259 Shares 5282 views

Błąd 3194: przyczyną i rozwiązaniem problemu

Kto by nie powiedzieć, i „Błąd 3194” boli prawie każdy właściciel systemu operacyjnego urządzenie z systemem iOS. To jest dość powszechne, ale to jest rozwiązane raczej prostych metod, które mają uprawnienia do stosowania dla każdego użytkownika. Wszystko, co musimy rozwiązać ten problem – rezerwa czasu i nerwów. I tak, w zasadzie wszystko.


"Błąd 3194" (iPhone 4). Przegląd

Często występowanie kłopotów ze względu na fakt, że aktualizacja oprogramowania została wykonana poprawnie. Sytuacje są różne, więc nie ma czasu rozbierać błąd do najmniejszego szczegółu. Jednakże, jeśli błąd wystąpił podczas próby przywrócenia urządzenia lub uaktualnić wersję systemu operacyjnego, ten artykuł pomoże go rozwiązać. Nie spiesz się natychmiast odebrać urządzenie i uruchomić głową do centrum serwisowego, jako „błąd 3194” mogą zostać poprawione przez użytkownika w zwykłym domu.

przyczyny

Tak, jak dowiedzieliśmy się wcześniej, błąd może wystąpić w dwóch przypadkach. Pierwszy z nich – odzyskanie urządzenia. To nie jest tylko o „iPhone”, ale o „iPad”. Drugi przypadek – uaktualnienie systemu operacyjnego. Teraz pomówmy o tym bardziej szczegółowo, ponieważ takie informacje mogłyby łatwo wymagać od użytkownika, by tak rzec, aby zlokalizować problem i go wyeliminować. zawsze można znaleźć przyczynę, po prostu patrząc na ekranie w momencie wystawienia zawiadomienia. Nie będzie różnica w słowach „Restore” i „aktualizacji”.

Zrozumienie, jak wystąpił błąd

Aby dowiedzieć się, dlatego nie jest to wszystko, przyjrzyjmy się procesu, gdy maszyna jest zmniejszona. Co robić od początku? To prawda – podjęte plik firmware, a następnie za pomocą „aytyunsa” pobrać z oficjalnego serwera Apple. Po że istnieje bezpośredni rozpakowaniu nowo pobranych plików. Następny aktywować niektóre ustawienia do przetłumaczenia „iPhone” lub „aypad” w trybie odzyskiwania, który nazywany jest również tryb odzyskiwania. Ponowne połączenie zostanie ustalone z serwerem „apple”, aby sprawdzić dostępność aktualizacji. Po wykonaniu tych czynności, aby zainstalować oprogramowanie w urządzeniu do zatwierdzenia, natychmiast zaczyna sama operacja „wszczepianie” oprogramowania. W tym czasie można zauważyć, logo firmy, który jest wyświetlany na ekranie urządzenia. Jednak w przypadku, gdy nie ma synchronizacji działania i wystąpi błąd, który nazywany jest 3194.

Co zrobić, jeśli nie można przywrócić iPhone? „Błąd 3194” i jego eliminacji

Natychmiast należy zauważyć, że dalsze działania w zakresie błędu lokalizacyjnego i jego korekty będzie zależeć od dokładnie jaką naturę ma. Jak wyjaśniono wcześniej, problem może leżeć w urządzeniu i może być związany z oprogramowaniem. Jeśli w tym przypadku przyczyną pierwszej kategorii, trzeba jeszcze wziąć pod pachą pudełko z smartfonem lub tabletem i pobiegać do centrum serwisowego dla profesjonalnej pomocy wykwalifikowanych specjalistów. Zdecydowanie zalecamy, aby zastosować go do nich, gdyż w przeciwnym razie istnieje ryzyko, co gorsza. Naprawa uruchomionego stanu będzie kosztować kilka razy droższe. US tech są bardziej skomplikowane, wystarczy, więc warto dużo naprawy. Lepiej zapłacić trochę później i mieć spokój, niż płacić, prawda? Na ogół proces naprawy jest bardzo pracochłonne. Ale jeśli przyczyna leży w ramach programu, to pozostaje tylko „aytyuns ściągnąć” z oficjalnej strony i zainstalować go ponownie, a następnie sprawdź, czy ustawienia w pliku o nazwie Hosty.