235 Shares 2193 views

Telefony 4 karty SIM: przegląd przedstawicieli danej kategorii

Postęp prawidłowo i pewnie zamiatanie świata wysokiej technologii, stopniowo przekształcając je, przynosząc nowe poziomy. Każdy krok – jest próbą, by ułatwić życie, aby zmienić sposób komunikacji człowieka z technologii informacyjnych, ale tej nie stosuje się do operatorów komórkowych. Tzw OPSOSy krajowe oferują dość szeroki wachlarz usług i udogodnień dla swoich klientów, ale każdy ze względu na ich pragnienie, aby zarobić i nie zwalnia klienta z łapami często warunkach straty. Ludzie dosłownie rozdarty między operatorami telefonii komórkowej. Ktoś oferuje szybki i niezawodny dostęp do Internetu, ktoś tani roaming, a ktoś Pakiet SMS jest tańszy niż inne. Dlatego współczesny człowiek – człowiek z kartami SIM różnych operatorów. A jeśli dwie karty SIM mogą być instalowane w prawie każdym nowoczesnym smartphone, dla tych, którzy nie lubią ograniczać się nawet, że trzeba coś poważniejszego, a mianowicie telefon z 4 kart SIM.


Nokia N8 Quattro

Jednym z najbardziej pamiętnych „chetyrehsimochnikov” na rynku. Oczywiście, biorąc pod uwagę fakt, że telefony z 4 kart SIM nie są popularne kategorie wyróżniać tutaj jest prosta. Niemniej jednak, ten produkt niegdyś legendarnego Nokia w stylu klasycznym.

Według dzisiejszych standardów, ten gadżet wygląda dość nudny. Na urządzeniu z małym wyświetlaczem o przekątnej 3,4 cala i bardzo małe rozdzielczości 320 x 480 pikseli. Pod maską kryje się procesor budżetu, pojemność akumulatora 1200 mA / h oraz 14 MB pamięci flash. Ale nie ma wsparcia dla podstawowych Wi-Fi sieci, jak również wbudowany GPS, mapy Rosji. Jest nawet tuner TV, kiedyś uważany za wielki luksus.

Philips Xenium

Początkowo powinni zrozumieć, że znalezienie takich ekskluzywny łatwe, ponieważ jest to dość rzadkie zwierzę – telefon z 4 kart SIM. „Philips”, na przykład, podobnie jak wielu innych producentów, oferuje alternatywy telefony tylko 3 karty SIM. Oni nie całkiem pasuje do kategorii opisanej jednak takiego udanego telefonu jak Philips Xenium, nie wspominając.

Aktywny gadżet reprezentuje klasyczny telefon, odpowiednio, posiada podstawowe funkcje, nie chwytając niebie gwiazd. Gracz, organizer, komunikator stary model i nie więcej. W tym Xenium – idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie niezawodność, do których ważne jest, aby zawsze być w kontakcie. Urządzenie wyposażone jest w wydajny akumulator przy 2000 mA / h, pozwalając, aby zobaczyć niesamowite wyniki autonomii (ponad miesiąc czasu czuwania i 8 godzin rozmów).

TEXET TM-420

Dla tych, którzy nie są skłonni do kompromisu i szuka ultimatum wśród urządzeń komunikacyjnych, producent krajowy TEXET przygotowała wielki dar, telefon z 4 kart SIM i potężną baterią.

Jedną z tych pereł był telefon o nazwie kodowej TM-420. W rzeczywistości, mamy laboratorium i nie jest to najbardziej zaawansowany gadżetu. Dość kompaktowy telefon wyposażony tylko najbardziej niezbędne, w tym kiepskim aparatem o rozdzielczości 2 megapikseli i odbiornikiem FM. Główny akumulator stał dumny telefonu, dzięki czemu jest on w stanie pracować z jednym ładowaniu więcej niż 9 godzin (tryb rozmowy).

EXPLAY Nieskończoność

Fani bardziej nowoczesne i zaawansowane rozwiązania Lucky Brand EXPLAY Nieskończoności został wydany smartfon, działający w oparciu o „Android” i jest w stanie pochwalić się obecność dwóch dodatkowych slotów na karty SIM. Potężne urządzenie sprzęt techniczny nie może się pochwalić, ale nadal jest to inteligentny telefon, a możliwości jest dużo bardziej. Sercem gadżet był chiński układ MediaTek, ilość pamięci RAM zatrzymał się na około 512 megabajtów, ilość pamięci flash nie jest również imponująca, tylko 4GB, ale jest obsługa kart microSD, pamięć. Jest to aparat 8 megapikseli.

Na przednim panelu znajduje się wyświetlacz pojemnościowy o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Oprogramowanie zostało zaktualizowane do wersji 4.0, co nieco łagodzi sytuację ze słabym CPU i małej wielkości pamięci.

Gdzie kupić?

Oczywiste pytanie, ale jest to bardzo trudne, ponieważ nie jest to prosty telefon, ale o specjalnej kategorii – telefony z 4 kart SIM. „The Messenger” i wiele innych sklepów Popular Electronics zaprzestało sprzedaży takich urządzeń, więc wszystkie zainteresowane osoby mają do surfowania po internecie, otwarte przestrzenie w poszukiwaniu takich dziwacznych gadżetów, nie ma innego sposobu, aby zrobić, być może trzeba będzie zwrócić uwagę na kategorii Gadżety b / r, ale 4 karty sim to na pewno warto.