Jest wsparcie dla zewnętrznej karty microSD do 32 GB. Specjaliści przetestował inteligentny telefon pamiętać, że całe urządzenie jest szybki. Zamarza i hamowania w co najmniej.

Procesor skromny i nie może być największą ilość pamięci RAM pozwala na uruchamianie w telefonie tylko proste gry (takie jak, na przykład, Fruit Ninja). Jednocześnie, eksperci uważają, na ekranie, która posiada urządzenie do gry w „strzelanek” i „questów” byłoby nawet niewygodne. W związku z tym ograniczone możliwości, to znaczy nie może być poważną wadą z punktu widzenia funkcjonalności urządzenia.

bateria

pojemność baterii w smartfonie – 1,5 tys mAh .. To trwa około jeden dzień po średniej intensywności użytkowania (około pół godziny rozmów, 120 minut korzystania z Internetu i tym samym – muzyka). Podobnie jak w przypadku innych komponentów sprzętowych, które są zainstalowane w telefonie Sony Xperia E, pod względem żywotności baterii, istnieją dwa główne punkty widzenia. Pierwszy mówi, że bateria jest słaba. Drugi – że ta klasa urządzenia z takim skromnym rozmiarem i nie powinien mieć więcej zasobów baterii.

Operacja z dwóch kart SIM

Jak już wspomniano powyżej, jest to modyfikacja smartphone, który obsługuje tylko dwie karty SIM. Eksperci mówią o tej funkcji jako bardzo stabilny. Równoczesne korzystanie z dwóch kart SIM można łatwo dostosować, a ponadto jest bardzo łatwe przełączanie pomiędzy różnymi operatorami.

kamera

Sony Xperia E smartfon jest wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapikseli. Autofokus nie działa, ale nie ma innego przydatna funkcja – oddzielny przycisk migawki. Kamera może nagrywać wideo o rozdzielczości w zakresie od 640 x 480 pikseli. Ocena jakości produkowanego przy użyciu smartfona plików multimedialnych są bardzo różne w społeczności ekspertów. Niektórzy eksperci, co stanowi około Sony Xperia E przeglądu, zdecydował się skupić na tym, że aparat w telefonie – średnia. Ich zdaniem, jakość zdjęć wykonanych przez urządzenie nie może być porównywalny do tego, który jest pokazany w szczególności zwykłe kamery amatorskie. Nie wspominając już o specjalistycznych komór.

Ale dla tych, którzy krytykują możliwości urządzenia w zakresie tworzenia obrazów i wideo, przeciwnicy są silny kontrargument: Smartphone (zwłaszcza w przedziale cenowym w budżecie) – to przede wszystkim urządzenie do pracy z danymi, a nie producent profesjonalnej fotografii i wideo. Ponadto uważa się, „izb adwokackich, jeśli nie wiele, aby znaleźć błąd z balansem kolorów i jasności jakości obrazu jako całość nie jest zły.

Podsumowanie: co mówią eksperci

W ogóle, nastrój wśród ekspertów, Aparatura badawcza, tak, że urządzenie spełnia swój poziom budżetu. producent marki nie leżało dużo zasobów sprzętowych i programowych w nim osiągnąć bardzo wysoką wydajność w oparciu o specyfikę tego segmentu rynku, w którym urządzenie jest sprzedawane.

Najważniejsze urządzenia Plus, który jest oznaczony przez ekspertów, – korpus bezpieczeństwa. Materiały wykorzystywane w produkcji smartphone, bardzo wysokiej jakości. W związku z tym, że telefon ma dobrą odporność na działanie agresywnych elementów środowiska naturalnego – kurzem, wilgocią i ekstremalnych temperatur.

Większość ekspertów zgadza się, że twórcy włączone funkcje Sony Xperia E, funkcjonalność, wydajność, zasoby są na ogół zgodne z potrzebami użytkowników segmentu budżetowego. Eksperci uważają, że urządzenie może być jednym z najbardziej popularnych w swojej klasie.

Bezpośredni konkurenci nie devaysa tyle. Część z nich jest obiektywnie gorsze, ale w przypadku decydujące znaczenie Sony dla kupującego może mieć markę. Istnieje wersja, że urządzenie powinno być zadowoleni fani producenta. W związku z tym, Sony wyposażyła urządzenie ze wszystkimi niezbędnymi opcjami: zastrzeżonej konstrukcji markowych i łatwe w obsłudze oprogramowanie.

opinie użytkowników

Rozważmy poglądy właścicieli Sony Xperia E, opinii, które znajdują się na portalach internetowych. Większość właścicieli smartfonów mówią o nim jako o urządzeniu, które przekraczają oczekiwania. Wiele z nich zwrócił uwagę na wysoką jakość materiałów, ergonomia, design urody devaysa. Nawiasem mówiąc, w środowisku użytkownika, istnieje małe doniesienia o próbach prowadzonych na smartfonach grach trochę bardziej skomplikowane niż Friut Ninja, – tych, które używają skomplikowanych animacji 3D-grafiki. Według wielu właścicieli telefonu, urządzenie, pomimo skromnych cechach procesora i pamięci RAM, poradził sobie dobrze z problemami gier.

Członkowie zwrócić uwagę na jakość wykonania, która charakteryzuje się smartfonów Sony Xperia E. Recenzje właścicieli w ten sposób jest bardzo pozytywne. Kryterium to, zdaje się, jedna z najbardziej bezsporny pod względem możliwości uczenia devaysa. Prawie wszyscy eksperci wskazał również na fakt, że urządzenie jest bardzo solidnie zmontowany.

Wielu użytkowników powiedzieć wygodę i komfort korzystania z aplikacji multimedialnych, co nie jest zaskakujące: Firma Sony odkąd uwolnienie legendarnych urządzeń marki Walkman przywiązuje ogromną wagę do rozwoju technologii mających na celu zwiększenie komfortu podczas słuchania muzyki.