539 Shares 9524 views

Telefon „Samsung 3322”: specyfikacje techniczne, zdjęcia, opinie

Południowokoreański firma „Samsung” raz silnie konkurowały z fińskiego „Nokia”, a nie zawsze udało się wygrać. Zwłaszcza jeśli chodzi o porównanie pojazdów wykonanych w obudowie monoblock. Dziś mówimy o telefonie „Samsung Duos 3322”. Zostanie podany opis poniżej, ale zaczniemy, być może, z ważnych parametrów.

Dane skrócie

„Samsung 3322” wyposażony w ekran o przekątnej 2,2 cala. Jest jedna kamera. Jego rozdzielczości dwóch megapikseli. Pamięć wewnętrzna pięćdziesiąt megabajta. Urządzenie obsługuje dwie karty SIM. pojemność akumulatora wynosi 1000 mA na godzinę. Z innymi rozmiar i ciężar właściwości masy urządzenia wynosi 89 gramów.

Trochę o historii

„Samsung Duos 3322”, parametry techniczne, które mamy po prostu zlikwidowane, był odpowiedzią na południowokoreańskim dewelopera na rozwiązaniach oferowanych przez Finów. Jako „Nokia”, aby przyjąć pozycję światowego lidera w segmencie obudowach, Koreańczycy stał się popularny, zdobywając reputację stosowania nowej polityki cenowej, prowadzone przez nich dzisiaj. I jakie są cele wyznaczone przez samych programistów podczas tworzenia tej jednostki?

Po pierwsze, w „Samsung” spółka uważa, że wygląd odgrywa ważną rolę. W zasadzie, jest to logiczne. Jak lubimy mówić, spotkać się z ich wyglądem. Po drugie, Koreańczycy zdecydowali się grać na wydajność karty jakości. Nadzór nad brakiem luzów i inne małżeństwo było tylko ogromne. Po trzecie, firma kładzie nacisk na funkcjonalność. Jak zostało przez pracowników spółki jest ze względu na trzy podstawowe czynniki nowego batonika stała się popularna decyzja fińskiej firmy. Czy to się stało Koreańczyków? Zobaczmy.

powierzchowność

Użytkownicy, którzy wcześniej korzystali z modelu Nokia 6300, rozpoznają w „Samsung 3322” to była ona. Tylko to, co jest powiedziane w ruchu. W ogóle, aż do pojawienia się konkurencyjnych urządzeń jest powszechnym sposobem na rynku wcześniejszych telefonów, a teraz smartfony. I nic w tym złego, że nikt nie widzi. Oczywiście, oryginalny projekt jest zawsze plus i tak dalej, ale do zignoruj, bez dokonywania tę lukę. Chociaż to też trzeba uważać. „Samsung 3322” jest w dużej mierze podobna do fińskiego decyzji, ale są charakterystyczne cechy.

Materiały konstrukcyjne

Tak więc, „Samsung 3322” był szlachetny wygląd dzięki teksturą przednim panelu, przebrany jako metal. Jej projektanci postanowili urządzić w kolorze srebrnym. Tylna pokrywa wykonana jest z tworzywa sztucznego falistej. Trzymaj telefon jest bardzo miły w ręku, żadnych negatywnych uczuć powstać. Spada też jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Po prawej stronie twarzy złącza można znaleźć standardu microUSB. Jego twórcy są pokryte klapą z tworzywa sztucznego.

Tuż poniżej można znaleźć klucz, który pozwala na szybkie przełączanie pomiędzy kartami SIM. Znajduje się w górnej części złącza dla słuchawek przewodowych. Jest urządzone na standardowym 3,5 milimetra.

Waga i wymiary i łatwość użycia

Model ten ma następujące wymiary: wysokość osiągnie 113,9 mm, szerokość i grubość – 47,9 i 13,9 mm. W tych figurach, urządzenie ma ciężar 89 gramów. Urządzenie dobrze leży w dłoni, jak już wspomniano. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów do spadku będzie to dość trudne. Urządzenie jest wspólnym „koń pociągowy”. Chciała dać developer akceptowalny wygląd, który jest jednocześnie spójne i rynkowe trendy i tradycje firmy.

pokaz

Wyświetlacz LCD matrycy zainstalowany standardu. To wysyła obraz jako QVGA o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Wyświetlacz jest 2,2 cala. Kolory poziomie 65 000 ton. Oczywiście, jakość obrazu jest słaba, ponieważ składa się z pojedynczych ziaren. Cóż, czego oczekiwać od telefonu budżetu? W zasadzie wszystko, co jest typowe. Ekran może wyświetlać do ośmiu wierszy tekstu i trzy usługi. Na czcionka nie może grzeszyć, bo rozmiar jest na tyle duża, że brzmi dobrze.

