586 Shares 3790 views

Zdrowie Uroda, lub jak wzmocnić włosy przed wypadnięciem

Eleganckie, gęste i lśniące włosy – marzenie każdej dziewczyny i kobiety. Z natury taki dar nie jest dużo idzie i ostatnio coraz więcej osób skarży się na wypadanie włosów. Jak wzmocnić włosy przed wypadnięciem? Przed rozpoczęciem samoleczenie i korzystanie z publicznych pieniędzy, powinny skonsultować się z lekarzem-trichologist i dermatologa i endokrynologa. Problemy włosy mogą być również spowodowane przez choroby, które nie są eliminowane, nie będzie działać, aby osiągnąć rezultaty.

Przyczyny wypadania włosów

Najczęstszym powszechne przyczyny – degradacji środowiska, stres, nienaturalne żywności. Istnieje indywidualnych powodów – trudno dieta, a nie zrównoważona dieta, choroby i przyjmowania niektórych leków. Więc co robić? Jak wzmocnić włosy przed wypadnięciem? Czy to możliwe, w celu wzmocnienia środków ludowej włosów, a niektóre z nich naprawdę pomóc zatrzymać wypadanie włosów?

środki zapobiegawcze

Aby zapobiec utracie czupryną, trzeba przynajmniej czasami zrobić regenerujący maski wypadanie włosów. Przepis jednego z nich:

  • Henna, rozcieńczyć wrzącą wodą i schłodzeniu, stosuje się wiele nie tylko na całej długości, ale również w korzeniach, a następnie owinąć głowę lub nosić folię cap. Inkubować przez 3 godziny.

Taka maska wykonana jest 2-3 razy w miesiącu, oraz wzmocnić włosy. Ponadto dobrze pomóc masochki chleb żytni, cebula, umyć żółtka, pieprz maski, i tak dalej. D. Można również użyć regenerujący szampon na wypadanie włosów, ale również daje dobre rezultaty.

prawidłowe odżywianie

Wiosna i jesień hipowitaminozę lub po prostu nieprzemyślane dieta może również być ważnym powodem utraty włosów. Jak wzmocnić włosy przed wypadnięciem za pomocą właściwego odżywiania? unikać:

  • alergeny (pomarańczowe owoce, czekolada, orzechy);
  • dania egzotyczne;
  • Wszelkie konserwy, smażone, wędzone, mąki i tłuszczu;
  • pozbyć się złych nawyków (palenie tytoniu i alkoholu);
  • zmniejszenie ilości zużytej soli.

W żywności powinny zacząć jeść żywności, które rosną w rejonie swojego miejsca zamieszkania. Przywracanie zawartości minerałów włosów pomogą spożycie świeżych owoców i warzyw. Niezwykle przydatna jedzenie kapusta, buraki, marchew surowe. Ważne jest, aby uwzględnić w diecie białek zwierzęcych (chude mięso, ryby), które są podstawowym budulcem dla włosów. Jak wzmocnić włosy przed wypadaniem, jeśli was – wegetarianinem? Nie jest to rozwiązanie – to produkty mleczne (jogurt, twaróg), są lepiej wchłaniany od mięsa i białka mleka jest również przydatny do włosów. Nie można wykluczyć z diety makaron, płatki i chleb z otrębami, oleje roślinne (oliwa, a zwłaszcza lnu).

Kruchy, łupież i inne kłopoty

Problemy te satelity – częste wypadanie włosów, często objawia się łojotokowe zapalenie skóry, wynikające z dysfunkcji gruczołów łojowych. Komórki skóry głowy może produkować albo bardzo dużo lub za mało tłuszczu. Prawidłowe leczenie może wyznaczyć lekarza trichologist. Bądź zdrowy!