134 Shares 3724 views

Jak korzystać z iTunes do iPhone? Niektóre funkcje programu

Ci, którzy się nie zmieniło swojego telefonu komórkowego do produktów Apple, początkowo dość trudne do korzystania z nowych urządzeń. Trudność nie polega na różnicy systemów operacyjnych zwykle OP iOS, ale raczej niezdolność do pobierania filmów z internetu, muzyki, książek i instalować aplikacje. Aby to zrobić, użytkownik powinien zapoznać się z iTunes. Ten rodzaj menedżer plików, który ma różne funkcje, w tym odtwarzacz multimedialny, a. W sieci wiele informacji na temat korzystania z programu iTunes na iPhone, ale przybysz najlepiej jest używać tego artykułu w instrukcji krok po kroku.

Gdzie iTunes pobrać?

Pierwszym błędem właścicieli z nowym iPhone – stara się kupić program do płatnego serwisu. iTunes jest rozprowadzany całkowicie wolne od oficjalnego portalu Apple. W prawym górnym rogu głównego okna ma niebieski przycisk – „Load”, klikając na których każdy otrzyma oryginalną wersję oprogramowania niezbędnego dla amerykańskiego inteligentnego telefonu.

Przed rozpoczęciem pobierania iTunes do iPhone 4, jak również innych wersji gadżetu, użytkownicy powinni być zaznajomieni z wymaganiami systemu operacyjnego komputera, ilości pamięci RAM, ilość wolnego miejsca na dysku twardym. 2 minuty nauczania czytania można zapisać godzin (a czasem więcej), które miałyby zostać przeznaczone na nieudanych próbach zainstalować na komputerze program nie jest wersją.

Jak korzystać z iTunes do iPhone?

Po pobraniu i zainstalowaniu, dobrze jest, aby zrozumieć, jakie operacje mogą być wykonywane za pomocą tego programu. Uruchomić program iTunes. W odróżnieniu od po raz pierwszy, wszystkie przyszłe premiery programu towarzyszyć będzie wniosek do aktualizacji wersji oprogramowania. Klienci, którzy są zadowoleni z zainstalowanej opcji można zaznaczyć pole wyboru menu i nie chce otrzymywać takich wiadomości w ogóle, ale nowsze wersje oferują więcej możliwości do organizowania plików łatwiej pracować z filmami i muzyką.

Po uruchomieniu programu użytkownik narzędzia staną się dostępne, aby dodać różne pliki multimedialne znajdujące się na dysku twardym komputera. Przenieść i ustawić muzyki, filmów i książek, można skorzystać z menu „Media Library”.

Tuńczyk, muzyka, urządzenie

Rozważmy przykład dodanie wybranego utworu z komputera, aby przenieść plik do iTunes dla iPhone 5, z późniejszego transferu do samego gadżetu.

 1. W lewym górnym rogu programu jest mała ikona w kształcie kwadratu podzielonego na dwie części o różnych kolorach. Dalej – strzałka, klikając na której użytkownik będzie zobaczyć menu rozwijane. Konieczne jest, aby wybrać linię zatytułowany „Dodaj plik do biblioteki”.
 2. W oknie Eksploratora, określ ścieżkę do wybranego utworu.
 3. Po dodaniu pliku, należy podłączyć iPhone do komputera za pomocą kabla USB. W prawym górnym rogu pojawi komputerze z wizerunkiem ikony smartphone – jest to bezpośredni menu dla między iTunes i urządzeń.
 4. Musisz kliknąć na ikonę, ale nie na strzałkę obok niego. W oknie, które zostanie otwarte, użytkownik zobaczy stronę główną, z której jest konieczne, aby przejść do sekcji „Music”.
 5. Program zapewni wybór niektórych parametrów. Po raz pierwszy będzie wystarczające, aby pamiętać ciąg „Wybrano wykonawców, gatunki albumy” i zdefiniowany z listy odtwarzania.
 6. znajduje się ikona „Synchronizacja” w prawym dolnym rogu wszystkich odcinkach programu. Kliknięcie na niego będzie to ostatni krok, aby dodać wybrane utwory do urządzenia.

Operacja synchronizacja trwa około 2 minut, po czym można odłączyć telefon iPhone od komputera i cieszyć się dźwiękami ulubionej muzyki.

Jak korzystać z iTunes na iPhone, jeśli masz chęć, aby zobaczyć film w gadżecie? Podobnie jak w przypadku plików audio, wideo przesyłać tylko do wybranego urządzenia muszą mieć kartę „Video”. Aby dodać książki – przejdź do sekcji z odpowiednią nazwą.

iTunes Store

iTunes Store – to wygodny serwis internetowy, w którym właściciele smartfonów Apple może nabyć przelewem lub pobrania bez płacenia, różne filmy, albumy ulubionych wykonawców, oprogramowanie dla swoich urządzeń. W pewnym momencie użytkownik wyraźnie chce pobrać aplikacje, gry, muzykę ze sklepu Apple. iTunes dla iPhone 5S zapewnia taką możliwość. Ale do zakupu produktów apple firmy muszą zarejestrować Apple ID. Najprostszym sposobem, aby to zrobić na oficjalnej stronie internetowej. Podczas rejestracji musisz być przygotowany na to, że trzeba podać numer karty kredytowej. Można go używać do zakupu dowolnego produktu w sklepie iTunes Store

Darmowe aplikacje w sklepie Apple

Jak korzystać z iTunes na iPhone, jeśli chcesz pobrać plik z iTunes Store?

 1. Konieczne jest, aby uruchomić program.
 2. W lewym górnym rogu ikony, aby wybrać nazwę sklepu.
 3. Wpisz otrzymane podczas rejestracji firmy Apple ID i hasło. Wprowadź sekcję App Store.
 4. Określić typ plików (audio, wideo).
 5. Wybierz jedną z oferowanych darmowych plików jak i kliknij na nią.
 6. W oknie, które zostanie otwarte, kliknij na ikonę „FREE”.
 7. Akt zgodnie z podpowiedzi programowych.