Teraz mówimy o zbiorze liczb i wiadomości tekstowych. Jedynym negatywnym – w słońcu ekran zanika. Jednak tekst jest nadal czytelny, za co wielkie dzięki dla Koreańczyków.

klawiatura

Pod względem funkcjonalności klawisze są wygodne i wykonane sprawnie. Przyciski są duże, więc błędne dotyka nie powinno się zdarzyć. Klawisz nawigacyjny jest czterech pozycji. Ona również celował. Klawiatura numeryczna ma średni przebieg, to jest dość miękkie i wygodne. Jest podświetlaną klawiaturę, która jest wykonana w kolorze białym. Jest nieco blado, więc będzie to rozróżnialne tylko w całkowitej ciemności. Kiedy światło słoneczne to nie zauważamy. Jednak nie można nazwać to wadą.

bateria

W autonomicznej pracy urządzenia źródłowego osadzonego w baterii litowo-jonowych. Jego pojemność wynosi 1000 miliamperów na godzinę. Producent wcześniej powiedział, że ta bateria będzie w stanie „nakarmić” telefon do 500 godzin czuwania. A jeśli chodzi o rozmowy, liczba ta jest znacznie bardziej skromne, ale to jest do zaakceptowania – 11,5 godziny. Taka pojemność (w kategoriach europejskich sieciach komórkowych) wystarcza na około dwa dni. To wtedy połączyć połączeń głosowych i słuchania muzyki. Po usunięciu karty SIM, podczas gdy praca może być poprawiona przez trzydzieści procent.

moduły komunikacyjne

Maszyna zbudowana jest moduł „Bluetooth”. Obsługuje wiele profili. Jego wersja – 2.1. Taka jest procedura, nic specjalnego tam. bezprzewodowe zestawy słuchawkowe są obsługiwane. Podłącz telefon do komputera PC lub laptopa można użyć formatu przewodu USB-microUSB. Równolegle do tego, urządzenie będzie opłata. Doskonała widać komputer i bez sterowników firm trzecich. Szybkość transmisji danych 950 kilobitów na sekundę. Sieć działa w standardzie EDGE.

pamięć

Pamięć wewnętrzna to 49 MB. Jest prawie w całości dostępny dla użytkowników od samego początku pracy z telefonem. Aby rozszerzyć wolumin może pomieścić dodatkową kartę pamięci. Aby skopiować pliki z dysku zewnętrznego, czy może korzystać z wbudowanego menedżera plików. Ale żeby wymienić kartę pamięci, deweloper dostarczył okazji do „hot swap”.

Aparat i możliwości fotograficzne

Oczywiście, moduł wezwanie o rozdzielczości 2 megapikseli składnik, doskonałe rozwiązanie, to jest po prostu niemożliwe. Nie trzeba chyba mówić ponadto, że zdjęcia są miernej jakości. Na to nie powinno powstrzymać. Wideo 176 usuwa się z rozdzielczością 144 pikseli (min). Częstotliwość wyświetlania klatek – 15 klatek na sekundę.

Wyposażenie pojazdu: telefon "Samsung Duos 3322"

Instrukcje, słuchawki przewodowe, telefon i bateria do niego, a także ładowarka – to jest wszystko, co jest w pudełku z tej maszyny.

Telefon "Samsung Duos 3322": opinie klientów

Jak wspomniano w uwagach użytkowników, którzy nabyli ten telefon? Wśród pozytywnych aspektów jest jakość komunikacji. Jest to w zasadzie koreański deweloper tradycyjnie pierwsze miejsce. Nie ma problemów z modułami komunikacyjnymi. Słysząc zbyt normalne. Głośność nie jest zła, choć nie na najwyższym poziomie. Niemniej jednak połączenie przychodzące słychać absolutnie w każdych warunkach, nawet tych, którzy nie mają tego. środkowy alarm wibracyjny jest jeszcze, można pominąć. Być może Koreańczycy powinni pracować w tym kierunku.

Na terytorium Federacji Rosyjskiej „Samsung Duos 3322”, przeglądy, które można znaleźć w artykule na czas przyszedł za cenę 3 500 rubli. Alternatywne rozwiązania zostały poważnie ograniczone. Były to głównie telefony od LG, a także Phillips. Tak, Finowie oferowane własne wersje, ale kosztują dość dużo droższe. Dlatego, aby mówić o konkurencji w tym segmencie nie jest możliwe. Jednakże, jeśli nie jest potrzebny telefon, który obsługuje dwie karty SIM, należy zwrócić uwagę na innych urządzeniach. Wśród niedociągnięć kupujących maszynowych przeznaczyć niewielką ilość pamięci wewnętrznej. A aplikacje nie są usuwane, muszą działać w nowy sposób. Co do reszty, nie ma skarg.