337 Shares 5482 views

Jak odblokować telefon „Samsung” i co to robi?

Być może słyszeliście o procesie, który nazywany jest „odblokowanie” telefon. Dla użytkowników wiedzą techniczną, to jest dość standardowa procedura, ale dla każdego innego pożądane jest, aby nauczyć się podstaw, jak odblokować telefon „Samsung” i dowiedzieć się, co jest potrzebne.


Przy zakupie telefonu od operatora, zapewnia ona z karty SIM ze wszystkimi informacjami i własnymi ustawieniami. Jak wiadomo, każdy telefon, nie można nawiązywać połączenia lub wysyłać teksty, podczas gdy karta SIM nie jest zainstalowana.

Jak sprzedawać smartfony?

Fakt, że operatorzy nie są zainteresowani, żeby sprzedać telefon; chcą, aby upewnić się, że płacisz im do komunikacji komórkowej. Aby to zrobić, producentów telefonów umożliwia operatorom zablokować urządzenie tak, że tylko niektóre karty SIM mogą pracować w telefonie.

Dlatego pozostaje pytanie, w jaki sposób odblokować telefon „Samsung”, a mianowicie jego gniazdo SIM, tak aby później móc użyć dowolnej karty SIM. Należy pamiętać, że to nie gwarantuje, że telefon będzie naprawdę pracować z dowolnego połączenia, ale jego pojemność wzrosła znacząco.

Dlatego wielu zastanawia się , jak odblokować telefon Samsung Galaxy S4?

Głównym powodem jest to, aby korzystać z telefonu z innego operatora podczas wizyty w innym kraju. Gdy telefon jest odblokowany, można dostać się do domu karty SIM i podłączyć w innym kraju zamieszkania. Usługi, które można uzyskać od lokalnego dostawcy usług będą tańsze niż to, co można dostać od zwykłego roamingu. Innym zastosowaniem – łatwe przełączanie operatorów bez konieczności podróżowania w strefie roamingu.

Pamiętaj, że czasami po odblokowaniu będzie można uzyskać dostęp podstawowy, ale nie wyższa niż prędkość LTE. Aby określić, które sieci telefon może połączyć, trzeba znać numer modelu Samsung Galaxy S4. Tak, istnieje kilka różnych rodzajów niego. Przesuń palcem w dół z górnej części ekranu telefonu do powiadamiania, kliknij ikonę Ustawienia koła zębatego w prawym górnym rogu, a następnie w zakładce „Zaawansowane” na górze. Teraz kliknij na dole „O urządzeniu” i znaleźć numer modelu w tabeli w górnym rzędzie. Więc będzie można zobaczyć, co połączenie grupy – 2G, 3G i 4G LTE – telefon może być dostępne. Należy także zwrócić uwagę, czy stosowanie tych UMTS / HSPA grupy lub EV-DO.

Jak uzyskać kod odblokowujący dla Samsung Galaxy S4?

Mówiąc o jak odblokować telefon „Samsung”, można by argumentować, że nie ma nic skomplikowanego. Należy jednak pamiętać, że spowoduje to utratę gwarancji. Jedyną informacją, że trzeba – jest to numer IMEI urządzenia. Jest to unikalny kod identyfikacyjny, który można znaleźć w tym samym menu „Informacje o urządzeniu”, który został wymieniony wcześniej. Wchodząc w tej karcie, a następnie kliknij pozycję Stan i przewiń w dół, aby znaleźć numer IMEI. Potem trzeba zamówić kod odblokowania telefonu.

Istnieje wiele różnych miejsc, gdzie można uzyskać ten kod. Dziś w sieci można znaleźć wiele źródeł, które uczą, jak odblokować telefon „Samsung”, a oferta w celu uzyskania danych na ten cel. Upewnij się, że masz włączone do niezawodnej pracy, ponieważ jest to bardzo ważne.

Tak, raz umieścić nową kartę SIM w telefonie, użytkownik zostanie poproszony o wpisanie kodu odblokowującego. Musisz być pewny, że masz prawidłowe informacje, ponieważ kod nie może próbować wprowadzić więcej niż 10 razy. Jeśli pójdziesz do niezawodnej pracy w poprzednim kroku, to problem jest nazywany „jak odblokować” Samsung „” na zostanie rozwiązany. To jest to!